Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmas jausmas sutikus savo būsimąjį

Is pirmo susitikimo labiausiai isimine, kad vaziavom masina, ziurejau i ji ir galvojau "nu toks neblogas, neblogas", jau masciau kad noreciau su juo but, ir ta akimirka vos kita masina neivaziavo i jo masina. o tada "Jezus koks zioplys, kad tik gyva namo parveztu, daugiau jis manes is namu neiskrapstys" lotuliukas.gif bet iskrapste... Tuoj metai kaip kartu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kulka @ 2007 02 14, 01:21)
pirma karta ji sutikus nieko panasaus nejauciau, bet buvo labai keista ir pati nesupratau kas man atsitiko, nes juo laaabai greit pradejau pasitiketi, ir stai pasitikim vienas kitu daugiau nei 6 metai


Man prie viso to ypatingo jausmo irgi buvo tas nesuprantamas pasitikėjimas juo jau nuo pirmos pirmo susitikimo minutės. Pati savimi stebėjausi, nes 100% pasitikėjimo iš manęs sulaukia tik keletas pačių artimiausių žmonių. Ir tai ganėtinai retai. O jis... per akimirką užkariavo mano protą, širdį ir mintis... ax.gif ax.gif
Atsakyti
dar nesutikau unsure.gif , nezinau cia verkt ar dziaugtis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 19 vasario 2007 - 22:50
QUOTE(Aristokratė @ 2007 02 19, 23:49)
dar nesutikau  unsure.gif , nezinau cia verkt ar dziaugtis  g.gif


Tiesiog gal dar ne laikas mirksiukas.gif Aš nei su vienu buvusiu draugu nepatyriau to jausmo, ką jaučiu dbr. Tad manau, kartais tikrai verta palaukti būtent TO žmogaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Oman isvis nepatiko kaskoks kaimietis pasirode tik po dvieju metu supratau kad geresnio uz ji nerasiu ir jau 7 metai kaip vede ir super thumbup.gif tikuosi taip ir toliau bus mirksiukas.gif
Atsakyti
as buvau viena kart sutikus vaikina, kai iskart toks pasitikejimo jausmas atsirado, ir lengvai ji isvaizdavau savo vyru, bet pasirode, kad klydau doh.gif smile.gif
Atsakyti
As nuo pirmos dienos su juo galejau tyleti...... wub.gif
Tiesa pasakius, su jokiu zmogum tiek daug nesneku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2007 02 19, 23:49)
dar nesutikau  unsure.gif , nezinau cia verkt ar dziaugtis  g.gif


o kiek Tau metų? Noriu pasitikrinti, nes aš taip pat vis dar laukiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(litavkasam @ 2007 02 22, 14:36)
As nuo pirmos dienos su juo galejau tyleti...... wub.gif

Man ir labiausiai patinka su MB tiesiog tyleti blush2.gif jauciuosi kazkaip saugiai, galiu atsipalaiduoti ir klausytis kaip plaka jo sirdute wub.gif
Atsakyti
mane tai labai raminančiai veikia jo širdutės plakimas ax.gif
Atsakyti
pirma karta ji pamaciau nuotraukoje...ir pagalvojau,kad man jis lb wub.gif
Atsakyti
Aš tai savąjį kai pirmą kartą pamačiau tai jo net nepastebėjau lotuliukas.gif Nu netasimenu jo ir viskas lotuliukas.gif Nes tada susipažinau su tiek daug naujų žmonių, tame tarpe ir su juo, bet aš jo tą vakarę ten neatsimenu doh.gif Kokius metus bendravom kaip draugai, aš jį net piršau savo draugei geriausiai, bet jis nesutiko lotuliukas.gif O kai nei iš šio nei iš to pradėjo mane kabinti tai pamaniau "nu jau ne su juom tai niekada gyvenime". Tai va tas "niekada gyvenime" privedė iki to kad jau 6 metai kartu lotuliukas.gif
Atsakyti