Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis III

labas rytas 4u.gif
mano planuojamas šiandieninis:

Pusryčiai:100g lydyto sūrio (260), 3 ruginiai crispai (120), keliolika griežinėlių agurko
Priešpiečiai:Obuolys (100), 2 džiūvėsiai su kava (120)
Pietūs:100 g (nevirtų) tamsių miltų makaronų (360), šaukštas alyvuogių-kaprio pesto (100)
Pavakariai: Apelsinas (100)
Vakarienė: Jogurtas (200gr) su sėlenom (150)
Viso: 1330

(Naktipiečiams, jei būsiu alkana, dar suvalgysiu kokia morką ar obuolį)
Atsakyti
QUOTE(liutukas_simba @ 2007 02 06, 09:27)
biggrin.gif va vakar kaip tik pietavau mano guru...mmm:))gal kasnors dar pietauja kada netoliese kur? O kada siaip planuojat myta? Savaites diena ar savaitgali?


o kaip manot ar nieko, jei as pietums nevalgau normalaus maisto, o pieno produktus, koses....o vakarienei nukeliu? bet kad as vakare alkaniausia bunu...



meetas planuojamas šį šeštadienį (vasario 10 g.), salotų bare Mano Guru (Vilniaus g.), apie 14 val.

Manau, kad blogai jog nukeli į vakarą, nes organizmas intensyviausiai kalorijas degina dieną, kai reikia energijos. O vakare apsnūsta, todėl kalorijos sėkmingai nusėda baltu puriu sluoksniu ant šlaunų ir pilvo... mirksiukas.gif
O kad vakare nori valgyti tai nieko nuostabaus- juk mažai valgai dieną!

alexejka- lauksime prisijungiant! 4u.gif

Sąrašas ilgėja. Jau turim:
1. Miaška
2. Fleurette
3. Net
4. alexejka
5. smike

Moteros- nestabdom, nestabdom! biggrin.gif Po meet'o jau bus šakutės po pietų ir beliks tik nagus nusigraužti, kad nedalyvavot. mirksiukas.gif

Ekspresas dar nenuvažiavo, tai prašom registruotis! gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(smike @ 2007 02 06, 10:59)
meetas planuojamas šį šeštadienį (vasario 10 g.), salotų bare Mano Guru (Vilniaus g.), apie 14 val.
alexejka- lauksime prisijungiant!  4u.gif
Sąrašas ilgėja. Jau turim:
1. Miaška
2. Fleurette
3. Net
4. alexejka
5. smike


kaip labai noreciau pas jus apsilankyti nesigaus man, taip ir galvojau kad 10d
as i Kauna vaziuoju paskaitos man, sorry mergaites verysad.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
nuo šian bandau susiimt..
šiandienos valgiaraštis
pusryčiai:ž.arbata+vit.C, avižų dribsniai
priešpiečiai:activia , obuolys
pietūs:daržovių sriuba su ryžiais
pavakariai: stikl. vynuogių sulčių, 2 kiviai
vakarienė:burokėlių mišrainė, virta vištos kulšelė
naktipiečiai: stikl.vynuogių sulčių
Atsakyti
Smike, ar Ole dalyvaus? rolleyes.gif

QUOTE(-Linda- @ 2007 02 05, 20:19)
krabų lazdelių 100 g 78 kcal, šiandien valgiau  smile.gif 

Tada, jei galima, kokios firmos šios krablazdės? aš jaoms jaučiu nepaaiškinamą aistrą, o "pigesnių", nei 120-130 kcal nesu mačiusi... rolleyes.gif

QUOTE(liutukas_simba @ 2007 02 06, 09:27)
o kaip manot ar nieko, jei as pietums nevalgau normalaus maisto, o pieno produktus, koses....o vakarienei nukeliu? bet kad as vakare alkaniausia bunu...

Žinoma, košės- irgi šiltas maistas, bet nenuostabu, kad tavo valgiaraštis susistūmęs į vakarą- vakare tu prisivalgai, ryte nenori valgyt ir minti žolėm, apie pietus atsipeikėji iiiiir prasideda unsure.gif Nebent tu ilgai miegi rytais... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 02 06, 09:52)
-kaprio pesto (100)
[

kas tie tokie<>? 4u.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(gvidaa @ 2007 02 06, 13:50)
kas tie tokie<>? 4u.gif  g.gif

a nugi toks prieskoninis augalas, tokie guzikiukai biggrin.gif angliskai caper nemanau, kad lietuviskas kazkoks kitas terminas yra.. g.gif jie daugiausiai picoms ir pastoms skaninti naudojami...
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 02 06, 15:30)
a nugi toks prieskoninis augalas, tokie guzikiukai biggrin.gif  angliskai  caper nemanau, kad lietuviskas kazkoks kitas terminas yra.. g.gif  jie daugiausiai picoms ir pastoms skaninti naudojami...



turbūt turi omeniuje kaparėlius mirksiukas.gif Pirkau ir aš čia tokį: su 3 rūšių sūriu, baziliku - labai geras dalykas...O pesto reiškia gal tą padažo darymo principą g.gif
Atsakyti
taigi pietus jau suvalgyti galima prisiduoti:
pusryciai: dripsniai+pienas+sumustinis su pastetu+arbata
priespieciai: 40gr dziuvesiu+kava
priespieciai2: 2 nedideli torto gabaliukai
pietus: burokieliu sriuba+2cepelinai
pavakariai: apelsinas
vakariene: burokeliu sriuba+100gr virtos jautienos
o gal jautienos ir nevalgysiu bus matyt ar labai alkana busiu
Atsakyti
QUOTE(Net @ 2007 02 06, 15:12)
turbūt turi omeniuje kaparėlius  mirksiukas.gif  Pirkau ir aš čia tokį: su 3 rūšių sūriu, baziliku - labai geras dalykas...O pesto reiškia gal tą padažo darymo principą  g.gif

aha, matai, pasirodo yra liet.terminas.. ax.gif
pesto siaip italiskai reiskia paprasciausiai "padazas", manau, bet neesu tikra g.gif ir siaip pats paprasciausias yra is baziliko ir alyvuogiu aliejaus.. o manasis dabar yra is alyvuogiu ir tu kapareliu... ir as juos darau pati.. t.y. nusiperku pardej indeli paragavimui, jei patinka, darau pati be visu tu E, konservantu ir pan. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 02 06, 16:37)
aha, matai, pasirodo yra liet.terminas.. ax.gif
pesto siaip italiskai reiskia paprasciausiai "padazas", manau, bet neesu tikra g.gif  ir siaip pats paprasciausias yra is baziliko ir alyvuogiu aliejaus.. o manasis dabar yra is alyvuogiu ir tu kapareliu...  ir as juos darau pati.. t.y. nusiperku pardej indeli paragavimui, jei patinka, darau pati be visu tu E, konservantu ir pan. rolleyes.gif



O geras, šaunuolė: o kaip tu darai: su blenderiu kaparėlius smulkini? Mane sužavėjo šis padažas kaip alternatyva užkandžiam ant krispų su mocarella..
Atsakyti
QUOTE(alexejka @ 2007 02 06, 15:31)
taigi pietus jau suvalgyti galima prisiduoti:

Nu pavydžiu aš jums merginos jeigu su tokiu valgiaraščiu krenta svoris biggrin.gif Aš ir nemesdama svorio valgydavau mažiau g.gif Nesuprantu ko mano svarstyklės užstrigo unsure.gif
Atsakyti