Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 8

QUOTE(garbane @ 2007 03 04, 11:54)
Na va mergaites - perspeju visas kad nebandytumet tinginiu skruzdelyno daryt su kondensuotu pienu su kava  schmoll.gif nes is virimo jokios naudos - nesijaucia to karameles skonio - tik karti kava  verysad.gif zodzio gavosi be rysio, tik dar elektros baisiai daug isnaudojau bevirindama  doh.gif


Tai gal pas teve buvo ne kondensuotas pienas su kava, o butent kava tirsta su cukrum, kur dedasi i vandeni ax.gif
Atsakyti
Sonatina, norėjau paklausti, jei padaryčiau tuos vieno kasnio pyragėlius su faršu ir juos užšaldyčiau g.gif Nes kai reiks baliukui, tai nespėsiu visko padaryt iš karto... O tada prieš kepant juos reiktų atšildyti ar tik ilgiau pakepti g.gif Durnas klausimas, ale pasistojo jis man šįryt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mamushka @ 2007 02 28, 17:11)
noriu daryt kebabus, nesupratau ka reiskia sviezi batono trupiniai ? obuoliu pire  tai obuoliene ? uogiene ? tarkuotas obuolys ?



QUOTE(Sonatina @ 2007 02 28, 21:18)
mamushka, švieži trupiniai - tai ne džiovinti, o tiesiog sutrupinta batono riekutė (aš susmulkinu blenderiu, gal įmanoka ir sutarkuoti kažkaip... g.gif )... Obuolių piurė - tai obuolienė ar obuolių košė, čia jau kaip kas vadina...

Gintute, kaaaramele, vakar rašiau, kad nuotraukas vėl rodys nuo kovo 4 d....



QUOTE(Spurgita @ 2007 03 02, 20:47)
Noriu kepti kebabus su šalaviju, tik neturiu obuolių piure. Kaip ją būtų galima pasigaminti, ar kuo ją pakeisti?


Merginos, netingėkit paskaityt bent porą psl. atgal... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2007 03 04, 14:52)
Tai gal pas teve buvo ne kondensuotas pienas su kava, o butent kava tirsta su cukrum, kur dedasi i vandeni  ax.gif

ne ne. buvo butent "kondensuotas pienas su kava" doh.gif
Atsakyti
pagaliau ir aš padariau kiaušinių-faršo vyniotinį. Tai kaip Sonatina ir pasiūlė, maišiau majonezą su grietine ir gavosi l. skanu, visai nesūru smile.gif

O va visų išgirtas varškinis tinginys mano šeimynos (tiksliau vyro)nesužavėjo cool.gif . praktiškai aš daugiausia ir suvalgiau blush2.gif . Ir man jsi nelabai sustingo (su džiov. vaisiais dariau), jei dar pabūna išimtas, tai iš vis košė pasidaro. Jums ne?.

Bet užtat purūs blynai visiems patiko, matyt bus dažniausiai kepami blynai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 04 kovo 2007 - 16:40
O man varskinis tinginys gavosi puikiai, sustingo ir pjovesi ir buvo labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Kepiau kinietiškus paplotėlius su mėsa- labai skanu. Tik faršą ėmiau kalakutienos, nes kiaulienos neturėjau. Vietoje porų dėjau svogūnus, vietoje sezamų aliejaus- triufeliu kvapo alyvų aliejų, vietoje austrių padažo- slyvų padažą, vietoje sakės- vandens, vietoje imbiero- česnaką, o miltus naudojau rupius, nes paprastų neturėjau. tongue.gif Bet vis tiek buvo skanu!
Tiesa, padariau klaidą- užpyliau per karštu vandeniu, todėl tešla gavosi kaip plikyta, labai minkšta ir kepant sluoksniai dingo farše, bet vis tiek buvo skanu. Kitą kartą darysiu teisingai- manau bus dar skaniau. mirksiukas.gif

