Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 8

As naudojau Dr. Oetker kremus tortui. kaip ir tavo recepte parasyta buvo, nes tokio pudingo tai cia niekur negavau. Gal reiks kita karta ilgiau plakti, nes vistiek noris man ji dar karteli pabandyti smile.gif
Atsakyti
darysiu ryt marsa ax.gif kokiu smulkumu turi but supjaustyti sokoladukai ?zelatinos saukstukai su kaupu ar be ?vaniles neturiu, tik vanilinio cukraus, bet manau kad tiks ? rolleyes.gif
Atsakyti
Šiandien išbandėm Kiaušino - faršo vyniotinį (na ar kažkaip panašiai) ax.gif ir Avinžirnių salotas su avokadu ir tunu. Pirmas viskas ok, antram neturėjau permezano, sutarkavom picarelą, tada trūko aitrumo, išspaudėm česnako, aš su Meškute Nida (MN) valgiau su natūraliu jogurtu, o MN sesė su aliejum, visoms tiko biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šepardo pyragas biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

(sonatina, kaip ta mėsą, faršą galima pakepinti keptuvėj, bet kad to aliejaus nebūtų per daug doh.gif viskas, ką kepu keptuvėj, doh.gif skęsta riebaluose)
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2007 02 14, 09:07)
Šepardo pyragas biggrin.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

(sonatina, kaip ta mėsą, faršą galima pakepinti keptuvėj, bet kad to aliejaus nebūtų per daug doh.gif viskas, ką kepu keptuvėj, doh.gif skęsta riebaluose)


Jei faršas riebus, gerai įkaitink keptuvę ir nebedėk jokių riebalų, faršas pakankamai išleidžia. g.gif
Atsakyti
Smaugliau, palyginau Greito pyrago su uogomis ir Greito pyrago su obuoliais ir cinamonu receptus g.gif Man regis, ten praktiškai tokia pati tešla, tik į pyragą su uogomis pilamas kefyras, o į pyragą su obuoliais - vanilinis kremas... Man jie abu buvo skanūs...Gal tikrai obuolių dėjai per daug (beje, o kiek jų dėjai?) g.gif

Aguonėle, būtinai pamėgink - tikrai skanus tortas smile.gif
O grietinėlė buvo šalta, kai plakei? g.gif Ir kokio gamintojo? Dar radau informacijos, kad vis dėl to tas kremas nėra tas pats, kas tirpus pudingas, todėl reikėtų bandyt nepilti išvis pieno, o iškart plakti tik su grietinėle... Ir jei vis tiek nepakankamai sutirštėja - įmaišyti šiek tiek želatinos...

mamushka, šokoladukus pjaustyk maždaug 1 x 1 cm dydžio gabaliukais smile.gif Visi mano šaukštai ir šaukštukai nurodomi lygūs (nubraukti, be jokių kaupų) smile.gif Vanilinis cukrus puikiai tinka 4u.gif

vitta, džiaugiuosi, kad jums visoms patiko ir vyniotinis, ir salotos smile.gif

Mama_Tania, o kiek aliejaus tu pili? g.gif Aš paprastai pilu šaukštą, ne daugiau... O faršą kokį naudojai? Jei faršas pakankamai riebus, aš į keptuvę nepilu visai aliejaus - iš mėsos ir taip išsiskiria pakankamai riebalų smile.gif

laurindre 4u.gif
Atsakyti
Merginos kas daret sokoladini trupineli ar jis jums atsales irgi toks kietokas gavosi ( bent jau paspaudus virsu man taip atrodo). Nezinau ka daryti ar nesti si svecius ar reikes lekti i parduotuve pirkti kitokio hihihi.gif




Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agotas: 14 vasario 2007 - 09:50
QUOTE(agotas @ 2007 02 14, 09:50)
Merginos kas daret sokoladini trupineli ar jis jums atsales irgi toks kietokas gavosi ( bent jau paspaudus virsu man taip atrodo). Nezinau ka daryti ar nesti si svecius ar reikes lekti i parduotuve pirkti kitokio hihihi.gif


Šito negaminau, bet šiaip jau trupininiai visi kietoki būna 4u.gif
Atsakyti
kas čia per patiekalas ?
user posted image
Atsakyti
agotai, ir mano "Trupinėlis" atšalęs buvo kietokas, bet puikiai valgomas 4u.gif

krika, čia Kepta kiauliena su anakardžių riešutais (stir fry) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 02 14, 11:43)
agotai, ir mano "Trupinėlis" atšalęs buvo kietokas, bet puikiai valgomas 4u.gif




Nu aš nepasakyčiau kad labai kietas, bet tikrai ne minkštas:)
į svečius tikrai reikia neštis, neabejoju, kad patiks:)
aš sį savaitgalį svečiams irgi jį kepsiu:))
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 02 14, 10:43)
agotai, ir mano "Trupinėlis" atšalęs buvo kietokas, bet puikiai valgomas 4u.gif



Nu tai tada nesiuos pas daruge i svecius biggrin.gif. Bet jau su jo kepimu tai vakar prisijuokiau, man is formos pradejo biski begti skystimas, skardos aisku po apaci anebuso, kas nubega, pradeda degti. Visasa kambarys pilnas dumu, MB uzsidare miegamajame ir neleido duru atidaryti. Pradariau visus langus, atsidariau duris i laiptine, laiptines langa atidariau ir taip laukiau kol iskeps lotuliukas.gif, tai aciu dievui, kad nei vienas kaimynas tuo metu nesugalvojo kur nors eiti, nes butu pagalvoje, kad degam lotuliukas.gif
Atsakyti