Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmas jausmas sutikus savo būsimąjį

QUOTE(mergytė @ 2007 02 23, 10:14)
Aš tai savąjį kai pirmą kartą pamačiau tai jo net nepastebėjau lotuliukas.gif Nu netasimenu jo ir viskas lotuliukas.gif Nes tada susipažinau su tiek daug naujų žmonių, tame tarpe ir su juo, bet aš jo tą vakarę ten neatsimenu doh.gif Kokius metus bendravom kaip draugai, aš jį net piršau savo draugei geriausiai, bet jis nesutiko lotuliukas.gif O kai nei iš šio nei iš to pradėjo mane kabinti tai pamaniau "nu jau ne su juom tai niekada gyvenime". Tai va tas "niekada gyvenime" privedė iki to kad jau 6 metai kartu lotuliukas.gif

Pas mane tas pats lotuliukas.gif Kaip pamaciau tai tik pagalvojau, na neblogas vaikinukas ir tiek, nieko ipatingo, kaip po 2 metu jis pradejo kabinti, tai dar pagalvojau, na cia tik siaip draugas ir tiek, nieko rimto negali ir buti blush2.gif pas mane dar tokia problemele buvo, kad i ji labai gera drauge buvo isimilejusi, o jis kazkodel pasirinko mane g.gif tai ilgai spardziaus ir nenorejau nieko rimto su MB tureti schmoll.gif bet stai mes jau 2 metukus kartu wub.gif
Atsakyti
Jau su tais "niekada gyvenime" tai visada taip ir būna lotuliukas.gif Aš kažkada sakiau, kad gyvenime su klasioku neturėsiu nieko bendro. O po kiek laiko teko. Ir netgi ne su vienu, o su dviem ax.gif ax.gif ax.gif (aišku, ne tuo pačiu metu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ) tai čia irgi buvo tas "niekada gyvenime" lotuliukas.gif lotuliukas.gif nors ten man su jais nieko neišėjo, bet tuo metu gerai laiką praleidau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *smile*: 23 vasario 2007 - 20:17
as tai saviski susitikau Palangoj.jie buvo 2se su draugu,o mes 4 panos.as pirma su jais susipazinau ir pradejau bendraut,o kai atvyko mano drauges,pareiskiau:"Tas didelis-MANO,o su kitu darykit ka norit triniti.gif flirt.gif ".Nuo to laiko jau ketvirti metai eina,kaip as kartu su tuo "dideliu" wub.gif cool.gif
Atsakyti
Musu pazintis prasidejo Joniniu nakti, kaip sakoma, abu radom paparcio zieda ax.gif . Tiesa, is pirmo zvilgsnio jis man nelabai patiko ir isvis itartinas atrode, o kai pakviete ta pati vakara su drauge "pas kazka" isgerti sampano, kibau draugei i paranke ir pabegom i namus cool.gif Kadangi palikau telefono numeri, kita diena sulaukiau skambucio... ... ... wub.gif
Atsakyti
Kai mes susipazinom (per baliuka), man jis nepatiko, nei jo vardas, nei jis pats is isvaizdos.... as netgi kabinau visai kita bernioka blush2.gif
BEt kazka jis savyje tokio turi.... kad mane sugebejo prisitraukti... rolleyes.gif
DAbar mes kartu jau 4 metai ir greitai tuoksimes!!! friends.gif
Atsakyti
As tai pagalvojau,kad jis psichas koks tai,bet labai simpatiskas wub.gif
Atsakyti
o as tai pagalvojau, nors vienas simpatiškas vyrukas darbe atsirado, bus smagu dirbt kartu toks su jumoro jausmu geru:geda2: o sekanti kartą kai susitikau su kitu bendradarbiu (vyro tevu, bet tada dar nezinjau sito) jis paklause kaip naujasis kolega ar fainas ar tiktu toks į vyrus išdidžiai atsakiau kolega geras bet vyru yra ir geresniu tongue.gif nepraejo nei menuo kai pradejome draugauti o tuos zodžius jau dabar uošvis nuolat primena lotuliukas.gif
Atsakyti
patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mergaites,
as kai ji pamaciau tai nieko, normliai jis man atrode, bet va jis apie mane pagalvojo, kad neduok dieve kas cia per merga blush2.gif tj dabar as jam kartais prikisu tai biggrin.gif
Atsakyti
M merginu demesi patraukti kazkaip visada mokejau smile.gif talentas is tevo.

O siaip dabar vyriskai
O kai as pamaciau savaja tai:

1. Buvau igirtes smile.gif bet data grazi 12 23 (m da)
2. Labai tokia nu tiesiog pasirode viskas ten kur ir turi buti veidas kojos.
3. Nuo papu akiu atitraukt negalejau - galvojau numirsiu is laimes.
4. Ka ka isimylejau.

Kas cia reke nera meilas is pirma zvilgsnia smile.gif ir kategoriskai krioke ai ai.

Yra stiprus susizavejimas.
Yra prisirisimas prie zmogaus (taip vadinamas dalinai momentalus).
Yra ir meila is pirmo zvilgsnio, kai galva atsiduria kazkur kiseneja, kojos is vis dingsta, rankos dreba, karsta pasidaro - nors ziema uz lango. Atsiranda noras dideli vyra vadinti smile.gif ir girtis kaip pomidorui, ir iki namu palideti ir ....
smile.gif Ot ir ne tai ka pagalvojot nes su ja vienintele pasimilejau turbut po 3 menesiu.

Po to pamasciau keista kazkaip ne taip kaip anksciau pamaciau ir tapati vakara...
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(nohobo @ 2007 03 05, 20:09)
Kas cia reke nera meilas is pirma zvilgsnia smile.gif ir kategoriskai krioke ai ai.

Yra stiprus susizavejimas.
Yra prisirisimas prie zmogaus (taip vadinamas dalinai momentalus).
Yra ir meila is pirmo zvilgsnio, kai galva atsiduria kazkur kiseneja, kojos is vis dingsta, rankos dreba, karsta pasidaro - nors ziema uz lango. Atsiranda noras dideli vyra vadinti smile.gif ir girtis kaip pomidorui, ir iki namu palideti ir ....
smile.gif Ot ir ne tai ka pagalvojot nes su ja vienintele pasimilejau turbut po 3 menesiu.

Tai ir dabar tą didžiąją meilą tokiais žodžiais apibūdintum? g.gif Aš tai iš aprašymo matau tiek, kad baisingai susižavėjai ta mergina, bet kaip ir nieko daugiau. (Aišku sunku įvertinti, jei dar ir pats neblaivaus "stovio" buvai tongue.gif ).
Atsakyti
Tikrai tai buvo daugiau nei susizavejimas smile.gif

Nezinau tai pirmas zmogus kuri atrodo pazystu visa savo gyvenima smile.gif zinau kekviena mimika smile.gif ir antakio krustelejima, nereikia ir zodziu, kad suprasciau kas ir kaip smile.gif

Kaip, kad vienas zmogus sake: ATRODO KAD JUS KARTU JAU TUKSTANCIUS METU.
Atsakyti