Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis III

Yra maximose prie makaronų pirkti, tokia makaronų serija su sėlenomis. Būna spagečiai, būna vamzdeliai- rudi tokie. Iš rupių miltų berods pagaminti. Jų ir skonis kitokesnis- man labai patinka. mirksiukas.gif
Atsakyti
Penktadienis
v+c+m
Pusryčiai: sumuštinis(0,5 riekės juodos duonos ir keli griežinėliai vytintos dešros), keli anakardžių riešutai, ž. arbata be cukraus.
Priešpiečiai: sauja džiovintų slyvų, ž. arbat be cukr.
Pietūs: 200 gr liesos varškės su šaukštu džemo, obuolys
Pavakariai:4 šaukštai grikių košės su trupučiu sviesto, stikl. pomidorų sulčių
Vakarienė: apelsinas, 2 macos su plonai užteptu "prezident" sūriu, b. kava su 3 naminiais avižinias sausainiais ( receptas iš SM) niam niam bigsmile.gif
Atsakyti
Šiandieninis-saldaininis... doh.gif

Pusryčiai : cinis minis su pienu, 6 migdolai (pas draugę nakvojau, tai ką davė pusryčiams tą ir valgiau ax.gif ). Supratau, kad saldžių pusryčių negaliu valgyti- organizmas rytais tokio saldumo nepriima. schmoll.gif
Priešpiečiai1 : gabaliukas pyrago "Gintaras" su balinta kava.
Priešpiečiai2 : kivis
Pietūs : žuvies terinas su žirneliais, salotos su medaus-acto užpilu (Pekinas, pomidoras, agurkas, morkos), hm... gabaliukas to pačio pyrago. Pasirodė maža... 5 saldainiai (2 Pupos, 3 Aguonos). Po to buvo bloga nuo tiek šokolado. doh.gif
Pavakariai : Obuolys
Vakarienė : improvizuota sriuba su riekute j.ajerų duonos, 5 AŠ jogurto (Jogio naujiena- su džiūvėsėliais, obuoliais ir kriaušėmis. Eilinį kartą įsitikinau, kad Jogis man nepatinka... schmoll.gif ), puodas negriešnos kakavos (t.y. 1 AŠ kakavos, 5 g cukraus, nedaug pieno)

Sriuba : apkepiau trumpais šiaudeliais pjaustytus svogūnus ir tarkuotas morkas šlakelyje aliejaus, sudėjau į verdantį vandenį kartu su trupučiu smulkių makaroniukų. Įmečiau sultinio kubelį ir kelias minutes paviriau. Tada įdėjau konservuotų jūros kopūstų ir pjaustytų krabų lazdelių, įpyliau šlakelį sojų padažo ir pakaitinau kol krabų lazdelės pradėjo vyniotis. Gavosi tokia a la Thai stiliumi, bet tikrai skani! mirksiukas.gif Net nežinau, kaip čia man "sušvietė" taip pabandyti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smike: 17 kovo 2007 - 21:14
Tai ja spekit ar vakar sokolado visgi nevalgiau ax.gif blush2.gif

Mano siandieninis:
Ryte 7.30 val.: jogurtukas 120 g su 2 a.s. selenu
Pietus 12 val.: sefo salotos su 2 bandelem, persiku sultys.
Vakariene 19.30 val. po mokslu ir 1.5 val sporto salej ir 1 val. baseine: puse porcijos siupinines sriubos, 2.5 bulviniai blynai su cesnakine varske, 2 koldunai ismainyti i 1.5 blyno lotuliukas.gif , 0.3 alaus
Dabar geriu persiku sultikes ir dar noreciau to naujo Karalisko sokolado su riesutais, nes man jis kaip narkotikas ir taip masina ta "plyta" salia manes doh.gif
Atsakyti
Ko taip neatktyviai prisiduodat savatgalį... gal nevalgot nieko g.gif
šeštadienis:
Pusryčiai:2 skrudintos riekutės grūdėtos duonos su džemu, b. kava, 1 avižinis sausainis
Priešpiečiai: stiklinė pomidorų sulčių, mažas apelsinas, kriaušė
Pietūs:2 samtukai sriubos( pupelės, morkos, bulvės) su 1aš grietinės, 3 kąsniai kalakuto su raugintais kopūstais.
Pavakariai: nedidelis gabalėlis prancūziško batono su tepamu sūriu, b. kava, mažytis bananas
Vakarienė: burokėlių- silkės mišrainė su 0,5 riekės juodos močiutės duonos, 0,5 l alaus ir keli gabaliukai keptos duonytės.
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2007 03 18, 09:49)
Ko taip neatktyviai prisiduodat savatgalį... gal nevalgot nieko g.gif


Oi valgom valgom... biggrin.gif

Šeštadienis:

Pusryčiai: Danio jogurtas.
Priešpiečiai: 80 gr varškės, šaukštas grietinės, šaukštelis cukraus.
Pietūs: bliūdas burokų sriubos su dž. grybais ir šaukštu grietinės, mmm, gardumėlis tongue.gif
Vakarienė: nu čia yra ką priduot... Veiksmas vyko svečiuose, prasidėjo nuo sumuštinių su pikantišku užtepu (3 vnt), gaivių salotų su ananasais ir pekino kopūstais, keptos vištos blauzdelės, keleto gabaliukų sūrio, gabalo pyrago... Užsibaigė martiniu (3 taurės gal) ir "žaliom devyneriom". Paguoda ta, kad visa tai suvartota buvo per kokias 7 valandas smile.gif

Sekmadienis:

Pusryčiai: šaukštas sėmenų, pusšaukštis sėlenų, šaukštelis medaus puode vandens.
Priešpiečiai: "ypatingasis vyniotinis" iš Maximos - gal 3 riekutės, skanus labai, su aguonomis.
Pietūs: spagečiai su aštriu padažu.
Pavakariai: karšto šokolado puodelis (su liesa grietinėle).
Vakarienė: kelios kriaušytės.

