Įkraunama...
Įkraunama...

kas siutina jus?

juk nera taip kad jusu brangusis yra be trukumu ir taskas.
mane tiesiog siutina ,kai maniskis parukes palieka pelenine ant virtuvinio stalo arba tualete ant grindu (viena karta netycia isverciau) mad.gif
taip pat nepatinka kai jis isejes is vonios pereina visa kambari slapias,o tik paskui pradeda sluostitis. doh.gif
o kas jus siutina?butu idomu paskaityti.
Atsakyti
Na, viska daug maz toleruoju, bet...per dvi sekundes sugeba isvesti mane is pusiausivyros- jo kvaila nuosirdi, visiskai neikertanti ka as noriu pasakyti veido israiska kai ka nors jam rimtu rimciausiai aiskinu, kazkoks momentinis leto mastymo priepolis, ne kitaip. pradedu siusti pati to nejusdama...
Atsakyti
siutina, kai vyras man kanda mad.gif sako, kad is meiles, bet man juk skauda unsure.gif sesti metaqi neatsikrato sito iprocio dry.gif
Atsakyti
Mane išveda iš pusiausvyros jo žodžiai "brangioji, viskas gerai", kai aš tuo metu kraustausi iš proto (na, gal ir be reikalo doh.gif ).Bet taip norisi, kad bandytume susidariusią situaciją spręsti drauge, diskutuoti, o nepalikti likimo valiai.
Atsakyti
amzinai veluoja , arba kartu vaziuojam ir veluojam mad.gif
Atsakyti
jei kada nori paziuret pro langa,tai atitraukdamas uzuolaida butinai isvers geliu vazona mane tai nervina. sad.gif
Atsakyti
QUOTE (bravada @ 2004 11 18, 23:39)
jei kada nori paziuret pro langa,tai atitraukdamas uzuolaida butinai isvers geliu vazona mane tai nervina. sad.gif

turbut reiktu surast vazonui kita gyvenama vieta ir nereiktu nervuotis...

o mane kas nervina? hm...kad pastovej neisidemi kur ir kada as busiu ir butinaj pataiko paskambint tuo metu.. mol tai ka veiki???? o kad as tuo metu pvz kazkur vairuoju (nekenciu vairuojant kalbet tel, neturiu handsfree) arba sedziu kokioj valstybinej istaigoj su reikalais ar pas dantiste kedej, tai jis nepamena sad.gif
Atsakyti
o as tai ziauriai pykstu, kai jisai paruko ir niekada negali normaliai uzgesinti to cenariko bash.gif As tai nerukau, tai man taip yra slykstu, po to kai uzgesini tai puse dienos smirdi rankos, o jei neuzgesini, tai ruksta ruksta, visi namai prasmirsta. Jau tiek metu niekaip as jo neismokinu uzgesint cigaretes, uzkniso negyvai mad.gif
Atsakyti
man pikta,kad mano vyras nesiorentuoja laike,o gal visi taip vyrai? g.gif
kai pasako,kad grįš už pusvalandžio,tai praktiškai tą pusvalandį reikia padauginti iš 3.
dar pikta,kad dažnai ko nors neranda,nors tas kas nors guli tiesiai prieš akis blink.gif bet čia dar nieko,kiekvieną kartą beieškodamas jis visada manęs klausia "kur padėjai?" o aš to daikto nė akyse nesu mačiusi blink.gif gun_bandana.gif ,o kai randa kur pasidėjęs tada jo veido išraiška būna tokia ph34r.gif maždaug ooops ph34r.gif
dar labai siutina,kad mano vyras keikiasi,būna užsimiršta ir mat do mat......prisimena,kad pykstu dėl to,tada laikosi...pamirštaa ir vėl mat ph34r.gif
dar kas siutina,kai 10 min įlenda caunter straiką pažaisti (aš to žaidimo išvis negaliu pakęst)ir užsivedęs žaidžia valandą ir daugiau,o man tada norisi į
supermama.gif įlyyyyst....
ale kai pagalvoju,tai viskas siutina...
bet jei jam čia būtų valia pasireikšti tai dar ne tiek parašytų,kas jį siutina laugh.gif
Atsakyti
Man tai pikta, kai tenka kazhkuriuos dalykus - apie tai kas man patinka ar nepatinka - kartot ir kartot. Del to didzhiausi pykchiai ir buna. Dabar jau net shneket nesinori, nes liezhuvis pavargo. Tada pyksta jis, kad nieko nesakau wink.gif
Atsakyti
uzknisa,kai paskambina ir sako "ka naujo pasakysi?" dry.gif
Atsakyti
O mane siutina, kai nemato daikto, kuris prieš pat nosį padėtas ir prašo manęs jį surasti. Ypač savo drabužių spintoj nemato, nors tu ką huh.gif Kažkur skaičiau, kad vyrų regėjimas toks: sukoncentruotas per vidurį, o kas periferijoj vyksta, mato blogiau.
Atsakyti