Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas su cerebriniu paralyžiumi

labas,
rasau nebe pirma krta,pries tai nezinojau,kur ir kaip rasti tokias temas,tad pagaliau susiradau...
Gal ir pradesiu,auginu berniuka su cerebriniu paralyziumi,nera sunkiausia forma,jis nevaiksto dar vis,jau 2metai ir 5men,laukiu nesulaukiu kol ateis ta diena kai gales zingsniuoti pats,tai mano svajoniu svajone!
Noreciau suzinoti,gal kas augina vaikuti su tokia panasia liga,ir gal kas jau yra girdeja ar isbande "BOTOX"?????????
Mums jau senokai siule pasidaryti tai Kaune,bet dar vis tempiu,kazkas stabdo,viduje...
Mano sunus yra labai judrus,atsistoja pats,bando dabar eiti vienas bet isikabines,tai mane dziugina,ir as matau progresa.
labai prasau atsiliepkite kas nors,
dekuju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliauskis @ 2007 02 14, 18:39)

o kas tas BOTOX. pirma kart apie tai girdziu.
Atsakyti
QUOTE(Egliauskis @ 2007 02 14, 18:39)
labas,
rasau nebe pirma krta,pries tai nezinojau,kur ir kaip rasti tokias temas,tad pagaliau susiradau...
Gal ir pradesiu,auginu berniuka su cerebriniu paralyziumi,nera sunkiausia forma,jis nevaiksto dar vis,jau 2metai ir 5men,laukiu nesulaukiu kol ateis ta diena kai gales zingsniuoti pats,tai mano svajoniu svajone!
Noreciau suzinoti,gal kas augina vaikuti su tokia panasia liga,ir gal kas jau yra girdeja ar isbande "BOTOX"?????????
Mums jau senokai siule pasidaryti tai Kaune,bet dar vis tempiu,kazkas stabdo,viduje...
Mano sunus yra labai judrus,atsistoja pats,bando dabar eiti vienas bet isikabines,tai mane dziugina,ir as matau progresa.
labai prasau atsiliepkite kas nors,
dekuju 4u.gif

botulinas?
Atsakyti
g.gif taip tai botulinas toxsinas...
ar girdejai ka nors apie tai?
Atsakyti
įeik į vaikų raidos centra internete ir paskaitysi kaip vaikučiai juo gydomi,jei lengva forma aš skaičiau kad pagydo,o jei sunki tai sumažina ligos simptomus,na pasiskaitinėkit galų gale paskambinkit į raidos centrą aš tai rašiau ankstyvosios korekcijos centro vedėjai el laišką ir man atsakė per kelias dienas i mano pateiktus klausimus
Atsakyti
ai butulinas,ot man varnai kol daeis. Va as apie ji jau ir pasidomejau pas savo neurologe. sake jis veiksmingas tada kai vaikas pats gali kazkiek judint rankas ar kojas. Vien masazai napades,vaikas pats turi dirbti kiek jam gaunas. Tai maniskei jis netinka. Va sanatorijoj mama pasakojo kad jos vaikui 3 kartus leido ,o po tai vos vaiko atmasazavo i toki koks buvo,o po to pasake kad jam netinka butulinas. Cia turi neurologe paskirt. g.gif
Atsakyti
Labas,
man Kaune pasakojo ir neurologe daug apie tai,ir Marius jau buvo pirmas kandidatas i ta botox,bet as vis laukiu,nezinau gal sia vasara visgi pasirysiu tam...
Marius judrus vaikas,daro viska pats,tik va negali sedeti lygiam pagrinde,ir atsitoti ir eiti... g.gif
kalba viska,bando viska daryti pats,tik kartais neiseina,baet tikrai nera gulintis vaikas,judina ir rankas ir kojas,isikibes eina noriai,tai va,ziesim kaip toliau viskas vyks,bet tikrai nenuleidziu ranku..
O del botox,vaikai skirtingai reaguoja i tai,vienam neveikia,kitam po vienos injekcijos atsistoja,kitam biski daugiau reikia,gyvenam Londone,tai kai kai Kaune pasakiau,kad mes cia,sake butinai tai darykit Londone,nes aparatura visiskai tobulesne,o cia niekas man nesiulo tai daryti,tad reikes praeiti daug keliu,pasiklausineti ka jie mano...
tad tiek
Geros dienos! thumbup.gif
Papildyta:
Ar gali parasyti internetinio puslapio pavadinima,konkreciai kur eiti i vaiku raidos centra,nerandu
dekui
Atsakyti
www.raida.lt
Papildyta:
Būtinai mėginkit ir pavyks,o ypač jei tavo vaikutis stengiasi
Atsakyti
sveikute,mano dukrytei leido Botulino injekcijas,bet mums leido i ranka,rasiau apie musu beda anksciau,galiu tik pasakyt kad mums tai buvo paskutine viltis,bet mes vaziavom juos leistis i Vokietija,nes i rankas Lietuvoje dar neleido(kaip yra dabar as nezinau)mums sie vaistai labai padejo,nes ji nevalde rankytes,o po siu vaistu pradejo ja lankstyt,ir lanksto po siai dienai.Daktaras man apie siuos vaistus pasake taip,jie yra leidziami vaikams,butentsergantiems sia liga,kuriu vaikiuku yra susuktos kojytes ar rankytes,sie vaistai atpalaiduoja susuktus raumenis,kad jie isitiestu,tada vaikeliai pradeda labiau judet,nezinau tavo atvejo,bet kaip jau sakiau,mums jie padejo.Pasakiau ne savo nuomone,taip man sake daktarai tiek Lietuvoje tiek Vokietijoje,ir jie viekia nuo 4iki8menesiu,cia nuo dozes priklauso.Jei reikia juos leidzia antra karta.
Papildyta:
nu dar biski dadesiu,si vaista leidzia moterims i rauksles,kad jos isilygintu,tai kai pagalvoji tai aisku kodel,kadangi sie vaistai atpalaiduoja raumenis,tai jos ir isilygina,va ir visas stebuklas.Cia gal biski ne i tema,bet kai man daktaras aiskino apie tuos vaistus,paminejo ir tai. cool.gif
Atsakyti
dar butulina leidzia tie pas ka raumuo visad isitempes,o maniskei tas raumenu tonusas kinta nuo padeties. tai jai sake netinka.
Atsakyti
na ka tesiam toliau...
Atsakyti
QUOTE(Munika @ 2007 02 19, 15:12)

vis noriu paklausti, o tavo Zygutis, jis pats pavalgo, ar tau ji reik maitinti ir kaip pas ji reikaliukai su kramtymu g.gif
Atsakyti