Įkraunama...
Įkraunama...

Visi klausimai apie HIPP mišinukus

QUOTE(alimanda @ 2007 02 21, 15:56)
o tai gal jūs i šlapią buteliuką darote? nes tada tai tikrai lieka ant dugno gumuliuku smile.gif aš visada nusausinu buteliukus smile.gif

Nu mes darom kaip instrukcijoje, miltelius i 50 laipsniu vandenuka pilam, o tada supilam likusi vandeni. Esu bandzius pilti miltelius i tuscia buteliuka ir tik tada uzpilti vandenuku, tas pats, susoka i gumulus g.gif
Atsakyti
susigumuliuoja ir mums hipp1 mišinys doh.gif , hipp pre viskas gerai buvo, bet reikia keisti mišinį, nes MP jau nebevalgo.
Aš tai smarkiai suplaku, tada gumuliukai išsikrato, bet tada kita bėda - labai suputoja, o tas pilvui ne pati didžiausia laimė. blink.gif
Vienu žodžiu kažkokia nesamonė g.gif
gal yra koks telefonas pasiteirauti ar el.paštas hipp'o produktams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2007 02 22, 19:03)
susigumuliuoja ir mums hipp1 mišinys  doh.gif , hipp pre viskas gerai buvo, bet reikia keisti mišinį, nes MP jau nebevalgo.
Aš tai smarkiai suplaku, tada gumuliukai išsikrato, bet tada kita bėda - labai suputoja, o tas pilvui ne pati didžiausia laimė.  blink.gif
Vienu žodžiu kažkokia nesamonė g.gif
gal yra koks telefonas pasiteirauti ar el.paštas hipp'o produktams?  g.gif


Sveikos,
del tu gumulu as atsisakiau HIpp 2 misinuko. Iki 6 men maitinau vien savo pienuku. O Hipp misinuko nepavykdavo gerai paruosti - jauciausi paskutine kvaisa, nu kad net misinuko nemoku pagaminti. Bet nusipirkau NAN2 - niekada nesusoksta i gumulus, nera to buve, o ir dukriukas zymiai mieliau valgo. Ir as atgavau pasitikejima savo jegomis.
Atsakyti
mano mazius irgi geria hip misinuka ir man gerai susiplaka as pirma idedu misinuka o paskui uzpelu vandenika ir labai gerai isplaku ir viskas issiplaka nera jokiu gumuliuku thumbup.gif
Atsakyti
Mes jau geriam 3 Hipp'ą. Taip, būna kad sušoka į gumuliukus, bet dabar dažniausiai darau taip: įpilu kiek reikia karšto vandenuko, tada įdedu dalį miltukų - suplaku. Tada dedu likusią dalį ir vėl suplaku. Man rodos, į gumulus sušoka dėl to, kad tie milteliai vienu metu sudėjus vieni spėja ištirpt, o kiti ne. Taip ir su košėm mums būna tom kur nereik virt. Jei visus košės miltelius sudėsi - būtinai susigumuliuos. Tai dedu po truputį ir maišau. Viskas paprasta, sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
As pastebejau, kad i gumuliukus susokdavo tas misinukas, kuri pirkdavau Nuko parduotuveje, o is PC pirkti misinukai man nebesusoka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2007 02 16, 14:46)
Nu, bet tai neturi gi buti g.gif Ir Nuke sake, kad neturi. O man tai problema del to, kad bevalgant uzsikemsa soske su tuo gumuliuku ir vaikas negali istraukti, pradeda nervuotis, tai man labai nepatinka kai taip yra schmoll.gif


pas mane irgi taip budavo,,,su misiniu tokiu,,bet atradau,kad ilgokai,ir stipriai reikia isplakt....ir tada viskas gerai..
Atsakyti
mes ir geriame Hipp misinukus, ir pastebejau, kad kai kada gerai istirpsta, kai kada ne, bet vandeni ruosiu visalaik taip pat ir plaku taip pat, tai priejau isvados, kad priklauso nuo pakuotes, galbut ji kur buvo vezama ar laikoma kitaip g.gif
Atsakyti
skaitau ir nesuprantu kokel jus tokios bedos kankina pati naudoju hipp misinelius, nuo 1 nr , dabar jau 3 ir niekada tokiu problemu nekilo del kazkokiu gumuliuku, kuo puikiausiai isismaiso( darau taip kaip pavaizduota ant ipakavimu) , gal neuzdarytus ipakavimus laikote, tai sudregsta misinuko milteliai g.gif g.gif g.gif

siaip tai mano vienai pazystamai panasei buvo tai pasirodo ji per karsta vandenuka ant misinuko pildavo
Atsakyti
na mums irgi taspats,tuo labiau mazyle suvalgo didziausia norma(200gr.-7kauseliai),tai as dabar supilu vandenuka i buteliuka ,dedu 2kauselius ir gerai isplaku,paskuj vel 2 kauselius ir gerai plaku,ir dar 2,ir ant galo paskutini,ir ka: visai nieko,nelieka tu gumulu.sekmes! smile.gif
Atsakyti
Pirkau siandien misinuka Hipp1,nes niekur neradau Hipp Pre. Ant pakuotes perskaiciau,kad nuo 4 men reik duoti Hipp2,tai Hipp1 turbut nuo gimimo galima? O tai kada duoti Hipp Pre? Visai susipainiojau mastau.gif blush2.gif
Atsakyti
Hipp 1 tinka nuo pirmųjų dienų, Hipp 2 nuo 4 mėn, o Hipp pre yra ne toks sotus 4u.gif
Atsakyti