Įkraunama...
Įkraunama...

Injekcijos

QUOTE(Loram @ 2008 10 24, 20:18)
nieko tokio kad dreba...
pakentes pacientas smile.gif visiems pradzioj dreba smile.gif
ne tik galima, bet ir rekomenduojama atremti ranka, bet ne laikyti kita ranka, o tiesiog atremti i uzpakaliuka smile.gif
jei laikysi kita ranka - prades abi rankos drebet - ir issitrauks adata...
drasiau!
papasakosiu kaip as mokiausi smile.gif
jau buvau beveik igudusi mergaiciuke - liepe suleisti tokiai mociutei vaistukus i raumenukus, nueinu drasiai (svarbu neparodyt kad ir pats bijai biggrin.gif ), uzsimoju - bakst - adata atsoko... nu galvoju - dabar kai varysiu is visu jegu - bakst - ir vel atsoko... rankos pradejo drebet, nezinau ka daryt - nu kodel nelenda ta adata... jauciu raudonuoju kaip burokas.. palatos kaimyne pradejo krizent smile.gif is trecio karto pavyko, nors rankos tikrai drebejo... nuo tada stengiuosi vengt leist vaistukus i raumenis, i vena zymiai paprasciau  unsure.gif  zodziu - reikia drasiai ir uztikrintai smile.gif visa kita nesvarbu biggrin.gif

ir man lygiai ta pats buvo kai reikejo pirma karta vaistus suleist mamai drinks_cheers.gif biggrin.gif bet man atsoko kokius 6k blush2.gif turbut bijojau jai per skaudziai ar per stipriai sudurt smile.gif tai poto karto daugiau niekam neleidau vaistu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina O. @ 2009 06 27, 23:22)
sekmes sekmes  4u.gif
nepagailekim to subiniuko - uztat ir skrandis apsaugotas, ir suveiks greiciau ir stipriau

netiesa...
yra vaistų, kurie ir suleisti į raumenis veikia skrandį (pvz.nuo skausmo ir uždegimo)
o ligoninėje dabar praktiškai atsisakoma vaistų į raumenis, nes didžiosios jų dalies veikimo neįmanoma numatyt, kad veiktų greičiau ir stipriau (?) reikia leisti į veną.
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2009 06 30, 06:37)
netiesa...
yra vaistų, kurie ir suleisti į raumenis veikia skrandį (pvz.nuo skausmo ir uždegimo)
o ligoninėje dabar praktiškai atsisakoma vaistų į raumenis,  nes didžiosios jų dalies veikimo neįmanoma numatyt, kad veiktų greičiau ir stipriau (?) reikia leisti į veną.


bet gal maziau skrandi veikia nei isgerti..... g.gif
na taip, aisku, kiekvienu atveju to nepritaikysi, bet daugumai, manau, taip. I vena suleisti vaistai suveikia dar greiciau nei i raumenis, betgi venu gaila (daugiau pabadzius, venos ima sleptis, todel i vena noreciau, kad durtu tik tuo atveju, jei butinai reiketu ir kitur nebutu galima), be to, pati sau i vena neleisi gi. O va palyginti geriamus dalykus ir i minksta vieta suleistus, man antrasis variantas nekart buvo zymiai geriau.

Beje, yra ir tokiu vaistu, kur veikimas neturi buti greitas ir del to juos rekomenduojama gerti, o ne leisti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina O.: 03 liepos 2009 - 20:53
Merginos,gal galite patarti,ką dėti ant sukietėjusių sėdmenų vietų,nes vyras grįžo iš ligoninės,leido vaistus į sėdmenis apie 2sav.,baisūs sukietėjimai,nėra net kur durti.Gal yra kokių priemonių,kad greičiau praeitų tie guzai? Patarkite jei galite,nes vaistus reikės leisti dar ilgą laiką,sunki kojos trauma ir dideli skausmai.Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(dake @ 2009 08 19, 12:30)
Merginos,gal galite patarti,ką dėti ant sukietėjusių  sėdmenų vietų,nes vyras grįžo iš ligoninės,leido vaistus į sėdmenis apie 2sav.,baisūs sukietėjimai,nėra net kur durti.Gal yra kokių priemonių,kad greičiau praeitų tie guzai? Patarkite jei galite,nes vaistus reikės leisti dar ilgą laiką,sunki kojos trauma ir dideli skausmai.Ačiū.


