Įkraunama...
Įkraunama...

kas siutina jus?

QUOTE (ievalota @ 2004 11 19, 09:59)
Pas vyrus neveikia multitaskingas. Vienu metu lyginti, kalbeti mob.telefonu, ziureti, ka daro vaikas ir TV - yra grynai moteriskiu prerogatyva, vyrams to neduota.

Yra ir išimčių wink.gif Maniškis, pavyzdžiui, gali daryti kelis darbus iš karto: skutasi(su el. mašinėle), tuo pat metu skaito knyga ir dar bendrauja su vonioje besiturškiančiais vaikais thumbup.gif Lygiai taip pat dirbdamas su kompiuteriu dar gali žiūrėti televizorių ir niurkyti ant kelių užsikorusį vaiką wub.gif

O tokių dalykų, kurie mane siutintų, lyg ir nėra g.gif Anksčiau gal ir buvo, bet kadangi tai neatsiejami mano mylimo žmogaus bruožai, tai kažkaip ir jie natūraliai yra priimtini wub.gif
Atsakyti
Kadangi as esu labai konkretus ir megstantis viska planuoti zmogus, tai mane labai siutina, kai bunu susiplanavus kazkokia veikla, o vyras staiga mano planus suzlugdo, pvz bunu susiruosus vaziuoti i soda, susidejus daiktus, o jis parlekia ir pareiskia, kad pasikeite planai, varom kur nors kitur blink.gif Nu atrodo menkniekis, bet siutina mad.gif

Ir dar siutina, kai jis isgeres pradeda dejuoti, kaip visas pasaulis jo nesupranta, zodziu, demesio stokos sindromas unsure.gif
Atsakyti
Siutina kai ka nors aiskini, bet nelabai tiksliai ar risliai, jis supranta, bet apsimeta kad nesuprato ka norejau pasakyti mad.gif
Nors pastebejau kad ir as taip kartais elgiuosi. Matyt supanasejom
Daugiau niekas nesiutina wub.gif
Atsakyti
Mane siutina, kai rukydamas spaujdosi (aisku ne namie), na dar nieko neranda, nes jei ko nors iesko tai pakelia tik viena daikta...,dar kai paprasai ka nors padaryti, klausia kodel turiu dayti dabar kai tu to nori, kodel negaliu padaryti veliau ar dar veliau gun_bandana.gif, kai sedi prie kompo ir tik isgirsta ka sakau man pakelus balsa...oi sarasas butu ilgas umn.gif
Atsakyti
Erzina kai valgydamas aiskina,kad i ta ar ana patiekala galima buvo ideti,tai to,tai ano.Gaminu tikrai skaniai,bent jau seima ir draugai taip sako,bet tie jo amzini komentarai nervina.Dar erzina kai kojines pasilieka prie lovos.Negaliu pakesti.todel kiekviena diena rekiu"nesk ziurkes i vonia". mad.gif mad.gif mad.gif Erzina jo niekur neskubejimas,o tuo paciu ir visos seimos velavimas,amzinas sedejimas prie teliko...jauciu,kad nebaigsiu g.gif g.gif g.gif Tai kaip pasaka be pabaigos sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
Negaliu pakest dvieju dalyku: flegmatiskumo (+ilgo mastymo, bet nedarymo) ir nepunktualumo.
Atsakyti
QUOTE (pievu_ragane @ 2004 11 19, 10:24)
Mane erzina kai:
Prie svetimu zmoniu uzgozia mane (nes abu priprate buti lyderiais)

