Įkraunama...
Įkraunama...

Kam "prikauso" TV pultelis Jūsų namuose?

Apklausa: Kam "prikauso" TV pultelis Jūsų namuose? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
gerai,kad namie du telikai,kitaip nezinau kaip butu su pulteliu??????
Atsakyti
nors pas mus irgi 2 telikai, bet mes niekaip nepasidalinam, nes esan tryse biggrin.gif Paprastai as lieku ta nuskriaustoji grandis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sniurke @ 2007 02 10, 20:31)
nors pas mus irgi 2 telikai, bet mes niekaip nepasidalinam, nes esan tryse biggrin.gif Paprastai as lieku ta nuskriaustoji grandis verysad.gif

Uzuojauta biggrin.gif
Atsakyti
pas mus ir du tv namie, todel labai nekovojame del pulteliu. nu bet va velai vakare kai sulipam i savo didele lova ir ziurim tv, tada kartais norai issiskiria.
ipatingai vyras negali suprasti mano sukaliojimu, kai ziuriu krepsini(rinktine, ar zalgiri)
sako kad keikiousi ir saukiu kaip isgeres diedas lotuliukas.gif , na ne visos moterys mirsta del serijalu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo palang-mamyte: 11 vasario 2007 - 15:29
pasidaliname ax.gif ir daznai norai, ka ziureti, sutampa ax.gif
Atsakyti
Pas mus tai kažkaip kiekvianas savo kambary ką nori tą žiūri ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 02 11, 21:31)
Pas mus tai kažkaip kiekvianas savo kambary ką nori tą žiūri  ax.gif

pas mus tas pats drinks_cheers.gif kai yra trys televizoriai tai nėra problemų dėl žiūrėjimo tai ką nori biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus,kuris pirmas isijungia telika to ir pultelis rolleyes.gif
Atsakyti
mes pasdalinam, bet dazniausiai nuomones ka ziuret sutampa tongue.gif
O vaikas i pulteli dar aciu Dievui ne pretenduoja lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liseklis: 12 vasario 2007 - 09:58
Man tai atrodo, kad padėtį ką žiūrėt valdo vyras, jam, jaučiu, atrodo, kad aš.... doh.gif lotuliukas.gif nežinau net, bet telikai yra du, tai jei labai jau ką norim pasižiūrėt tai išsiskiriam trumpam biggrin.gif

Vaikas labai nori pulto, jau ir sudaužyt spėjo...vienu žodžiu, džiunglės lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes tai dalinames, bet kartais ir pasiginčijame....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milka: 25 vasario 2007 - 22:29
Dalinamės. smile.gif
Atsakyti