Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti Kūčias?

Man močiutė sakydavo,kad kūčias reikia švesti butinai namuose.O jau kaledas gali vykti ir iš namų.
Atsakyti
kaip bebutu,o mes jau 18 metu susirenkam pas mano senelius,ir tai yra gili musu seimos tradicija,ir nesiruosiu jos lauzyt.tiesiog smagu...
Atsakyti
Kadangi nenorim nuvilti tėvų, tai švenčiam ir pas vienus, ir pas kitus (vienam mieste gyvena). Iš pradžių būnam pas vyro tėvus, paskui keliaujam pas mano tėvus, nes čia vaikas pripratęs eiti miegot ir apskritai labiau pripratęs būti pas mano tėvus:rolleyes:. Jei tėvai gyventų skirtinguose miestuose, tai ko gero pakaitom tektų vienais metais Kūčias švęsti pas vienus, kitais metais - pas kitus.
Atsakyti
As taip savjojau po vedybu sukurti seimos tradicija kuciavoti ramiai namuose, pasikvieciant visus norincius... neisdegs. Vyras uzsispyre pas savo tevus ,kurie gyvena Kaune (mes Klp) neatsizvelgiant, kad manoji mama viena lieka...gal laabai pasispardzius ir atsizvelgs, nezinau. Jis priprates su savo mamike ir taskas. nezinau kas laukia.
Atsakyti
Kucios ir Kaledos mano pacios megiamiausios sventes, kuriu be galo laukiu thumbup.gif Taciau pastaraisiais metais apsisprendimas, kur jas svesti, mums su vyru tapo svelniai tariant rakstimi vienoje vietoje biggrin.gif Ir ne todel, kad mes su vyru kazko nesutariam del siu svenciu praleidimo vietos, bet del to, kad musu abieju tevai gyvena skirtingose pusese. Mes gyvenam Vilniuje, mano tevai - Klaipedoje, o vyro mama - Taline. Tai nors imk ir draskykis i visas puses. Pernai buvo pirmi metai, kai su vyru (dar tada busimu) Kucias ir Kaledas sventem kartu. Tai pries Kucias vaziavom pas mano tevus, o kaledu ryta - i Talina. Jus isivaizduokit malonuma visa Kaledu grazia diena dardeti automobilyje ir atsidurti pas anyta tik velai vakare... Siemet sio "malonumo" grieztai abu atsisakom, nors abu labai noretume abieju tevus aplankyti. Kompromisas toks - vienais metais Lietuvoje, kitais - Estijoje. Tad siemet vaziuosim i Klaipeda.

Buvo pamineta, kad svesti namuose, bet kadangi mes vaiku dar neturim, tai dviese kazkaip ne tas. Na, o kai turesim mazuciu pabiruciu, tai greiciausiai ir kursim savas tradicijas smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Auges @ 2004 11 17, 07:56)
Mes kucias svenciam namie tryse: as vyras ir dukra. Ir jokiu problemu nekyla, o per kaledas apvaziuojam ir mano gimines ir vyro.

mes nuo anu metu nusperndem svesti savo namuose, kuriuos isigijom..mes seima: vyras as ir du sunus smile.gif
paprastai sventem pas mano tevus, tai jie labai isizeide, bet tiesiog nuolatiniai nesutarimai uzkniso, pastoviai sugadintos sventes sad.gif budavo, na jie pas mane niurzgaliai sad.gif
Atsakyti
Pa Radize, bent jau uzpernai mano vyras bendro susitarimo laikytis nenorejo, nors galu gale nusileido. Idomu kaip bus siais metais. labai tikiuosi, kad maldauti neteks unsure.gif
Atsakyti
As asmeniskai esu linkusi kucias svest namuose, o jau per kaledas sveciuotis clap.gif Nors smagiau jauciuosi savo tevu namuose laugh.gif
Atsakyti
mum su vyru tai bus pirmos Kucios ir Kaldedos kaip seimai ir as jau seniai masciau, ka reiks daryti, juolab, kad abieju tevai Kaune. Siek tiek pamascius nusprendziau, kad Kuciu vaziuosim pas mano tevus, nes nuo mazens pas mus Kucios buvo dovaneliu dalinimo svente, o vyro seimoj Kaledu ryta po eglute dovanas rasdavo. tuo motyvuodama ja ir pranesiau, kad Kucios pas maniskius tevus, Kaledos pas jo. Tiesa sakant, as labiau noriu kuciavoti pas savo tevus. O mano senelis yra gimes per Kaledas, todel Kaledu ryta rinkdavomes aps juos pusryciu valgyti. Simet vaziuosime jau tik pietums. Man gresia persivalgymas...
Kai vaikuciu bus, Kuciavosim savo paciu namuciuose wub.gif
Atsakyti
Mes Kucias visada valgom namie - kai gyvenom pas mano tevus, tai pas juos, o pusryciu pas uosvius, o kai tik persikelem vyras pareiske, kad turim savo namus ir nera jokio reikalo kazkur trankytis ( bet gerai, nebuvo jokiu konfliktu), pusryciu pas uosvius ( kaip iprasta), pietus pas mano tevus, o kaledu vakara - draugai renkasi pas mus. Uztat antra kaledu diena net vaikai ilgai miega.
Atsakyti
Man tai Kucios seimos svente tai mes pas nieka i svecius neinem ir nieko i svecius nekvieciam,turiu omeny draugus ,aisku tevai isimtis.Na ,o jau per Kaledas svenciam kaip reikalas biggrin.gif
Atsakyti
Mes su vyru irgi kol kleckučio neturėjom važiuodavom pas uošvius ,o po to pas tvus kūčioti. Tačiau praitais metais buvo siaubas. Dar dabar prisiminus visa baisiausiai pykstu mad.gif
O buvo taip. Uošviai pažadėjo mums suorganizuoti kūčias. Aš buvau savaitė po cezario (per kūčias),. Nu galvoju kaip gerai : atvažiuos uošvienė,atsiveš patiekalus( mol kad gaminti man nereikėtų) prakūčiosim liuksiškai thumbup.gif
Cha,o buvo visai kitaip : pasirodo paskutinę dieną jie važiuoti visai apsigalvojo : pas juos bute geriau : taigi važiuokite pas juos ir t.t. ir t.p. Aš ir sakau vyrui,nu lauke šalta,kleckas visai mažas,negaliu be nuskausminančių susilenkti ir t.t. ir t.p. Važiuok paimsi bent jau šlakelį aguonų pieno ir kūčiojam namie... Vajetaus kas buvo : vyras į isterijas. Vienžo : važiavom mes pas uošvius ,pabuvom,pavalgėm,nieks mums jokių patiekalų net neplanavo pasirodo vežt blink.gif O po uošvienės pyragėlių su grybukais mane toks priepuolis surietė,kad parą su skausmais prasikamavau. Va ir štai. Vienžo,jau keliose temose rašiau kokią turiu šššš anytą ir uošvį wink.gif

Šiais metais irgi net neįsivaizduoju ką darysim. Greičiausiai kūčiosim namie. Aš jau ruošiu savo vyrą prie šios minties,nes pas jo tėvelius aš tikrai nesirodysiu. Labai nenorėčiau net per kalėdas ten pasirodyti. g.gif Visa apmąstymuose kaip išsisukti g.gif Gal ką ir man patartumėte? smile.gif
Atsakyti