Įkraunama...
Įkraunama...

Prietarai ir "bobučių išmyslai"

Ech... o man kolkas jokie prietarai nepadeda... gandru tai jau gal koki 20 apziurejom smile.gif drauge laukiasi, tai nuo jos nei per zingsni smile.gif , sutikau buvusia bendradarbe - ji irgi laukiasi, tai apciupinejau... bet kolkas jokiu rezultatu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2007 05 25, 08:26)
Ech... o man kolkas jokie prietarai nepadeda... gandru tai jau gal koki 20 apziurejom smile.gif drauge laukiasi, tai nuo jos nei per zingsni smile.gif , sutikau buvusia bendradarbe - ji irgi laukiasi, tai apciupinejau... bet kolkas jokiu rezultatu  doh.gif

nenusimink, kai pamirši visus prietarus ir įvyks stebuklas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2007 05 25, 23:56)
nenusimink, kai pamirši visus prietarus ir įvyks stebuklas  4u.gif



Na bet kai gerai pagalvoji, juk taip ir buna - kuo maziau apie ka nors galvoji, tuo greiciau tai ivyksta g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi buvo toks sutapimas su gandrais.

Vaziavau masina ir skrido gandras is vienos pievos i kita per mano vaziuojama kelia. Nezinau, gal tas gandras neapskaiciavo, arba buvo ligotas, bet skrisdamas per gatve vos nenusileido ant mano vaziuojancios masinos, net persigandau, kad nenudausciau. Turejau pristabdyt masina ir nebuvau niekad is taip arti maciusi tokio didelio gandro.
Ir tada tokia mintis persmelke sirdi, kad gal tai zenklas.

ir ka manot, as pastojau ta pati menesi.
Atsakyti
QUOTE(*NAIDUTE* @ 2007 05 26, 10:40)
Man irgi buvo toks sutapimas su gandrais.

Vaziavau masina ir skrido gandras is vienos pievos i kita per mano vaziuojama kelia. Nezinau, gal tas gandras neapskaiciavo, arba buvo ligotas, bet skrisdamas per gatve vos nenusileido ant mano vaziuojancios masinos, net persigandau, kad nenudausciau. Turejau pristabdyt masina ir nebuvau niekad is taip arti maciusi tokio didelio gandro.
Ir tada tokia mintis persmelke sirdi, kad gal tai zenklas.

ir ka manot, as pastojau ta pati menesi.


clap.gif

Oi, norėčiau kad jis ir šalia manęs nutūptų blush2.gif
Atsakyti
kaip tik šiandien ir virš mano mašinos praskrido gandras, gal ir man pavyks good.gif , o ir kregždės pareiškė norą apsigyventi musų balgone, vaikom net įsijuosę, sakoma kad jos suka lizdą tik po laimingų namų stogu, o kelis metus joms to nereikėjo, tik dabar susimąstė net trys šeimos atsikraustyti čia su visais baldais doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Vakar nutiko keistas dalykas.....Buvom su vyru ir draugais prie karjiero. kalbejomes ir kazkaip kazkas prazmezsavo pro akis. Skrido gandras ir gan zemai, keista buvo.Bet pamaniau gal ka reiskia ce. o vyras dar sako atnese kazkam vaikuti. armanot kad tai reiskia kazka?
Atsakyti
QUOTE(*Tinginiuke* @ 2007 06 15, 18:22)
Sveikutes  4u.gif Vakar nutiko keistas dalykas.....Buvom su vyru ir draugais prie karjiero. kalbejomes ir kazkaip kazkas prazmezsavo pro akis. Skrido gandras ir gan zemai, keista buvo.Bet pamaniau gal ka reiskia ce. o vyras dar sako atnese kazkam vaikuti. armanot kad tai reiskia kazka?

nemanau,man pries kelis metus gandras tupejo ant kamino ir ziurejo i kamina o mes jaukais kad ziuri ar tilps vaikutis lotuliukas.gif bet iki siol nieko,dabar ir daznai matau gandrus,netikiu jais schmoll.gif
Atsakyti
aš žinau tokį prietariuką smile.gif , kad nestuke.gif moteris gali prikerėti kad atsirastų pelių pvz : pas tą žmogų , kurio tu labai nemėgsti smile.gif
Atsakyti
gal jau žinojote šį prietarą smile.gif
Atsakyti
aš gandrus matau beveik kiekvieną dieną , bet jais kažkaip norisi tikėti , nes labai norim vaikelio ax.gif
Atsakyti
kaip tik šiandien ir virš mano mašinos praskrido gandras, gal ir man pavyks , o ir kregždės pareiškė norą apsigyventi musų balgone, vaikom net įsijuosę, sakoma kad jos suka lizdą tik po laimingų namų stogu, o kelis metus joms to nereikėjo, tik dabar susimąstė net trys šeimos atsikraustyti čia su visais baldais



jei kregzdės pradėjo sukti lizdą patariu jo negriauti schmoll.gif , nes kažkas atsitiks negero verysad.gif
patariu iš patirties mirksiukas.gif , nes kai pas mus sukrovė lizdą ir mes ji išgriovėm , tai nelaimė atsitiko verysad.gif
Atsakyti