Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d ''Traukinukas''

QUOTE(Marvel85 @ 2010 11 02, 17:20)
Sveikos mamytės, po kelių dienų vesių savo mažylį į Traukinuką, labai pergyvenu jam tik tai 1,6 metų ir šiandien sužinojau kad jis vaiksčios į grupę nuo 2 iki 3 metų, t.y bus pats jauniausias..gal kas nors vedė ar ves panašaus amžiaus mažylius į tą darželį?..Ir dar šiandien su vyru ėjom link to darželio, kaip tik vaikai buvo lauke..atkreipiau demėsį- vienas vaikas laiže tvorą, kitas nusieme kepurę ir vaiksčiojo be jos, trečias užlipo labai aukštai...ir auklėtoja kuri buvo su jais netgi nežiurėjo į tai!!!Dabar labai bijau kad mano vaikas irgi bus visai neprižiurėtas...  verysad.gif


Gal per daug vienoj vietoj pamatėt, kol manasis nėjo, tai irgi prie visko kabinėdavaus ir pergyvendavau. Traukinuke mane ypač baugino metalinės karstyklės, bet mano vaikas pasakoja, kad auklėtoja jiems neleidžia ten lipt, tai gal ten iš dičkių grupės vaikas laipiojo...kasdien praeinu pro Svirpliuką, tai vienas vaikas irgi pamėgęs ten tvoros kramtymą, vaikų pilna, o auklėtojos visų nesužiūri, taip jau yra visur...realiai, kai pagalvoji būna ir tėvai kartais vieno nesugeba sužiūrėt, tai užsigauna kur ar paima kas neleistina, tai aš labai ant auklėtojų nepykstu, nes darbas ne iš lengvųjų. Jei jau matysit, kad jūsų vaikas nesužiūrėtas, tiesiog ir sakykit kas nepatinka. Mums pvz šiemet jau buvo, kad vaikas be pėdkelnių išvestas į lauką, bet irgi gal pats vaikas apsimovė kelnes ir batus, nesutikrinsi visų smile.gif paprašiau auklėtojos, kad daugiau taip nesivestų, aišku jei pasikartotų jau supykčiau blush2.gif
Sėkmės jums, tikėkimės, kad bus tik pliusas, kad jis pats mažiausias ir labiau prižiūrimas 4u.gif
Atsakyti
Tikiuosi viskas bus ne taip baisu kaip atrodo smile.gif ir kad vaikui bus ko pasimokyti iš vyresnių vaikų biggrin.gif Dabar aš jau tikrai žinau kad ne tik tai vaikai patyria stresą kai juos atiduoda į daržėlį , tėvai patyria ne mažėsnį stresą... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marvel85: 02 lapkričio 2010 - 17:26
QUOTE(Marvel85 @ 2010 11 02, 16:20)
Sveikos mamytės, po kelių dienų vesių savo mažylį į Traukinuką, labai pergyvenu jam tik tai 1,6 metų ir šiandien sužinojau kad jis vaiksčios į grupę nuo 2 iki 3 metų, t.y bus pats jauniausias..gal kas nors vedė ar ves panašaus amžiaus mažylius į tą darželį?..Ir dar šiandien su vyru ėjom link to darželio, kaip tik vaikai buvo lauke..atkreipiau demėsį- vienas vaikas laiže tvorą, kitas nusieme kepurę ir vaiksčiojo be jos, trečias užlipo labai aukštai...ir auklėtoja kuri buvo su jais netgi nežiurėjo į tai!!!Dabar labai bijau kad mano vaikas irgi bus visai neprižiurėtas...  verysad.gif


as po 2 dienu pabegau su savo mazyliu is sio lopselio... ir jum siulau surasti geresni... nes zinokit, esu dabar prastos nuomones apie aukletojas....
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 11 02, 18:08)
as po 2 dienu pabegau su savo mazyliu is sio lopselio... ir jum siulau surasti geresni... nes zinokit, esu dabar prastos nuomones apie aukletojas....






