Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis III

QUOTE(Net @ 2007 02 06, 15:46)
O geras, šaunuolė: o kaip tu darai: su blenderiu kaparėlius smulkini? Mane sužavėjo šis padažas kaip alternatyva užkandžiam ant krispų su mocarella..

rolleyes.gif
jo, su blenderiu viska... alyvuoges, kaparelius, siek tiek parmezano, ir kai jau viskas susmulkinta, siek tiek alyvuogiu aliejaus ipilu, gaunas tikrai ne vienam kartui, pas mane saldytuve tokiu bent keli indeliai, ivairiu skoniu... ax.gif

Apuokas, tai gal pas tave medziagu apykaita suletejus? gal dietinaisi kada smarkiai?
nors as irgi neliekneciau su tokiu valgiarasciu kaip Alexejkos siandieninis biggrin.gif
Atsakyti

Sąrašas ilgėja. Jau turim:
1. Miaška
2. Fleurette
3. Net
4. alexejka
5. smike
6. liutukas-simba

na sesta:) bet as galiu truputi veluoti,bet laaabai pasistengsiu...siaip butu geriau gal apie 15 val kokia, bet bandysiu spet:)
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 02 06, 16:03)
Apuokas, tai gal pas tave medziagu apykaita suletejus? gal dietinaisi kada smarkiai?
nors as irgi neliekneciau su tokiu valgiarasciu kaip Alexejkos siandieninis biggrin.gif

Dietintis tai niekada nesidietinau, o kalorijas skaičiavau gal 18 m būdama.Bet gal pusę metų kažkur ax.gif Ir tai tik iš akies biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2007 02 06, 16:50)
Nu pavydžiu aš jums merginos jeigu su tokiu valgiaraščiu krenta svoris  biggrin.gif Aš ir nemesdama svorio valgydavau mažiau  g.gif Nesuprantu ko mano svarstyklės užstrigo  unsure.gif


Apuoke paziurek i mano parasa musu svorio kategorijos biski skirtingos lotuliukas.gif
O siap tai siandien mano pietus suvalge alkani kavines lankytojai
ir teko tenkintis kas liko, o liko kaip matai ne pats geriausias variantas
na siandien biski dauguoka ir tortai ir cepelinai, bet zadasi dar ilgas pasivaiksciojimas po parduotuves, sokinejimas su sokdine, vakare,
namuose ir lanko sukimas kol 5 prakaitai nenuvarves, taip ir krenta:)
tu mano visas dienas pastebek o ne tik viena, nesazininga kabintis prie vienos nepavykusios dienos schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alexejka: 06 vasario 2007 - 16:17
QUOTE(alexejka @ 2007 02 06, 16:12)
nesazininga kabintis prie vienos nepavykusios dienos schmoll.gif

O tu nors papavydėti leisk unsure.gif
žiūrėk ką aš suvalgiau ir leidžiu kabintis tongue.gif

Pusryčiai: 80g rugelio + pievų sūrio + kava su 0,5 a.š. cukraus
Priešpiečiai : žalia arbata + pūstų ryžių paplotėlis (pamiršau kaip vadinasi)+ cukrus
Pietūs: jogurtas ,,lengvai,, su dribsniais. Žinau, kad pietus sumaišiau vietomis su vakariene, bet tikrai kitaip šiandien negalėjau.
Vakarienė: kiek įmanoma liesa, kiauliena, virta su poru, šampinjonais, svogūnu+ pomidorų padažas. Troškinio suvalgiau nemažai - apie 300 g
II vakarienė : 2 apelsinai, bet nežinau ar abu suvalgysiu. dar gersiu arbatos, tai bus cukraus.

Vakar valgiau viską tą pati, tik pietums vietoj jogurto su dribsniais buvo tiršta pomidorų sriuba su ryžiais+ 0,5 riekutės duonos. o vakare vietoj apelsinų- pusė indelio riebaus jogurto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apuokas: 06 vasario 2007 - 18:11
Vėlgi bandau fiksuoti savo valgiaraštį. Šiandiena:

Pusryčiai: 2 skystai virti kiaušiniai
Priešpiečiai: porcija kopūstų salotų, riekė juodos duonos
Pietūs: kiaulienos karbonadas, dvi virtos bulvės, porcija barščių su a.š. grietienės
Pavakariai: 2 sumuštiniai ((batonas + 2 griežinėliai dešros) * 2 ) blush2.gif
Vakarienė: Pusė pakelio liesos varškės užpilta vienu braškiniu activia.

Šaldytuve laukia utenos dlight'as, kaip čia su juo bus dar nežinia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smike @ 2007 02 06, 10:59)
meetas planuojamas šį šeštadienį (vasario 10 g.), salotų bare Mano Guru (Vilniaus g.), apie 14 val.