Štai kas gavosi. rolleyes.gif

user posted image
Papildyta:
Ir dar dariau tortą su krekeriais "Žuvytės", tik banano nedėjau. Vietoje varškės naudojau varškės sūrelius su tropiniais vaisiais (akcija buvo... ax.gif ), o vietoje grietinės įpyliau truputį pieno. Pati neragavau, nes nešiau dovanų, bet kas valgė, sakė, kad nerealiai skanu buvo! biggrin.gif
Na, man belieka tik nagus graužti, kad nekliuvo... rolleyes.gif

Atrodė va taip. smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kuculis @ 2007 02 28, 13:28)
zuvyciu torta (kazkodel kartokas gavosi,gal del to,kad 2 bananus idejau...  ,ir tokius ne visai prinokusius...)

Todėl ir gavosi kartoka, kad bananai nevisai sunokę unsure.gif Būtinai reikia, kad bananai būtų visiškai sunokę, net šiek tiek pernokę - tik tada jie būna aromatingi ir nekartūs...

QUOTE(Spurgita @ 2007 03 02, 19:47)
Noriu kepti kebabus su šalaviju, tik neturiu obuolių piure. Kaip ją būtų galima pasigaminti, ar kuo ją pakeisti?

Patroškink obuolius su nedideliu kiekiu vandens ir sutrink smile.gif

QUOTE(mutantė @ 2007 03 03, 10:33)
Tika dariau Makaronų lizdeliai grietinėlės padaže ir noriu pasidalinti su visais savo gaminimą ir sonatinos paklausti: ar galima tam pačiam padaže kepti antrą kartą? nes man visi 8 lizdeliai netilpo keptuvėje

Manyčiau, kad galima tame pačiame padaže kepti ir antrą kartą - nieko jam neturėtų atsitikti... g.gif

QUOTE(laurechka @ 2007 03 04, 14:03)
Sonatina, norėjau paklausti, jei padaryčiau tuos vieno kasnio pyragėlius su faršu ir juos užšaldyčiau g.gif  Nes kai reiks baliukui, tai nespėsiu visko padaryt iš karto... O tada prieš kepant juos reiktų atšildyti ar tik ilgiau pakepti g.gif  Durnas  klausimas, ale pasistojo jis man šįryt tongue.gif

Manau, užšaldyti tikrai galima, tik prieš kepdama aš atšildyčiau per naktį šaldytuve smile.gif
Atsakyti
[quote=smike,2007 03 04, 21:58]
Ir dar dariau tortą su krekeriais "Žuvytės", tik banano nedėjau. Vietoje varškės naudojau varškės sūrelius su tropiniais vaisiais (akcija buvo... ax.gif )

O aš kai dariau tokį tortą, varškės nedėjau. Man atrodo, kad recepte ir nėra varškės. O kaip sustingo su varške? Ar pjaustėsi? g.gif

Atsakyti
Aš vakar pirmą kartą ir iš dvigubos normos kepiau vieno kąsnio pyragėlius su faršu. Nu lb skanu, svečiai labai gyrė. drinks_cheers.gif tik kad darbo daugoka, kol tokius mažus padarai, dar kraštelius uzspaudi. ax.gif kitą kartą bandysiu vakare pasidaryt, o kitą dieną išsikept smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raseliuke: 04 kovo 2007 - 22:24
Skaitinėjau, skaitinėjau ir kilo tokia mintis - Sonatina ar nežadi išleisti savo receptukų knygos? Nes ir nuotraukytės tokios fainos ir receptukai thumbup.gif .

Ir dar vienas klausimukas - ar ten kur pradžioje patiekalų pavadinimai (nuorodėlės) tai ten iš visų temų kur tik yra tavo receptukai?
Ar reikia būtinai visas temas perskaityti, kad galima būtų tavo receptukus visus pamatyti? g.gif

Iš anksto ačiū už atsakymu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CACA*: 05 kovo 2007 - 01:48
laurechka, sonatina> o gal juos galima jau keptus uzsaldyt ?
Atsakyti