Įkraunama...
Įkraunama...

Prietarai ir "bobučių išmyslai"

na aš čia ir pažersiu perliukų:
1- jei name yra netekėjusi "merga" ir netoli pelėda ūbauja- tai merga susilauks taip vadinamo- mergos vaiko" seniau vydavo pelėdas nuo namų.
2- jei naminės vištos pradeda dėti dvitrynius kiaušinius- giminėje bus pagausėjimas- man galima pasakyti pasitvirtino- buvo kartas kai kiek pirkau tiek dvitryniai- ir.... mano brolienė ir teta iškarto abi pastojo drinks_cheers.gif thumbup.gif
3- jei per kūčias netyčia padedama viena lėkšte per daug- tokiu atveju jokiu būdu negalima nuimti- nes blogai baigsis. Ir kas keisčiausia šis prietaras net su nuėmimu išsipildė mano vyro seseriai verysad.gif Ji net nežinojo, dar kad laukėsi, ir dar pasijuokė kai aš pasakiau apie šį prietarą.
daugiau nepamenu, bet jei atsiminsiu būtinai parašysiu
Atsakyti

Linksma temuke ax.gif
QUOTE(Lexana @ 2007 04 11, 00:01)
Dar girdėjau, kad norint pastoti, reikia surinkti 10 pirmagimių virkšteles, jas išvisrti ir gerti tą nuovirą, tada turi pastoti.

manau reikia pasimyleti tai tikrai pastosi lotuliukas.gif lotuliukas.gif virkšteliu nuoviras nepades tikrai ax.gif

QUOTE(Lexana @ 2007 04 11, 00:01)
Na girdėjau, kad norint pastoti reikia pasėdėti nėščiosio kėdėje.

šis prietaras pasitvirtino musu darbuki, iš tos vietukes jau 3 mergaites išejo nestuke.gif

Man asmeniškai tai gandrai leliuka atnešė thumbup.gif labai gandrai pavasary mane persekiojo vis netoliese sukdavo ratus lotuliukas.gif

Atsakyti
na o mes gandrus matem persavo vestuves, per jas lijo, tai sako turtingi metai bus(ne pinigais)
Musu pirsliene kai tuose jei buvo taip pat ir belikus 4men iki vestuviu metiniu pastojo
Atsakyti
Man taip pat gandrai ispranasavo. Uosviu sode jie pradejo lankytis visai netiketai. Visa vasara kaleno rytais, skraidydavo aplink. Rudeniop pastojau biggrin.gif Kitais metais jie nebeatskrido smile.gif Dabar butu gerai, kad vel uzsuktu i svecius biggrin.gif Tik kaip juos prisivilioti lotuliukas.gif
Atsakyti
mes tai ir gandru dairomes... vyras vis pamato, as paskui ji...
ir visokiu zenklu pasirodo ( per kaledas kai lauzem plotkeli su vyru tai ir trecias gabaliukas atluzo...) bet vis dar laukiam gandro atskrendancio...
Atsakyti
"Nėštumas tai virusinė liga", bent jau mūsų kurse lotuliukas.gif , mūsų 4 grupiokės (1 atėjo po akademinių) pirmiausia pastojo jauniausia, po to vyresnė, abi pagimdė, aš vyriausia pagimdžiau tik prieš pora mėnesių. liko atėjusioji- dabar dreba- bijo kad gal jau lotuliukas.gif
Atsakyti
labai daznai sapnuodavau zuvis pries pastodama, mano mama sako kad zuvys tai vaikai, o sapnininke ziurejau tai rupesciai ax.gif
Atsakyti
Ir aš žuvis sapnuodavau ir prieš pastodama ir per nėštuma. Žuvys reiškia vaikus.

Aš dar tokį žinau: moteriai reikia duoti valgyti duonos kumpelius(kai nupjauni nuo duonos kepalo), tai susilauks sunaus. smile.gif
Atsakyti
laba,
Na as cia dar naujokas ir busimas tetis, noriu jusu paklausti apie tuos prietarus 4u.gif
Va su zmona suzinojome neseniai, kad laukiames pirmagimio. Po poros savaiciu turetume buti kriksto tevai, taciau viena is mociuciu svelniai tariant uzdraude ten dalyvauti kaip krikstateviais, neva kazkoks prietaras yra, kad nescioji negali buti kriksto mama g.gif . Ka Jus galvojat apie toki prietara? Butu malonu isgirsti ka apie tai manote. Aciu.
Atsakyti
sako jei nescia nestuke.gif vaziuosi dviraciu, bus virkstele apsisukus, nepatikesit, labai megau dviratintis, nu ir tikrai virkstele buvo apsisukus.
Papildyta:
QUOTE(haukas @ 2007 05 22, 12:33)
laba,
Na as cia dar naujokas ir busimas tetis, noriu jusu paklausti apie tuos prietarus  4u.gif
Va su zmona suzinojome neseniai, kad laukiames pirmagimio. Po poros savaiciu turetume buti kriksto tevai, taciau viena is mociuciu svelniai tariant uzdraude ten dalyvauti kaip krikstateviais, neva kazkoks prietaras yra, kad nescioji negali buti kriksto mama  g.gif  . Ka Jus galvojat apie toki prietara? Butu malonu isgirsti ka apie tai manote. Aciu.

Apie toki dar negirdejau, bet del visiskos jusu ramybes, krikstynas galima ir atidet arba pakeist krikstatevius, ir mociute laiminga, it busimi teveliai ramus. O kur nelaimes, tai nei numatysi, nei suzinosi.
Atsakyti
Aciu uz atsakyma, taciau tame ir problema, kad viskas suplanuota ir t.t., be to kazkaip paskutinem dienom atsisakyti taipogi nepatogu. Uztat ir klausiu Jusu ar esat girdeja tokiu prietaru verysad.gif gal kam buvo panasi situacija.
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2007 04 13, 20:41)
Kad pastotum prieš sugulimą patupėti virš verdančių bulvių garų, na aišku nenusišutinti  biggrin.gif

o čia tai geras thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif na jo sau išsiveri bulviu ir šutiniesi prieš smileysex.gif na čia tai geras biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
va dabar pamenu, jog pas mus darbe buvo viena nestuke.gif , ir man teko ne kartą jos kėdėj sėdėti( na darbo reikalais, bet sėdejau), o tas buvo kažkur 2006,03 men, bet iki šiol nieko nesulaukėm, jokių stebuklų, na gela dar sulauksim blush2.gif ax.gif
Atsakyti