Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 8

o ledo kubeliai kam ? unsure.gif
Atsakyti
mamushka, kad faršas nesigautų sausas - ledas kepant tirps ir drėkins faršą...
Atsakyti
kepiau uzvakar bandeles su cinamonu. labai didelis kiekis. siaip tai skanios, mano baba tokias kepdavo. tik kol buvo karstos atrode kaip zalios, kai atauso jau taip nebeatrode.
Atsakyti
QUOTE(xmarx @ 2007 03 05, 16:34)


Gal Bea nesupyks, bet labai noriu paklausti Smike: o kur galima isigyti triufeliu kvapo alyvu aliejaus? Jau kuris laikas dairausi tokio dalyko, bet Kaune niekur neaptikau  g.gif  Ir kokia apytikriai tokio aromatizuoto aliejaus kaina Lietuvoje? Aciu is anksto uz info  4u.gif


Na, aš to triufelių aliejaus gavau Kalėdų proga dovanų, tokį mažiuką mažiuką buteliuką. ax.gif Bet tikrai žinau, kad draugė jį sužvejojo kažkur Vilniuje. Berods kažko panašaus esu mačiusi parduotuvėje "Prieskoniai profesionalams" Basanavičiaus gatvėje Vilniuje. Jei nesapnavau, tai kaina tų kelių ml buvo apie 10 Lt.

Sorry, bea, kad galbūt teršiu eterį, bet pamaniau, kad tai gali būti įdomu ir kitoms, užtat nerašiau į až... blush2.gif

Dėl to torto su žuvytėmis tai taip- varškės nereikia, bet aš nenorėjau grietinės dėti užtat mažumėlę paimprozavau. O kadangi idėja pilnai Sonatinos, tai pristačiau čia. ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

pirmiausiai dekui Sonatinai uzh nuostabius receptus, kiek esu gaminus - niekada nenusivyliau thumbup.gif Aciu aciuks.gif
Bet norejau paklausti, ant ko kepat kiaushiniu-farsho vyniotini? Man tas omletas lb prilipo, pusvalandi gramdziau nuo popieriaus ir vistiek vietomis gavosi suplyshes g.gif Viska dariau tiksliai pagal nurodymus. Kodel taip nutiko? mastau.gif Skaichiau, kad kazhkas shlapino ta popieriu. Gal koki patarima mesteltumet wink.gif
dekui 4u.gif
Atsakyti
Nendria, aš kai kepiau tai kepimo popierių ištepiau aliejumi ir viskas buvo čiki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ena @ 2007 03 07, 09:18)
Nendria, aš kai kepiau tai kepimo popierių ištepiau aliejumi ir viskas buvo čiki  biggrin.gif

Achiu, 4u.gif butinai ishbandysiu, nes ryt ir vel palnuoju kepti vyniotini. thumbup.gif

Dar klausimas, gal ir pasirodys kvailas...o ar yra skirtumas, ant kurios popieriaus puses kepti??? Gal jos skiriasi? g.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos, merginos smile.gif

Labai ačiū visoms už atsiliepimus ax.gif

*Nendria*, svarbu net ant kokios popieriaus pusės kepsi, o apskritai pačio kepimo popieriaus kokybė - jei popierius kokybiškas (t. y. ne pats pigiausias), tai nelimpa niekas prie jo, nesvarbu, ant kurios pusės dėsi smile.gif
Aš dažniausiai naudoju tokį:

user posted image

Jo būna Senukuose, o aš perku Thomas Philips parduotuvėse 4u.gif
Atsakyti
Kepiau siandien ANANASINIUS KEKSIUKIUS is pat ryto ax.gif Neiskenciau ir dar silta paragavau, niu super skonis 4u.gif Aciu, Sonatina rolleyes.gif
Atsakyti
as vakar dariau makaronu lizdelius ( bu nutveriau maxej nupigintus ax.gif tongue.gif ), ty mano diedas bulvinis apsilaizydamas valge thumbup.gif
Atsakyti
Baiginėju šokoladinį keksą su varškės/apelsinų įdaru... Siaubingai skanu bigsmile.gif
Atsakyti
kalakutienos keksiukai -buvo superiniai thumbup.gif thumbup.gif nesitikejau net thumbup.gif o kas svarbiausia -be surio, ir be mojonezo receptuks blush2.gif tongue.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti