Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis III

Šiandiena:

Pusryčiai: jogurtas Activia naturale.
Priešpiečiai: 25 gr juodo šokolado, puspuodelis balintos kavos.
Pietūs: mažas keptas vištienos filiukas, kopūstų garnyras. Mažoka buvo...
Priešpiečiai: bananas, puodas žolių arbatos ir nesaldus raguolis.
Prieš treniruotę dar suvalgiau 2 langelius šokolado ir 1 "riduto" duonelę.
Vakarienė: 80 gr varškės, šaukštas grietinės, šaukštelis cukraus.
Atsakyti
Šiandieninis

Pusryčiai: 2 r. j. Bočių duonos su tepamu President sūriu su česnaku ir žolelėmis, puspomidoris.

Priešpiečiai: balinta saldinta INKA, kriaušė, gal 7 lazdyno riešutai.

Pietūs: Balandėlis, 2 mažos bulvės, pomidoras, gal 7 lazd. rieš.

Atrodo viskas labai gražu? oi palaukit... doh.gif

Pavakariai: 3 dvigubi sausainiai suklijuoti virta kondensovke ir aplieti šokoladu, 2 dideli saldainiai- dž. slyva tokioje cukrinėje masėje ir aplieta šokoladu, kava. (Brrrrr... eilinis proto užtemimas ir ne kitaip... blink.gif )

Vakarienė: nedidelė porcija burokėlių- obuolių- trupučiu sūrio salotų su grameliu majonezo, nedidelė riekutė j. duonos, stiklinė pasukų, maža kekė vynuogių.

Naktipiečiai: 0,5 AŠ medaus prie arbatos. smile.gif Visai negriešni šįkart... tongue.gif
Atsakyti
smike, gražūs pavakariai biggrin.gif
vakardiena
v+c+m
Pusryčiai: 5 šaukštai avižinės košės su sėlenom, trupučiu sviesto ir cukraus pėdsakais. Darbe- kriaušė.
Priešpiečiai: puodelis kefyro
Pietūs: ž. arbata, mišrainė(kalakuto filė, agurkas, žirneliai, majonezo 1 aš), sauja džiovintų vaisių mišinio.
Pavakariai: stiklinė apelsinų sulčių, obuolys, keletas vynuogių.
Vakarienė: pora šaukštų makaronų su daug apkeptų daržovių( pievagrybiai, morkos, svogūnas, česnakas). Kiek vėliau b. kava ir 3 sausainiai. Ir kad mažai nepasirodytų dar sugriaužiau sausą macą doh.gif
Atsakyti
vakar
pusryčiai---avižinių dribsnių košė,bananas
pietūs---1 kibinas, kopūstų sriuba
pavakariai---obuolys, kivis
vakarienė--2 Frincripsai aptepti rama varškės sūreliu, activia jogurtas
viso:1460kcal
Atsakyti
Labas rytas,

vakarykštė angliavandeninė diena:

PUSRYČIAI: vanduo ir ko, bananas, jogurtas su sėlenom (150 g.). Darbe - b. kava, 2 avižų blynukai.

PRIEŠPIEČIAI: 0,5 riekutės Beno grūdėtos duonos su tep. v. sūriu, 2 av. blynukai.

PIETŪS: pilno grūdo makaronai su grybais, raug. agurkas, 3 av. blynukai.

PAVAKARIAI: b. kava, 2 obuoliukai.

VAKARIENĖ: 2 samtukai burokėlių sriubos su dž. grybais, salotų likutis, 1 m. cepelinas su grybais, 0,5 cepelino su mėsa (be jokių padažų, grietinių ir t.t.)
Atsakyti
Vakardiena doh.gif

Pusryčiai: 2 batono riekutės, apkeptos kiaušinių/majonezo plakinyje, kava su pienu
Priešpiečiai: 125g riebesnių krablazdžių
Pietūs: l. soti sriuba su didele frikadele (turėjo būti kaip ir burokėlių sriuba, ale burokėliai į puodą nebetilpo ax.gif ), 50g duonos su grūdais
Pavakariai: 125g krablazdžių, 3 avižiniai sausainiai
Vakarienė: dar 125g karablazdžių, pakuotė "Rafaello" saldainių (be 6 vnt.- ačiū vaikams rolleyes.gif )
Naktipiečiai: 4 sumuštiniai (batonas, "Tarybinis" saliamis, agurkas) doh.gif

Nu, ir ką man su savim daryti? Į kokį kampą statyti? Pasileidau visiškai... cray.gif