Manau, kad blogai jog nukeli į vakarą, nes organizmas intensyviausiai kalorijas degina dieną, kai reikia energijos. O vakare apsnūsta, todėl kalorijos sėkmingai nusėda baltu puriu sluoksniu ant šlaunų ir pilvo...  mirksiukas.gif
O kad vakare nori valgyti tai nieko nuostabaus- juk mažai valgai dieną!

alexejka- lauksime prisijungiant!  4u.gif

Sąrašas ilgėja. Jau turim:
1. Miaška
2. Fleurette
3. Net
4. alexejka
5. smike

Moteros- nestabdom, nestabdom!  biggrin.gif Po meet'o jau bus šakutės po pietų ir beliks tik nagus nusigraužti, kad nedalyvavot.  mirksiukas.gif

Ekspresas dar nenuvažiavo, tai prašom registruotis!  gathering.gif


REGISTRUOJUOS AURARUD I MEEETA 4u.gif 4u.gif
krabu lazdeles - vici nesaldytos buna po 150gr ir berods po 280 gr tikrai 100gr - 78 cal
o namines salotos ne parduotuvines - bulves + žirneliai + krapai + 1aš majonezo
tokios savieiklinės

o kalorijas tik mokausi skaičiuoti taip kad priimu bet kokias pastabas drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif nuo ju tik geriau

šiandien valgiaraštis
pusr: 1virtas kiaušinis + raugintas agurkas + šaukštas krienu ( 80+20+?)
pietus : žuvis tešloje (tešlos nevalgiau )+ burokėliu ir kopustu salotos
pavakariai : kava 1aš cukraus + joi desertas (40+171)
2 pavakariai : bananas (120)
vakarienė : bulvės su lupynom 3 vidutinės ir 1 kotletas + 1 butelis alaus (?)

va kai nežinau kaloriju tai ir nerašau - pribrendo reikalas pirkti svarstykles maistui smile.gif
Atsakyti
na sveikos, prapuolus buvau... Bet vel griztu i doros kelia..
pirmadienis

pusryciai: 100g dribsniu su riesutais ir razinom+80g jogurto "lengvas"
pietus 100g dziovintu abrikosu
pavakariai: arbata 2sokoladukai(milkyway ir kinderbueno) 2 kivi
vakariene: grybu sriuba, 1.5desreles su 7-8 saltou lapais
naktipieciai: salotu lapai 3javinukai

na vel pasidare tragedija, kai mokaus ner laiko valgyt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ad23: 06 vasario 2007 - 19:30
QUOTE(Apuokas @ 2007 02 06, 18:38)
O tu nors papavydėti leisk  unsure.gif
žiūrėk ką aš suvalgiau ir leidžiu kabintis  tongue.gif

Vakarienė: kiek įmanoma liesa, kiauliena, virta su poru, šampinjonais, svogūnu+ pomidorų padažas. Troškinio suvalgiau nemažai - apie 300 g

Kabinuosi:
Kaip kiauliena gali but liesa???
2 vakarienes???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beigbeder @ 2007 02 06, 19:02)
Kabinuosi:
Kaip kiauliena gali but liesa???
2 vakarienes????  g.gif

Nu kūdinosi paršelis iki man į puodą pakliuvo lotuliukas.gif Man vienos vakarienės mažai, o naktipiečių negalima, vadinasi- II vakarienė tongue.gif
Prisikabino matote hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2007 02 06, 20:07)
Nu kūdinosi paršelis iki man į puodą pakliuvo  lotuliukas.gif Man vienos vakarienės mažai, o naktipiečių negalima, vadinasi- II vakarienė  tongue.gif
Prisikabino matote  hihihi.gif

Taigi leidote kabintis ax.gif ar jau persigalvojote?
Prasom kiauliena keist kalakutiena. Tas irgi laksto laksto kol i puoda patenka.
Ir prasom po vakarienes ka nors i sokius pakviesti sokiai.gif
Ar pavalgius tiesiai i lova? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Beigbeder @ 2007 02 06, 19:13)
Taigi leidote kabintis  ax.gif ar jau persigalvojote?
Prasom kiauliena keist kalakutiena. Tas irgi laksto laksto kol i puoda patenka.
Ir prasom po vakarienes ka nors i sokius pakviesti sokiai.gif
Ar pavalgius tiesiai i lova?  blink.gif

Aš tai leidžiu, bet gausi tuoj velnių g.gif Čia ne vieta pliurpalams schmoll.gif cool.gif
Nu jo, pavalgius į lovą g.gif Paskutinį kart šiandien valgiau 17.30, nu tai aš jau miegu lotuliukas.gif
Atsakyti