Įkraunama...
Įkraunama...

Dirbtinės gėlės namuose

Apklausa: ką manote apie dirbtines gėles namuose (331 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(svetelis @ 2007 02 21, 10:12)
O kur dar galima dirbtiniu geliu nusipirkti? (Sishi, senukai...)

Nežinau kaip kituose miestuose, bet Klaipėdoj yra pc " Pas Stanislovą" (man tai juokingas pavadinimas hihihi.gif ), va ten mačiau labai daug visokiausių gėlių, šakelių, puokščių...
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
Žinote, aš visada prieš dirbtines gėles buvau nusistačiusi, labai kreivai žiūrėjau ir parduotuvėse niekada dėmesio neatkreipdavau blush2.gif Tačiau teko man praėjusiais metais svečiuotis už Atlanto. Amerikoje jos labai populiarios ir daugelyje namų sėkmingai puošia interjerus. Tokios kokybės, kokios ten yra dirbtinės gėlės, aš net įsivaizduot negalėjau. blush2.gif Tikrai, atskirt, kad jos dirbtinės galima tik palietus. Gaminamos jos labai kokybiškos - tarkim žiedai vien iš šilko, na o jau gumos pramonė pažengusi tiek, kad sukulentinės gėlės ir kaktusai atrodo stulbinančiai. Yra vazoninės, merkiamos, puokštės ir t.t. Labai gailiuosi, kad neparsivežiau, bet šiemet jei atsivešiu, būtinai nuotraukas įkelsiu biggrin.gif
Atsakyti
SIA kompanijos ikureja ir isgarsejo pradejusi gaminti dirbtines silko geles. Man jos grazios, bet kazkaip sau pirkti nekyla ranka... brangu... nors kai pabaigsim isirengti nama, kai susikabins visos uzuolaidos, tada manau ant zidinio man reikes senovines vazos su "amzinai zydinciu" baltuju hortenziju puokste biggrin.gif
Atsakyti
O kur Kaune tu silkiniu deliu yra pirkti?
Atsakyti
musu mieste yra Aure dovanos tai ten super dirbtina gelyte maciau atrodo kaip tikra tiksliai kas ten per gele nepasakysiu, bet ir kaina jos apie 180lt. na bet vaizdas jos nuostabus , as tai galiu pasakyti uz dirbtinas (siuolaikiskas) geles ju tikrai nuostabiu yra.
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 02 21, 11:12)
O kur dar galima dirbtiniu geliu nusipirkti? (Sishi, senukai...)

tik SHISHI verta dirbtines geles pirkti, ypac kai jie dabar kainas nuleido. Jokie SIA ar DORADO neprilygs shishi kokybei. Nors ten du metus pradirbau, bet ju kokybe kartais nustebindavo-net palietus nepatikedavai, kad geles dirbtines.
Atsakyti
Gal kas zino kur ta SHISHI parduotuve Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 03 05, 14:39)
Gal kas zino kur ta SHISHI parduotuve Vilniuje?

Mačiau "Europoje", pirmame aukšte. Šalia ir tikras gėles parduoda, tai aš pamačiusi iškabą "Shishi" pačiupinėjau ir nustebau - tikrai kaip tikra, o paskui supratau, kad ten tikra ir buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tik naturalios patinka
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 03 05, 14:39)
Gal kas zino kur ta SHISHI parduotuve Vilniuje?

jie dabar persikele i Kirtimus. Pasidare labai grazia ekspozicija. Matosi visos prekes. Galit paliest. Ir, man atrodo, kad ten didmenines kainos, o ne kaip Europoj mazmenines (bent jau seniau taip buvo). Fainos mergaites ten dirba mirksiukas.gif
Darbo laikas 9.00-18.00 nuo pirmadienio iki penktadienio.
tel 2152099
Meistru 8A Vilnius
Rekomenduoju bent jau pasidairyti ten thumbup.gif
Atsakyti
Dirbtinės gėlės namuose-man iškart pakvimpa pensininkėm ir kaimu...Aš tik už tikras gėles namuose, turiu jų daug ir labai gražių. wub.gif
Atsakyti
as uz geros kokybes thumbup.gif pati turiu is Dubingiu parduotuves 3 fantastiskai grazias geles 4u.gif beveik visi kas mate, klause kur pirkau cool.gif
Atsakyti