Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 8

Tai ištiesų yra neetiškas elgesys. Galima duoti nuorodas kur pažiūrėti. Juolab, kad ten panaudoti ne ti Glacee ir tavo receptai, bet ir Giedriaus. Biauru taip elgtis.
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 03 29, 14:53)
Mama_Tania, raudonėlis yra prieskonis, kitaip vadinamas oreganu smile.gif

aciuks.gif
blush2.gif norėčiau šiandien pagaminti tą vištieną, bet prisimenu jau ieškojau raudonėlį, bet mūsų parduotuvėse tokio dalyko nėra, o kuo galėčiau ji pakeist blush2.gif ?
Atsakyti
Mama_Tania, o kokių prieskonių turi? g.gif Aš berčiau provanso žolių mišinį arba Santa Marios Viduržemio jūros prieskonių mišinį, o galiausiai tiesiog pasmulkinčiau krapų ar petražolių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 03 29, 15:05)
Mama_Tania, o kokių prieskonių turi? g.gif Aš berčiau provanso žolių mišinį arba Santa Marios Viduržemio jūros prieskonių mišinį, o galiausiai tiesiog pasmulkinčiau krapų ar petražolių biggrin.gif

blush2.gif paskutiniu metu išmečiau išvys visus prieskonius (gydytojas uždraudė, tai šiaip turiu tik druska ir pipirus + raudoni pipirai), bet jaučiu vistiek reikia kažkokių nupirkt, aciuks.gif krapų ir petražolių turiu aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(tavi @ 2007 03 29, 15:00)
Tai ištiesų yra neetiškas elgesys. Galima duoti nuorodas kur pažiūrėti. Juolab, kad ten panaudoti ne ti Glacee ir tavo receptai, bet ir Giedriaus. Biauru taip elgtis.

drinks_cheers.gif (pati nekomentuoju, nes neturiu žodžių unsure.gif ...)
Atsakyti
labutis!
o as sendien kepsiu kiauliena su druska thumbup.gif idomu kaip gausis g.gif
sonatina o druska lengvai iskepus nusiima nereikia gramdyt? bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
rikiki gaga, man druska labai nesunkiai nusiėmė, tiesiog atšoko nuo mėsos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 03 29, 17:17)
rikiki gaga, man druska labai nesunkiai nusiėmė, tiesiog atšoko nuo mėsos smile.gif

laukiu vyro su druska (jo reakcija buvo va tokia blink.gif lotuliukas.gif )
ir dar norejau paklaust kadangi maitina mazyle krutim nepakis mesos skonis jei pipirus pakeisiu krapais? g.gif
Atsakyti
rikiki gaga, manau, turi gautis gerai ir su krapais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 03 27, 08:07)

Liova, labai malonu, kad kiauliena korėjietiškai gavosi skani ax.gif O kaip tinginys?


Skanus, skanus tinginys gavosi bigsmile.gif Is pradziu keistai ragavosi, nes juk visiskai kitoks nei su kondencuotu ir kakava... Bet po keliu kasneliu tikrai labai mielai valgesi bigsmile.gif Vyrui labai patiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 03 29, 17:29)
rikiki gaga, manau, turi gautis gerai ir su krapais smile.gif

nu zinok fantastika su alum taip skaniai suvalgem thumbup.gif didelis aciu uz toki idomiai paprasta receptuka wub.gif
Atsakyti
Sonatina, tas varskinis tinginys ne tas zodis kaip gerai gavosi. labai skanus. Vyras is pradziu kreivai ziurejo,(mes kazkodel nelabai megstame varske) ale kai ta tingini paragavo, tai maniau kad is karto visa suvalgys. Padariau ji torto formoje. Man jis ir labai patiko

O siandien vistiena su parmezanu padariau ir labai gerai gavosi. labai patenkinti. Man patinka kad tavo aprasyti receptai yra labai aiskiai suprantami.

O siaip tai daviau nuorodu dar vienai forumietei su tavo puslapiu, tai tame kiek suprantu nieko blogo ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Salvi @ 2007 03 29, 21:41)
O siaip tai daviau nuorodu dar vienai forumietei su tavo puslapiu, tai tame kiek suprantu nieko blogo ar ne.

Esu tikra, kad nieko blogo pasidalinti info su draugais, kaip tampam tokiom šauniom virtuvės fėjom biggrin.gif Čia ėjo kalba apie tai, kad neetiška neatsiklausus viešai naudoti ir publikuoti kitų nuotraukas ir komentarus ir pristatinėti receptus kaip savus.


O aš šiandien padariau atradimą - Blyną su obuoliais iškepiau ne orkaitėje,o keptuvėje thumbup.gif Beveik trigubai greičiau,o skonis toks pat puikus rolleyes.gif Beje vaizdas dar net gi geresnis mirksiukas.gif Kepiau Zepter'yje. Būtinai dar pakartosiu smile.gif
Atsakyti