Įkraunama...
Įkraunama...

Kam "prikauso" TV pultelis Jūsų namuose?

Apklausa: Kam "prikauso" TV pultelis Jūsų namuose? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
pas mus irgi televizorių daugiau nei žmonių, bet vakarais vistiek gi su vyru vienam kambary būnam, kur telikas pats didžiausias biggrin.gif bet dažniausiai žiūrim tą patį, tai ir dėl pultelio ginčų nėr smile.gif
Atsakyti
Na mes draugiskai susitariam ka ziuresim, kazkaip neteko pestis del pultelio mirksiukas.gif .
Atsakyti
Kaip kada,bed dazniau teliku reguliuoja vyras,nors ms ji ir taip retai teziurim.
Atsakyti
Pas mus dažniausiai pultelis būna pas vyrą. Mane labiausiai užkala jo bruožas, kai išeina iš kambario išjungia teliką, nesvarbu, kad kamabryje esame aš ir vaikai ir gal žiūrime teliką, bet vis vien išeidamas jis išjungia, mažfdaug aš išeinu ir teliką reik išjungt. o be to ir per teliką žiūti visokias nesąmones, tai būna, kad mes su vaikais jį į kitą kambarį išgrūdam thumbup.gif
Atsakyti
atsakiau - vaikams hihihi.gif Yra du telikai... Bet yra tik vienas toks "smagus" pultelis. Tai aš jį su savim nešiojuos. Nu labai smagus thumbup.gif O jau vyras pyksta laugh.gif, tipo netvarka, negalima nešiotis.
Atsakyti
o vat mes del pultelio nesipesam visai,pesames del kompo 4u.gif kai vienas sedi prie kompo,kitas TV ziuri tipo ilsisi smile.gif
Atsakyti
O pas mus pultelio isvis nera doh.gif
Atsakyti
Mes tai kol kas dar draugiškai dalinamės, nors kartais vyras ir pasako "ei, na jau šito tai aš jau nežiūrėsiu" hihihi.gif
Atsakyti
nors mes su vyru žiauriai skirtingi, priešingybės, bet laidas kažkaip žiūrim vienodas g.gif jei aš ką žiūriu, tai prisijungia jisai, jei jisai - tai aš ir nejunginėjam to teliko schmoll.gif tai pas mus pultelis guli sau ramiai atsipūtęs kažkur šalia ir niekad nebūna karštas biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Yra laidų ar filmų, kurių aš stengiuosi nepraleisti, taip pat yra dalykų, kuriuos MB žiūri. Tai kažkaip susitariam g.gif Kai rodomos mano laidos, tai MB sėda prie kompo ir atvirkščiai. biggrin.gif
Atsakyti
Mes taip pat dalinames.
Atsakyti
lotuliukas.gif pultelis priklauso vyrui, kol neuzmiega ir pats neatiduoda. kartais pakovojam, jei jau rodo kas man patinka, tada irgi pultelis - mano. mirksiukas.gif
Atsakyti