Na as kaip iš komentarų supratau kad yra ten ir gerų auklėtojų ir ne labai...Pabandyti manau vistiek verta, gal pakliusim pas gerą ir vaikui patiks smile.gif O jeigu ne tai tikrai ieškosiu kitą darželį..Blogai kad kiti darželiai toli nuo namų o aš nelabai turiu galimybę vežti vaiką kiekvieną dieną (nors iki Traukinuko mums irgi pesčiom 20 minučių, nelabai isivaizduoju kaip mes vaiksčiosim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marvel85 @ 2010 11 02, 20:00)
Na as kaip iš komentarų supratau kad yra ten ir gerų auklėtojų ir ne labai...Pabandyti manau vistiek verta, gal pakliusim pas gerą ir vaikui patiks smile.gif O jeigu ne tai tikrai ieškosiu kitą darželį..Blogai kad kiti darželiai toli nuo namų o aš nelabai turiu galimybę vežti vaiką kiekvieną dieną (nors iki Traukinuko mums irgi pesčiom 20 minučių, nelabai isivaizduoju kaip mes vaiksčiosim smile.gif


mano mazius daba kitam lopselyj, ir nuo pacios pirmos dienos, jokiu asaru pas ji nebuvo! vaikas laimingas, patenkintas, sypsosi... nuostabu matyti wink.gif
tikiuosi kad jum labiau pasisieks nei mum...
Atsakyti
sveikos!mano maziukas nuo rugsejo1 pradejo lankiti si darzeli,aukletojos superines,vaikas patenkintas i darzeli eina su noru! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(malta81 @ 2010 11 04, 21:53)
sveikos!mano maziukas nuo rugsejo1 pradejo lankiti si darzeli,aukletojos superines,vaikas patenkintas i darzeli eina su noru! thumbup.gif


Labai malonu skaityti gerus atsiliepimus:) Rytoj mes jau keliausim pirma karta i ta darzeli:) Paskui parasysiu savo ispudzius smile.gif
Atsakyti
Buvom šiandien pirma karta darželyje, paliekau vaika valandai (pirmam kartui uzteks), kai atejau durys buvo uzdarytos bet girdejau kaip graziai aukletoja bendrauja su vaikuciais, daug demesio skyre mano mazyliui, nes jis naujokas, jis su ja net gi snekejo savo paukščiu kalba biggrin.gif Aukletoja sake vaikas netgi suvalge duona su sviesu, nors namuose buvo pavalges :)Kai užejau i grupe vaikas į mane net gi nepažiurejo biggrin.gif Tai va- pirmas ispudis labai geras thumbup.gif Gaila tik tai kad darželis negauna finansavimo, truksta žaisliukų ir pastatui reikia remonto...

Viena iš mamyčiu jau klause, bet taip ir nesulauke atsakymo del aukletojos Andzelos..gal galit ka nors apie ja pasakyti?Mano mažiukas pas ja eina, Kiškučiu grupe....smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marvel85 @ 2010 11 05, 15:10)
Viena iš mamyčiu jau klause, bet taip ir nesulauke atsakymo del aukletojos Andzelos..gal galit ka nors apie ja pasakyti?Mano mažiukas pas ja eina, Kiškučiu grupe....smile.gif


As butent apie ta grupe ir rasiau....
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 11 05, 20:52)
As butent apie ta grupe ir rasiau....


Pažiuresim, kol kas viskas gerai (tfu tfu tfu) aišku iš vienos dienos dar sunku kaz ką nuspresti...Pažiuresim kaip bus veliau
Atsakyti
mes einam i 3 grupe tai musu aukletoja thumbup.gif ,del zaisliuku tai vaikams uztenka,nors ir nera tai super suremontuotas uztai ira labai labai siltas, jaukus ir svarus!
Atsakyti
Sveikos mamytes, mano mažylis jau savaite vaikšto į Traukinuką ir aš esu labai patenkinta!!Aukletoja Andžela superinė, vaikas kai tik ją pamato iškarto šypsosi.smile.gif Pradėjo geriau valgyti šaukštu ir suvalgo viską (iki darželio mes turėjom problemų, vaikas nenorėjo valgyti)Kiekvieną dieną mažyliai kuria įvairius darbelius, kuriuos paskui galima pažiurėti..Auklėtojos stengiasi atsižvelgti į kiekvieno vaiko poreikius ir norus kad vaikučiai jaustusi kaip namuose thumbup.gif Nei vieno blogo žodžio negaliu pasakyti apie šį darželį, labai džiaugiuosi kad mes vaikštom butent į kiškučių grupę thumbup.gif
Atsakyti