Paprastai pasildom ta vieta (pvz, su gumine pusle su siltu vandeniu). Dar tinka kopusto lapa pridet..
O siaip, vienakart leiskit vaistus i viena puse, kitakart i kita (kad butu poilsio abiem sedmenim vienodai). O jei reikia vienu kartu dvi injekcijas daryt, darykit abi i viena puse. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dake @ 2009 08 19, 12:30)
Merginos,gal galite patarti,ką dėti ant sukietėjusių  sėdmenų vietų,nes vyras grįžo iš ligoninės,leido vaistus į sėdmenis apie 2sav.,baisūs sukietėjimai,nėra net kur durti.Gal yra kokių priemonių,kad greičiau praeitų tie guzai? Patarkite jei galite,nes vaistus reikės leisti dar ilgą laiką,sunki kojos trauma ir dideli skausmai.Ačiū.

Dėkit šaltus kopūsto lapus,pamasažuokit ir išsivaikščios tie guzai...o šiaip kol bent kiek prasivaikščios guzai-galima į kitus raumenis leist..tik svarbu po to pajudėt bent kiek,ar švelniai pamasažuot,kad vėl guzas nesušoktų.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Man pusantro mėnesio ligoninėj po kelis kartus per dieną leisdavo, dar plius b vitaminus doh.gif Tai tokie guzai buvo, kad seselės liepė Troxevaziną nusipirkti. Galit pamėginti.
Atsakyti
Jei kam reikia-sulesciau vaistukus i vena ar i raumenis
Papildyta:
QUOTE(dake @ 2009 08 19, 13:30)
Merginos,gal galite patarti,ką dėti ant sukietėjusių  sėdmenų vietų,nes vyras grįžo iš ligoninės,leido vaistus į sėdmenis apie 2sav.,baisūs sukietėjimai,nėra net kur durti.Gal yra kokių priemonių,kad greičiau praeitų tie guzai? Patarkite jei galite,nes vaistus reikės leisti dar ilgą laiką,sunki kojos trauma ir dideli skausmai.Ačiū.


i priekini slaunies pavirsiu galima leist,bet tai irgi ne betkur,i nerva galima pataikyt
Atsakyti
Siap tiesiog norejau padekoti dar karta uz patarimus, nes padejo, kai salia esanciam zmoguciui buvo blogai. O tai toks fainas jausmas thumbup.gif ACIU. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2008 10 24, 21:18)
nieko tokio kad dreba...

jau buvau beveik igudusi mergaiciuke - liepe suleisti tokiai mociutei vaistukus i raumenukus, nueinu drasiai (svarbu neparodyt kad ir pats bijai biggrin.gif ), uzsimoju - bakst - adata atsoko... nu galvoju - dabar kai varysiu is visu jegu - bakst - ir vel atsoko... rankos pradejo drebet, nezinau ka daryt - nu kodel nelenda ta adata... jauciu raudonuoju kaip burokas.. palatos kaimyne pradejo krizent smile.gif is trecio karto pavyko, nors rankos tikrai drebejo... nuo tada stengiuosi vengt leist vaistukus i raumenis, i vena zymiai paprasciau  unsure.gif  zodziu - reikia drasiai ir uztikrintai smile.gif visa kita nesvarbu biggrin.gif


Kai aš mokiausi tai buvo dar tie daugkartiniai švirkštai ir pasitaikė toks jau gerai subadytas pacientas su guzuota subine, tai adata ne atšoko bet susilankstė doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 08 19, 12:48)
Dėkit šaltus kopūsto lapus,pamasažuokit ir išsivaikščios tie guzai...o šiaip kol bent kiek prasivaikščios guzai-galima į kitus raumenis leist..tik svarbu po to pajudėt bent kiek,ar švelniai pamasažuot,kad vėl guzas nesušoktų.... mirksiukas.gif


man po ligonines ilgai guzai neissivaiksciojo ir kompresus dejau ir masazavau. schmoll.gif
Atsakyti
Perskaiciau visa tema ir pasimeciau dar labiau. doh.gif Esu po sirdies operacijos. Juaciuosi sakyciau gerai,jeigu ne krutinkaulio skausmai,kurie mane kartais tiesiog zudo! Prirase visa kruva tableciu nuo skausmo,bet jos nei velnio ne padeda! Tai nustojau jas gert. Kaip ir i darba noreciau grizt,bet,tie skausmai mane kartais tiesiog surakina. Truksta oro,sirdis baladotis pradeda,o tada ir tenka gyvybe gelbet help.gif
Sanatorijoje,kai buvau,tai kartais suleisdavo vaistu. Ir budavo labai gerai. Bet,mums ikale i galva,kad leidziami vaistai gadina skrandi. Tai dabar net nezinau,ka ir daryt g.gif Ar toliau skrandi gadint,ar gyvybe pavojui statyt g.gif
Bet ir i darba del skausmu negaliu grizt verysad.gif Ir be to,negirdejot tokio dalyko,kad vaistineje vaistus gali suleist? Nezinau,tiesa ar ne,bet girdejau g.gif Nes pati sau,tai ne uz ka nesileisciau lotuliukas.gif Man guzu jau ir taip uztenka blink.gif
Atsakyti