Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d ''Traukinukas''

Mergaites, mes uzsirasem i si darzeli, bet i rusu grupe. Gal kas lankot? Gal turit atsiliepimu? Paskaiciau atsiliepimus ir taip neramu paliko verysad.gif
Kaip galvojat, ar galiu ten nueiti jau dabar ir paklausti pas kokia aukletoja bus mano vaikutis, kurioje grupeje?
Atsakyti
QUOTE(Natalija Klaipeda @ 2010 12 15, 23:37)
Mergaites, mes uzsirasem i si darzeli, bet i rusu grupe. Gal kas lankot? Gal turit atsiliepimu? Paskaiciau atsiliepimus ir taip neramu paliko  verysad.gif 
Kaip galvojat, ar galiu ten nueiti jau dabar ir paklausti pas kokia aukletoja bus mano vaikutis, kurioje grupeje?


Sveiki, mano vaikas lanko butent sia grupe (jeigu ten viena rusu grupe g.gif ), bet jis rusakalbis.Grupe ten nevisiskai "rusu", yra daug lietuviskai snekanciu vaikuciu ir su jais akletojos sneka lietuviskai..Aukletojos ten 2, man patinka labiau Andzela, kita aukletoja Elena greztesne, jai geriau butu dirbti su vyresniais vaikuciais (cia tik tai mano nuomone ax.gif )Buvo kelios situacijos, kai susimasciau ar gerai padarem kad atidavem vaika butent i ta darzeli, bet as matau kad vaikui labai patinka ten, jis su noru eina i ta darzeli ir vakare kai pasiimu ji irgi visalaik linksmas smile.gif Siulyciau ir jums nepanikuoti anksciau laiko 4u.gif (nors, jei perskaitysit mano komentarus, pamatysit kad as taip pat bijojau atiduot vaika i ta darzeli:D )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marvel85: 16 gruodžio 2010 - 09:58
sveiki, dirbau Kiskuciu grupeje aukletojos padejeja, tai galiu pasakyti, kad aukletojos geros thumbup.gif ir labai graziai elgiasi su vaikais, daug uzsiimineja su jais thumbup.gif
Atsakyti
labas!parasykit prasau apie rusakalbes grupes,koks bendravimas su vaikuciais, ar daug su vaikais uzsimineja ir t.t.nes lankem 2 metus'' lineli'', ne vieno eilerascio neparnesem is darzelio....visalaik klausiu ka daret darzelyje,atsakimas nieko, valgem, zaidem ir viskas, aisku tai vaikui smagus usiemimai, bet ir lavintis butu ne pro sali.tai kaip traukinuke, su tais reikalai?? aciu is anksto! 4u.gif
Atsakyti
Aisku kad mokyna, bet tikrai nesedi Su kiekvienu vaiku atskirai, tai nerealu tevai patis turi mokinti vaikus, kaip mokykloj, ateini padarai pamokas ir t.t.

Atsakyti
Gal kas vedat 3-4 metu vaika i rusu grupe? Kokie atsiliepimai apie aukletojas? Ar daug vaiku grupeje? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, smile.gif

Kas vedat savo mažiausiuosius į Kiškučių grupelę, gal kuri aiškinotės kodėl jie vaikšto visi įsikabinę į virvutę? g.gif
Atsakyti
Mes esam 5metuku,eina i Aavarelio gurpe,esu patenkinta,aukletojos geros,na viena gal grieztesne,bet tikrai vaikas ja labai myli,matos kad uzsiima su vaikais,rusakalbiu nera atrodo grupeje,bet is kitos puses gaila smile.gif truputi pramoktu rusiskai bezaidziant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kyska513 @ 2012 10 16, 13:19)
Mes esam 5metuku,eina i Aavarelio gurpe,esu patenkinta,aukletojos geros,na viena gal grieztesne,bet tikrai vaikas ja labai myli,matos kad uzsiima su vaikais,rusakalbiu nera atrodo grupeje,bet is kitos puses gaila smile.gif truputi pramoktu rusiskai bezaidziant smile.gif


Yra šitoj grupėj vaikų iš mišrios šeimos, bet jie lietuviškai su vaiku bendrauja. O rusiškai jie lauke pramoksta iš savojo matau, vis kokį rusišką žodelį pramoksta ir klausia ką reiškia biggrin.gif o Aitvarėlių grupė išties super! Tik labai gaila, kad darželis jokių būrelių neįsileidžia, norėtųsi, kad kažką vietoje lankytų.
Atsakyti
labas. gal kurios vaikutis lanko kiskuciu grupe siais metais? noretusi naujesniu atsiliepimu.... maniskis ten pradejo eiti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurraaa: 15 lapkričio 2013 - 22:19
Sveiki,

Pati ejau i traukinuko darzeli, tik metus bet iki dabar atsimenu (man 22). Zinau kad tikriausiai nuo to laiko daug kas pasikeite, bet kai pati ejau, aukletojos yra ne karta ranka pakelusios pries mane ir mano sese (mes vieninteles lietuves ten buvome).

Vaikai labai nedraugiski ir aukletojos niekada nedarydavo nieko jei ivykdavo konfliktiska situacija. Atsimenu viena diena vaikai mane uzsipuole ir turejau begti, o aukletoja visa tai maciusiu nieko nedare.

Pries tai ejau i darzeli Palangoje, kuris buvo nuostabus ir is jo tik geri atsiminimai. Bet paskutiniai metai praleisti traukinuke dar dabar prisisapnuoja.

Niekada nepalikineju komentaru forumuose. Bet del Traukinuko darzelio tikrai patariu netraumuoti savo vaikuciu.
Atsakyti
Sveiki. Kaip dabar reikalai su šiuo darželiu. ? Ar visdar tas pats sovietinis kolektyvas? Gal jau personalas geresnis? Nes dabar matau vien tik minusus surašytus...
Atsakyti