Ko trūksta (išskyrus protą), kai labai norisi batono? Tragedija kažkokia, net paskui jo kvapą galiu nuplaukti, kaip katinas paskui valerijono... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 03 20, 14:52)
Ko trūksta (išskyrus protą), kai labai norisi batono? Tragedija kažkokia, net paskui jo kvapą galiu nuplaukti, kaip katinas paskui valerijono... ax.gif

Net nežinau: gal angliavandenių? g.gif bandyk košes, grūdėtą (ir šviežiai paskrudintą duoną valgyti) nors, anokia čia paslaptis, man irgi puikiai pažįstama tavo savijauta, nes nepaaiškinama trauka miltiniams mane kankina per pms, nu valgau aš tą avižinę košę (ir daug) ryte, per pietus duonos riekę prie sriubos, vakare dar kokių makaronų su daržovėm, bet vis tiek tarpuose sumuštiakų prisikemšu kosminiais kiekiais ar pakelį čipsų ir pakelį kakavinių javainių per kartą blink.gif doh.gif Čia, pasakyčiau, ne tik protas atostogauja, bet ir hormonai žaidžia... g.gif Štai dėl ko man nepatinka, kad esu moteris - tie hormoniniai nuotaikų ir apetito svyravimai tiesiog žudantys doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 03 20, 14:52)
Ko trūksta (išskyrus protą), kai labai norisi batono? Tragedija kažkokia, net paskui jo kvapą galiu nuplaukti, kaip katinas paskui valerijono... ax.gif


Pirma mintis - saldainių! biggrin.gif Na, čia pagal save sprendžiu... O šiaip, tai juk nieko tame batone ir nėra, vien kalorijos ir angliavandeniai, tai gal ir apsiribotum pauostymu. Nepirk tu jo - nebus namie ir nereikės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fleurette @ 2007 03 20, 15:22)
1. (ir šviežiai paskrudintą duoną valgyti)
2. Štai dėl ko man nepatinka, kad esu moteris - tie hormoniniai nuotaikų ir apetito svyravimai tiesiog žudantys doh.gif  verysad.gif

1. Va, su panašia mintim tas batonas (duona paskrudinimui) ir perkama- ale pasirodė, kad mano tosteris per 5 m. arba surūdijo, arba sugedo...

2. drinks_cheers.gif

QUOTE(Miaška @ 2007 03 20, 15:23)
Nepirk tu jo - nebus namie ir nereikės mirksiukas.gif

Mano vaikai patys jį pasiima ir įsideda į prekių vežimą- demokratija šiais laikas PC, lentynos žemai... dry.gif

Dėkui, kad palaikot- bandysiu su tuo kovot kažkaip. Arba bent jau nakčiai jo nevalgyti... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 03 20, 15:28)
Dėkui, kad palaikot- bandysiu su tuo kovot kažkaip. Arba bent jau nakčiai jo nevalgyti... rolleyes.gif

Ech, man ši problema ir nesvetima... drinks_cheers.gif Pagal prancūzių principus (iš tos knygos, kurios pavadinimo nebeatsimenu) tai patarčiau tau nusipirkti patį geriausią ir brangiausią (nu beveik vienetinį hihihi.gif) batoną, pasiskrudinti vieną jo riekelę, gal dar pagardinti kokiu nors priedu (tik kiekis - miniatiūrinis), ir, pasigardžiuojant ir pamąstant visą gyvenimą, juo MĖGAUTIS bent 20 min. mirksiukas.gif Gal tai būtų išeitis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fleurette @ 2007 03 20, 16:39)
Ech, man ši problema ir nesvetima... drinks_cheers.gif Pagal prancūzių principus (iš tos knygos, kurios pavadinimo nebeatsimenu) tai patarčiau tau nusipirkti patį geriausią ir brangiausią (nu beveik vienetinį hihihi.gif) batoną, pasiskrudinti vieną jo riekelę, gal dar pagardinti kokiu nors priedu (tik kiekis - miniatiūrinis), ir, pasigardžiuojant ir pamąstant visą gyvenimą, juo MĖGAUTIS bent 20 min. mirksiukas.gif Gal tai būtų išeitis smile.gif

20 minučių viena batono riekele blink.gif blink.gif blink.gif aš tiek laiko pietumis nesimėgauju doh.gif
Atsakyti
Kaip minėjau, čia taip siūloma toj knygoj, man gal irgi taip neišeitų, bet po tiek laiko, sakyčiau, gal praeitų noras antrą riekę eit skrudintis hihihi.gif
Atsakyti