Įkraunama...
Įkraunama...

Visi klausimai apie HIPP mišinukus

aš irgi maitinu Hipp 2 tuo nauju su protobiotikais,tai užpilu karštesniu vandenuku ir su šaukštu išmaišau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linciuxx @ 2006 04 17, 11:45)
aš irgi maitinu Hipp 2 tuo nauju su protobiotikais,tai užpilu karštesniu vandenuku ir su šaukštu išmaišau smile.gif


O koks ten naujas su probiotikais? Aš tai žinau tik HIPP1 ir HIPP2. Aš irgi šaukštu išmaišydavau, bet tu pabandyk perkošti per kokį sietelį, tai kad ir kaip gerai išmaišytum vistiek lieka gumuliukų. Va gerai, kad čia man maytės tą mikseriuką parekomendavo:) Nors HIPP2 tai vistiek aš neperku, maitinu HIPP1 - jie šiek tiek geriau ištirpsta.
Atsakyti
nusipirkom ir mes ta nauja su prebiotikais (vyras per klaida nupirko) tai nera jokiu gumuliuku o Hipp1 be prebiotiku budavo gumuliuku... taciau grisim vel prie ano nes sis su prebiotikais jauciu netinka atpilineja truputuka...
Atsakyti
mes ir tokia pat beda turejom kaip pirkdavom Hipp 2, tai as pastoviai su sauksteliu isringdavau tuos gumulelius, kurie neissiplakdavo, uzknisdavo juodai, bet mazoji labai nervindavosi jei bevalgant uzsikimsdavo. Bet kai pradejom pirkti su probiotikais tokiu problemu nebera smile.gif Manyciau kad cia kokia bloga partija buvo uzvesta, nes anksciau tokiu problemu tikrai nebudavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(gytulka @ 2006 04 24, 11:16)
mes ir tokia pat beda turejom kaip pirkdavom Hipp 2, tai as pastoviai su sauksteliu isringdavau tuos gumulelius, kurie neissiplakdavo, uzknisdavo juodai, bet mazoji labai nervindavosi jei bevalgant uzsikimsdavo. Bet kai pradejom pirkti su probiotikais tokiu problemu nebera  smile.gif Manyciau kad cia kokia bloga partija buvo uzvesta, nes anksciau tokiu problemu tikrai nebudavo  g.gif


rekomendavo gyd pabandyti HIPPsu pribijotikais ,gumulai baisiausi doh.gif blink.gif nervas ima negaliu . blink.gif
Atsakyti
O to naujo HIPP1 su probiotikais skiriasi skonis buo paprasto HIPP1? Noriu savo mažiui nupirkti ir nežinau ar valgys. Kai tik pradėjo MP trūkti taip ir draugaujam su HIPP1, kitokių mišinukų net nebandėm. Beje truputį pabertas veidukas buvo, nupirkau HIPP HA1, tai teko išmesti, nes nė gurkšnio nenurydavo, paragavau pati - iš tikrųjų skonis švelniai sakant nekoks. lotuliukas.gif
Atsakyti
Vartojam Hipp1. Pirmus kartus gumuliuku pilna buvo,bet paskui tiesiog ne i labai karsta vandeni juos pradejau pilt ir kai plaku, tai kaip cia rase, kad ranka net pradeda skaudet doh.gif ir dar pastebejau jei plaki i sonus, ju sunkiau isvengt, o jei aukstyn zemyn, geriau susiplaka. Kol kas susidorojam su siuo nesklandumu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(drugile @ 2006 04 28, 17:35)
O to naujo HIPP1 su probiotikais skiriasi skonis buo paprasto HIPP1? Noriu savo mažiui nupirkti ir nežinau ar valgys. Kai tik pradėjo MP trūkti taip ir draugaujam su HIPP1, kitokių mišinukų net nebandėm. Beje truputį pabertas veidukas buvo, nupirkau HIPP HA1, tai teko išmesti, nes nė gurkšnio nenurydavo, paragavau pati - iš tikrųjų skonis švelniai sakant nekoks.  lotuliukas.gif


Skonis nelabai skiriasi, panašūs...Nors mano maže labiau gėrė be probiotikų g.gif Bet kaip matau, tie be probiotikų pradeda dinginėti iš parduotuvių schmoll.gif
Atsakyti
Aš iš vis esu blogos nuomonės apie Hipp pieno mišinukus. Čia tik labai gerai pavaryta tos produkcijos reklama. ir netirpsta gerai, o HIpp HA hipoalergini mišinukai tai iš viso kažkos tai pravalas - kartybė iki šlykštumo, kaip vaikelis gali gerti, siaubas. Kažkodel nanas HA, Aptamilas HA nėra kartūs, ne tokie saldūs, bet mano vaikutis geria, nuo Hippo tai net žiaukčiojo.Be to Aptamilas HA alergiškiems vaikams taip pat su prebiotinėm skaidulom - fantastika, labai laiminga , kad jį atradau. HA mišinukai brangūs, bet aš savaitgaliais perku eurovaistinėje, kai 15 procentų nuolaida, tai 600 g pakuote apie 25 litus išeina.
Bet čia tik mano nuomonė apie Hippa, bet remiuosiu savo patirtimi. Tarp kitko , Hippo HA trys pakuotės stovi nenaudojamos, gal kam reikia?
Atsakyti
Jau kelis menesius naudojame tik hipp misinukus. Bandeme ir su prebiotikais ir be. Sakyciau su prebiotikais kiek geriau tirpsta. Mazyle tai gerdavo tiek su prebotikais tiek paprasta hipp2. Ruosianr Hipp firmos misinuka labai svarbu palaukti kol vanduo atves iki 50 laips panasiai, jei desi miltukus i katik uzvirusi vandeni ar i beveik atvesusi sukrenta gumuliukais. Kol igudau......reikejo laiko. Dabar jau retai gaunasi su gumuliukais mirksiukas.gif . O plakti tai reikia stipriai smile.gif
Atsakyti
Mes naudojam hipp1 su probiotikais jau 3 savaites ir pastebėjom, kad nuo jo kietėja viduriukai mažiukui, nors prieš tai gėrė hipp pre ir neturėjom jokių problemų..
Atsakyti
Turiu toki klausimeli mamytems. Ar maisant Hipp 2 misinuka jums nesusoksta i gumuliukus? As nesuprantu ar ka ne taip darau, bet bandziau jau atrodo viska: ir mazame ir dideliam kiekyje maisyti ir labai karstame vandenyje ir vesesniam, bandziau ir pati vandeni pakeisti, nes siaip tai ruosiu misinuka su vandenuku is 5l bakeliu "Neptunas" ar "Rasa" ir t.t. Bandziau net su virintu vandeniu is krano vistiek man pienukas i gumulelius taip susoka, kad tenka per sieteli perkosti. O kratyk nekates ta misinuka, vistiek neissiplaka. Ir taip darosi tik su Hipp 2, o Pre ir nr.1 viskas tvarkoje, issimaiso gerai. Pasidalinkit patirtim, ar jums taip nebuna?
Atsakyti