nu vatas ir man nepatinka doh.gif ir dar kaip jam skambineja kas desimt minuciu doh.gif ir nakti ir diena ,o jo pasiteisinimas svarbu mad.gif
bet jis kiek galetu apie mane parasyt doh.gif Nes tikra issiblaskele ,veluojanti..... biggrin.gif
Atsakyti
mane tai siutina vyro nepunktualumas ir tai, kad dazniausiai pirma pasako, o po to pagalvoja mad.gif arba, kad reikia pirstu baksnoti, akd ta ar ana padarytu
Atsakyti
O ką daryt, kad mano brangenybė kone visas išvardintas savybes turi blink.gif Ir neįsidėmi (nesiklaudo?), ką sakau, ir išgertą alaus butelį palieka, ir pavalgęs lėkštės i "skalbiankę" (bent jau į kriauklę) įdėt neišgali, ir guodėjas nekoks, ir amžinai nieko neranda ar nemato, kas po nosim padėta, ir su punktualumu prasilenkęs ir dar n siutinančių dalykų gun_bandana.gif laugh.gif box.gif Žinant, kad tokias vyro savybes pakeist nelabai įmanoma, tai reikia keist vyra??? g.gif blink.gif
Atsakyti
Oi kaip apsidziaugiau radusi sita tema user posted image Labai juokinga buvo skaityt, bet paskui pagalvojau kad "juokiasi puodas, kad katilas juodas" Jau pora dienu man depresija user posted image Aisku maniskis irgi nera tobulas. Siaip jisai turi nemazai labai geru savybiu, pvz., neruko, nedaug geria, seimyniskas toks visada pades ne tik man bet ir mano giminems jeigu tik reikia pagalbos...neuliavoja su draugais nevaiksto po kabakus...kartais kambarius sutvarko user posted image, indus isplauna user posted image, padaro valgyt user posted image bet savybes kurios mane erzina ir nervuoja user posted image yra:
1) atejes namo su batais ir paltu varo per kamabarius ir kilimus iki kompo, atsiseda ir pumpuoja dainas is interneto user posted image ir toki vaizdeli as matau kone kiekviena diena po darbo ir savaitgaliais, kadangi neseniai nusipirkom kompa ir isivedem interneta tai neseniai ir pamaciau koks jis dainu pumpavimo maniakas;
2) kai vairuoja masina user posted image visada klausia manes kur vaziuot doh.gif arba jeigu nepaklausia tai tada buna vaziuojam per pacias uzsikimsusias gatves ir sedim valanda kamstyje o paskui dar ir paveluojam del to;
3) visa laika kai as jam pradedu priekaistauti del kokiu nors dalyku, tai gaunu atsakyma "as nezinojau" doh.gif jau sita fraze mane nervina iki kaulu smegenu. Jisai kiekviena karta kaip naujiena suvokia, kad darbo dienomis apie 6-7 val vakaro ozo g-vej yra didziulis kamstis ir t.t.
4) noredamas mane paglostyt pradeda kutent, sakyciau keistos glostymo vietos - pazastys, delnai...... doh.gif
5) nu ir aisku amziais nieko neprisimena, turi kiekviena karta ta pati per pati kartot bash.gif, zodziu niekada negaliu atsipalaiduot, nes jeigu as apie kazka nepagalvosiu kad reikia padaryt ta ir ana tai jisai pats tikrai nesuvoks to
6) pasakoja tuos pacius anekdotus po 10 kartu (cia turbut del to kad neprisimena nieko wink.gif )
7) pasakoja kazkokius nereiksmingus dalykus - kas ka pasake, kas ka pamate, kas ka padare......
8) truputi tinginys, turi darba kuris jam labai patinka, bet kuriame beveik nieko negauna, sedi ir nieko nedaro. As kartais jauciuosi nesaugiai su tokiu vyru, nes man atrodo kad jisai nesirupina mano saugumu ir tuo kad kai mes kada nors turesime 2.gif kad mums visiems nieko netruktu.
Nu zodziu issiliejau cia mazumele laugh.gif gal dabar geriau bus g.gif nes paskutinem dienom pradejau galvoti kad nesugebesiu susitaikyti su sitais visais trukumais. Man dar ne velu ieskoti kito vyro tongue.gif , bet kad begant nuo vilko neuzsiraut ant meskos blink.gif
Na apie save as irgi nepasakyciau kad esu tobula, tiesiog idealas. Tikiuosi, kad cia tik priesvestuvine depresija biggrin.gif kuri praeis.....
Atsakyti
Zinot radusi sia tema nusisypsojau tiesiog, o juk kiek galeciau prirasyti visko apie tai kas mane jame siutina biggrin.gif
bet rasyk nerasiusi nieko nelabai tuo pakeisi, tai tiesa
taciau labiausiai siutina tai kad jis nemoka pyktis, ir ptas jis tai man yra ne karta pripazines bet deja..... sad.gif
na kazkaip as tai stengiuosi net pykdamasi jo visaip neisvadinti ir neizeisti, juk pykciaia tai praeina, o jis kai pratruksta (tai buna retai nors tiek gerai).
Atsakyti
maniskis ka tik prisigere ir svaigsta kad mum nelemta but kartu.siutina!!!!!!
bet svarbiausia kad dabar jis toli ir as negaliu but salia.o jis atmeta visus mano skambucius.ka daryt net nezinau.
Atsakyti