Įkraunama...
Įkraunama...

Prietarai ir "bobučių išmyslai"

Kad pastotum prieš sugulimą patupėti virš verdančių bulvių garų, na aišku nenusišutinti biggrin.gif
Atsakyti
kad pastotum reikia nesisaugoti va geriausias prietaras, biggrin.gif lotuliukas.gif
kitas prietaras kad pastotum reikia negalvoti apie nestuma kai pasimyli tada buna staigmena man taip buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2007 04 14, 21:12)
kad pastotum reikia nesisaugoti va geriausias prietaras, biggrin.gif  lotuliukas.gif


O kad tai padėtų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2007 04 22, 10:12)
O kad tai padėtų  verysad.gif



bet kuriuo atveju tai geriausias budas pastoti, nes visi kiti prietarai yra zymiai prastesni biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Lexana,2007 04 11, 00:01]
Na girdėjau, kad norint pastoti reikia pasėdėti nėščiosio kėdėje.


Čia tai tiesa thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
darbovietėj kur dirbu per pusantrų metų leliukų susilaukė ir lauktis pradėjo 5 mamytės yahoo.gif tai per mano išleistuves pakeitė kėdes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Užkrečiantis dalykas tas nėštumas lotuliukas.gif Viena pastoaj, tai, žiūrėk, ir draugės ar kolegės neatsilieka jau nestuke.gif thumbup.gif Pas mus viena jau pagimdė, tai taip krebžda mintis: kaip norėtųsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2007 02 05, 16:25)
Na planuoklytės klokit savo ir savo močiučių išmintį, kaip ten su tom dėlionėm, gandrais virš galvos ir  t.t. Baisiai smalsu, gal kam ir sutapę yra ?
Aš žinau tik vieną - kai gandrai virš namo ratus suka - lauk pagausėjimo  biggrin.gif Man kol kas nepasitvirtino  verysad.gif



Labukas visoms! 4u.gif
Man pasitvirtino 100 proc. - pernai vasara viena ryta priejus prie namo lango staiga nuo zemes i ora pakilo didziulis gandras, buvau nustebinta jo netiketu atsiradimu ir ispudingu sparnu dydziu... bigsmile.gif
ivykis buvo isties isimintinas, tada nei pagalvoti negalejau, kad po 10 menesiu turesiu naujagime dukrele... wub.gif idomu tai, kad dukrele - mano antrasis vaikas, o pirmagimiui sunui jau 18 metu! Visa seima esame be galo laimingi... nors gandras ir buvo netiketas, dukreles laukeme daug metu! clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolana @ 2007 04 25, 11:27)
Labukas visoms!  4u.gif
Man pasitvirtino 100 proc. - pernai vasara viena ryta priejus prie namo lango staiga nuo zemes i ora pakilo didziulis gandras, buvau nustebinta jo netiketu atsiradimu ir ispudingu sparnu dydziu...  bigsmile.gif
ivykis buvo isties isimintinas, tada nei pagalvoti negalejau, kad po 10 menesiu turesiu naujagime dukrele...  wub.gif  idomu tai, kad dukrele - mano antrasis vaikas, o pirmagimiui sunui jau 18 metu!  Visa seima esame be galo laimingi... nors gandras ir buvo netiketas, dukreles laukeme daug metu!  clap.gif



o sako gyvenime stebuklu nebūna clap.gif clap_1.gif yahoo.gif
Atsakyti
su tais gandrais tai ir mums buvo nuotykis smile.gif daug metu jau tevai turi sodyba, bet niekada nebuvo gandrai susisuke ten lizdo ax.gif ir kai viena vasara uosviai pasake ruoskites, gandralizdis kaime, as is tikruju pastojau! dabar jaunelei jau du metukai, tuos du metus nebuvo gandru.... o siemet sake vel yra! thumbup.gif reik laukt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabimile @ 2007 04 25, 22:34)
su tais gandrais tai ir mums buvo nuotykis smile.gif  daug metu jau tevai turi sodyba, bet niekada nebuvo gandrai susisuke ten lizdo ax.gif  ir kai viena vasara uosviai pasake ruoskites, gandralizdis kaime, as is tikruju pastojau! dabar jaunelei jau du metukai, tuos du metus nebuvo gandru.... o siemet sake vel yra!  thumbup.gif  reik laukt 4u.gif




lotuliukas.gif lotuliukas.gif saunu, kad tau taip sutapo, pas musu kaimynus gandrai suka lizda jau 10 metu, bet vaiku jie tikrai nesusilauks, nes abiem virs 70 lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai gal vaikai ar anukai sulauks? Pas mus sodyba irgi ne musu, o tevu 4u.gif Gal ir sutapimas, bet smagiau gyvent kai tiki visokiais prietarais ax.gif
Atsakyti
Niu dabar ziuresiu ar pasitvirtins bobuciu prietarai..snd taip nemastydama pasisedejau nesciosios kedeje, o poto prisiminiau SM foruma blush2.gif
Atsakyti