Už tai per visą savaitgalį - nei vieno saldainio!.. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 03 18, 18:27)

Už tai per visą savaitgalį - nei vieno saldainio!.. hihihi.gif



Nepergyvenk, šeštadienį aš ir už tave suvalgiau... biggrin.gif

ŠIANDIENINIS

Pusryčiai : pusiau pieniška avižinė su vyšnių-spanguolių konfitiūru, balinta kava.
Priešpiečiai : obuolys, 5 AŠ Jogio jogurto.
Pietūs : gabaliukas žuvies filė prancūziškai (pagal Sonatiną), virta bulvė, kaugė morkų salotų su česnaku ir trupučiu majonezo, 4 dž. datulės.
Pavakariai : arbata su medumi, 2 gabaliukai pačios kepto plokštainio su ananasais (sveikuoliškas tik dėl rupių miltų ir ananasų, visa kita- hm, hm... ax.gif )
Vakarienė : sultinio puodelis sriubokėlių buros su dž.grybais (iš vandens su prieskoniais) be grietinės, 2 pirktinės bandelės su lašinukų įdaru, 5 raudonosios vynuogės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smike: 18 kovo 2007 - 19:37
Vakardiena

5 val ryto:balinta kava (kitaip akys būtų neatsimerkę it bolidų būč nemačius) vėliau dar pamiegojau truputį wink.gif
Pusryčiai:vanilinė bandelė, puodelis kefyro su sėlenom.
Priešpiečiai: samtis vakarykštės sriubos.
Pietūs: dešrelė mielinėje tešloje, šaukštelis pomidorų padažo; obuolys, kriaušė
Pavakariai: greifrutas, kelios vynuogės, erškėtrožių arbata su 1 aš cukraus
Vakarienė: sumuštinis( grūdėta sumuštinių duona, patepta plonai majonezu, kalakutas, agurkas, pekino salota), b. kava ir 2 aguonos.
Atsakyti
Sveikutės,

penktadienis ir šeštadienis buvo out of order, bet jau vakar grįžau:

PUSRYČIAI: vanduo ir ko, b. kava, Bei vita javainis.

PIETŪS: 2 samt. raug. kopūstų sriubos, 0,5 bulbikės, 1,5 suktinuko (jautiena su kiaulienos faršu), gab. vištienos krūtinėlės su pomidoru ir krienais.

VAKARIENĖ: pilno grūdo makaronai su grybų padažu (šaldyti grybai, prieskoniai, kepintas svogūniukas, nat. jogurtas, pienas), užkepti su šiek tiek fermentinio sūrio, žalios salotos su jogurtos, garstyčių, citrinos padažu. Vėliau - b. kavos 1,5 puodo.

NAKTIPIEČIAI: bananas.

P.S. Vakar atradau pilno grūdo Gintarinius makaronus: sraigtelius ir spagečius. Jie su sėlenomis, kiek tamsesni. Kaip tik buvo akcija (po 1,99 jei neklystu). Man visai patiko, kalorijų apytiksliai 319...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Net: 19 kovo 2007 - 09:36
savaitgalis buvo negrazus blush2.gif ,siandien dabaiginejam seimyna baliuu likucius,tai gal meniu ne itin idealus ax.gif ,bet semiuosi kontroles kur begaliu 4u.gif

siandieninis:
pusryciai:200gr virtu grikiu(185)+1sauks grietines(80)viso 265

pietryciai:2sokolado gab,viso60

pietai:balta misraine (370)+2sauks majonezo(60)+70gr duonos(150),viso 580

pietvakariai:bananasviso 80

vakariene:50gr virtos omegos desros(120)+70gr duonos(160),viso 280

po aerobikos:vakariene2 ax.gif :50gr keloksu(200)+200ml pieno (105).viso 305

is viso:1570
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gvidaa: 19 kovo 2007 - 15:20
Aš- drąsus kiškis, aš parašysiu vakarykštį valgiaraštį... blush2.gif

Sekmadienis
Pusryčiai: kava su pienu, vėliau- 300 ml kefyro
Pietūs: duobuo balandėlių-tinginių (ne pagal Sonatiną, tiesiog visi reikalingi produktai suversti krūvon ir ištroškinti)
Pavakariai: obuolys, kava su pienu, dar balandėlių- tinginių (dubuo)
Vakarienė: apie 250g griliažinio torto, bananas

Atsakyti
Na as nebusiu toks drasus kiskis kaip meskute nida ir savo savaitgalini meniu nutylesiu. Na, jis nebuvo lb tragiskas, bet tai buvo kap tik tos dienos pries mms.

O mano pirmadienis:
Pusryciai: avizu kose su slyvu uogienes dideliu saukstu, mandarinas
Priespieciai: jo surelis
Pietus: trys jautienos-kiaulienos farso kotletai, pekino salotu su alyvuogiu aliejumi, citrinu sultimis baziliku ir prieskoniais didelis bliudas, desertas - na toks storokas sausaininis-pyraginis paplotis,o ant virsaus varskine-grietineline mase
Vakariene: tirstos sirubokeliu buros (pas smike pamaciau ir lb uzinorejau blush2.gif) su saukstu grietines didelis bliudas, dvi riekes turtingos sumustiniu duonos su tepamu varskes sureliu, juostele koreto karunos sokolado su riesutais
Atsakyti