Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 8

marsas jau saldytuve sala, kol gaminau aisku prisiragavau blush2.gif neapsakomai skanus kremas( ar kaip ta varske pavadint ) ax.gif dejau citrinos sulciu, nes man per saldu buvo. ir asmeniskai kita kart saldainiu nedesiu, ne i tema man jie blush2.gif ir siaip as butent marso sokoladuku nemegstu blush2.gif man geriau snikeriai ax.gif , reiks sugalvot kuo juos pakeist g.gif
Atsakyti
O mes vakar gaminomės salotų su avinžirniais. Labai normų nesilaikiau, nes tingėjau svert, tai sunaudojau skardinę avinžirnių, du avokadus, dvi skardines tuno (radau šaldytuve tokias mažutes, kur po 3 būna supakuotos). Ir sūrį naudojau paprastą fermentinį, nes vyrui nepriskambinau dėl parmezano, o po to, grįžęs namo, tingėjo vėl mašina iš garažo varyt smile.gif
Labai skanu, sotu. Užteko vakar mums vakarienei, ir dar liko vienai vakarienei smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Jau kelinta karta darau Sonatinos CITRININI TORTA. Siandien jis pas mus toks:

user posted image


P.S. Visoms - smagaus Valentino...
Atsakyti
mes vakar kepėm kiaulieną su anakardžių riešutais (Stir Fry), labai skanu, ir riešutai labai tinka thumbup.gif jau prisišveitėm blush2.gif
Sonatina 4u.gif
Atsakyti
Sonatina,
obuolių tai dėjau taip, kad per mažai nebūtų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Manau bėda buvo ta, kad rudą cukrų stambiais kristalais ant viršaus barsčiau, o obuoliai nebuvo labai sultingi (o aš gi juos dar ir nugręžiau, kad tešla neištežtų biggrin.gif ) ir tiesiog cukrus susvilo, o obuoliai po juo liko tokie sušutę, nesukepė į tešlą kaip uogos.
O vat tą su vaniliniu kremu pabijojau daryt, nes kažkaip įtariai žiūriu į visokius kremus iš pakelio. Kažkada buvau nusipirkus kokį tai lenkišką, tai tokia nenatūrali esensija ten buvo įdėta, kad sugadino visą reikalą, nes permušė visus kitus kvapus. Tai ir pamaniau, kad kefyras geriau biggrin.gif
BET užtat kuskusas su kalakutienos faršu yra superinis reikaliukas biggrin.gif Bent čia nesusimoviau biggrin.gif
Atsakyti
nugi nugi, kepu as jau sonatinos kriausiu pyraga, cia bus pirmas daiktas is jos meniu, nesenai suradau. kai tik iskeps tai nufotkinsiu ir imesiu. paziuresiu kas gausis. sonatina nu tu nerelaii cia tu receptu daug tokie faini visi, tik gamink ir gamink biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamushka @ 2007 02 14, 11:33)
marsas jau saldytuve sala,kita kart saldainiu nedesiu, ne i tema man jie  blush2.gif  ir siaip as butent marso sokoladuku nemegstu  blush2.gif man geriau snikeriai  ax.gif , reiks sugalvot kuo juos pakeist g.gif

Ir man Mars sokoladukai kai įdėjau nelabai patiko,nes dar ir kitų buvau įdėjusi.Nes kai tortas pastovi kambario temperatūroje tai bent jau pas mane,iš to kremo pradeda tekėti ta skysta masė kuri įeina į tuos šokoladukus ax.gif
Tai sakiau geriau paprasto šokolado burokine tarką įtarkuosiu.
Pritariu tau,jau to varškės kremo skanumas thumbup.gif

Rts bet jau torto gražumas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 14 vasario 2007 - 15:19
Kaliteja , aciu wub.gif
Beje, vyras klausia, ar parasiau, kad fotografavo JIS lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
.......o mums super Marsas tortas,nu varvejo siek tiek to glaisto,bet gardumelis thumbup.gif .Visiem turi patikt,kas megsta karamele tongue.gif

RTS,sakyk vyrui,kad gerai fotkina,mums patiko thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o mes šiandien valgėm Lazaniją pagal Sonatiną - visiems labai patiko, net ir mažiems. O vakarui jau turim varškės tinginio širdutę - paragavau kol gaminau truputį - labai skanu. thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
nu va mano kriausu pyragas, ziuresim koks bus skonis biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Aš irgi vakar vakare dariau marsą. Šiandien ragavom thumbup.gif , viskas čiki, tik sunervino tas skystis iš šokoladukų, kai pradėjo tekėt. Įdomu Sonatina tau irgi taip buvo? g.gif reiks kitą kartą kažkuo kitu pakeist.
dar kurį vakarą kepiau Čiūras thumbup.gif irgi l. skanu. Dariau pailgas ant kepimo popieriaus, bet kai sudėjus kepiau, jos man pasidarė grynai kaip spurgos, apvalios apvalios doh.gif g.gif nesupratau ko jos taip nenorėjo būt pailgos. lotuliukas.gif g.gif
Sonatina noriu paklaust, gal žinai receptą kremo, kur dedasi į plikytus pyragėlius, ten kažkaip daug karšto pieno kilasi į kažką ir reikia labai greitai maišyt, kad nesušoktų? g.gif doh.gif Nu mniekaip neatsimenu kaip jis daromas, o skonis tai nerealus bigsmile.gif . Gal žinai ką nors panašaus? blush2.gif
Atsakyti