Įkraunama...
Įkraunama...

Visi klausimai apie HIPP mišinukus

QUOTE(Tutikutė @ 2007 02 13, 08:10)
Turiu toki klausimeli mamytems. Ar maisant Hipp 2 misinuka jums nesusoksta i gumuliukus? As nesuprantu ar ka ne taip darau, bet bandziau jau atrodo viska: ir mazame ir dideliam kiekyje maisyti ir labai karstame vandenyje ir vesesniam, bandziau ir pati vandeni pakeisti, nes siaip tai ruosiu misinuka su vandenuku is 5l bakeliu "Neptunas" ar "Rasa" ir t.t. Bandziau net su virintu vandeniu is krano vistiek man pienukas i gumulelius taip susoka, kad tenka per sieteli perkosti. O kratyk nekates ta misinuka, vistiek neissiplaka. Ir taip darosi tik su Hipp 2, o Pre ir nr.1 viskas tvarkoje, issimaiso gerai. Pasidalinkit patirtim, ar jums taip nebuna?

Man seniau irgi taip buvo su hipp2,bet dabar kazkokios naujos pakuotes(ruzavos) tai nelieka tu gumuliuku,as naudoju virinta vandenuka,toki drungna,kad iskarto galima butu duot gerti,paplaku ir viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2007 02 13, 11:13)
Man seniau irgi taip buvo su hipp2,bet dabar kazkokios naujos pakuotes(ruzavos) tai nelieka tu gumuliuku,as naudoju virinta vandenuka,toki drungna,kad iskarto galima butu duot gerti,paplaku ir viskas gerai.

Nu tai kad ir as tas rausvas pakuotes perku g.gif
Atsakyti
man taip buvo, kai su karstesniu vandeniu ruosdavau, o kai ruosiu su nekarstu, tai viskas tvarkoj, nesusoka mirksiukas.gif Bet neatvesinu pries ruosiant iki tiek, kad padarius is karto galima butu gerti, o siek tiek siltesni ir suplakus dar siek tiek atvesinu ir vsio. g.gif kazin kodel pas tave taip? gal ilgai stovejo atidarytas pas tave tas pakis? mes tai paki per 1,5-2 dienas sudorojam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiwa @ 2007 02 13, 12:34)
man taip buvo, kai su karstesniu vandeniu ruosdavau, o kai ruosiu su nekarstu, tai viskas tvarkoj, nesusoka  mirksiukas.gif Bet neatvesinu pries ruosiant iki tiek, kad padarius is karto galima butu gerti, o siek tiek siltesni ir suplakus dar siek tiek atvesinu ir vsio.  g.gif  kazin kodel pas tave taip? gal ilgai stovejo atidarytas pas tave tas pakis? mes tai paki per 1,5-2 dienas sudorojam  ax.gif

Nu tada visai nieko nebesuprantu blink.gif nugi ir as su vesesniu bandziau ruosti ir irgi suvalgo pakeli per 2, nu 3 dienas, o perku is Nuko parduotuves, o ne supermarketo g.gif
Atsakyti
Man tai taip niekada nėra buve. Toje nuko parduotuvėje, gal per ilgai uzsistovejusi pakuotė buvo, o galiojimo laika žiūrėjai? Aš tai ruošiu visada su karštu vandeniu, ir dar praskiedžiu su šaltu virintu vandenuku ir viskas buna thumbup.gif
Atsakyti
man nera taip buve nors visa laika maitinu hipp
Atsakyti
Sveika,
man irgi tas pats kartais buna. Bet ne visada. Bandziau visokius variantus su vandens temperatura, bet vis tiek kartais lieko nesusiplake gumuleliai. Buna kad kai dukryte baigia valgyti misinuka, buteliuko dugne leika "neistirpe" misinuko milteliai, sulipe i gumuliukus.
Nepergyvenk, vadinasi ne tau ir ne man vienai taip pasitaiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Augaliukas @ 2007 02 15, 21:43)
Sveika,
man irgi tas pats kartais buna. Bet ne visada. Bandziau visokius variantus su vandens temperatura, bet vis tiek kartais lieko nesusiplake gumuleliai. Buna kad kai dukryte baigia valgyti misinuka, buteliuko dugne leika "neistirpe" misinuko milteliai, sulipe i gumuliukus.
Nepergyvenk, vadinasi ne tau ir ne man vienai taip pasitaiko  smile.gif

Nu, bet tai neturi gi buti g.gif Ir Nuke sake, kad neturi. O man tai problema del to, kad bevalgant uzsikemsa soske su tuo gumuliuku ir vaikas negali istraukti, pradeda nervuotis, tai man labai nepatinka kai taip yra schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2007 02 16, 15:46)
Nu, bet tai neturi gi buti g.gif Ir Nuke sake, kad neturi. O man tai problema del to, kad bevalgant uzsikemsa soske su tuo gumuliuku ir vaikas negali istraukti, pradeda nervuotis, tai man labai nepatinka kai taip yra schmoll.gif


gal jus kazka netaip darote?man niekada taip nebuna paprasciausia kaip pasiruosiu misineli bonkuteje ja uzsuku kamstuku ir gerai isplauku,o tik tada uzdedu ciulptuka. Pabandykite uzsukti su kamstuku ,gal pades 4u.gif
Atsakyti
Nežinau nuo ko tai priklauso,bet būna,kad ir mums sušoka į gumuliukus g.gif .Atrodo ir vienodai darau,bet pasitaiko.O dabar buvom nupirkę Hipp 3,tai išvis nesamonė,pastoviai vien tik gumulai doh.gif verysad.gif ,manoji net negerdavo,matyt neskanu,tai gryžom vėl prie Hipp 2 wub.gif
Atsakyti
pas mus lygiai ta pati problema.tas pats buvo su hipp1, tas pats ir su hipp2.tik va ko nesuprantu, visad taip pat ruosiu, ir kartais susoka i gumuliukus, o kartais ne. g.gif
Atsakyti
o tai gal jūs i šlapią buteliuką darote? nes tada tai tikrai lieka ant dugno gumuliuku smile.gif aš visada nusausinu buteliukus smile.gif
Atsakyti