Įkraunama...
Įkraunama...

Negaliu prisijungti, pamiršau slaptažodį

Kad ir pamiršot slaptažodį, nieko baisaus, mūsų forume įmanoma prisijungti ir pamiršus jį, tereikia žinot savo prisijungimą vardą (niką) ir laukti savo el. pašte patvirtinimo laiškelio.


Spaudžiat prisijungti:

user posted image


Paspauskit, kur parodyta:

user posted image


Užpildot laukelius, nepamirškit reisingai įrašyti saugos kodą (bet ne sumą)!

user posted image


Bus parašyta:
Elektroninis laiškas su aktyvacijos instrukcijomis buvo išsiųstas. Jį turėtumėte gauti per ateinančias 10 minučių.


Atėjus į el. paštą laiškeliui, susiraskit šią eilutę: "Norėdami pakeisti slaptažodį, paprasčiausiai paspauskite ant pateiktos nuorodos:" ir spaudžiat ant žemiau jos esančią nuorodą.

Naršyklėje atsidarys toks langas:

user posted image

Kuriame įvedus naują slaptažodį, galėsit jau jungtis su naujuoju smile.gif


***

Papildyta:

 i 
Dėl iškilusių problemų su slaptažodžiais, pamirštais vartotojo vardais, pakeistais el.pašto adresais, nepavykusia registracija ir pan. prašome rašyti į forumas@supermama.lt iš to el.pašto, kuriuo buvo registruotas vartotojas.

Jei atsitinka taip, kad el.paštas neegzistuoja, nepamenat jo ar pan., vis tiek rašykite (iš kito el.pašto) ir pateikite kuo daugiau informacijos apie save (būtinai nurodykite vartotojo vardą, el.paštą, kuriuo registravotės, naują el.paštą ir kt.).

Forumo administratoriai visada stengsis pagelbėt atkuriant prisijungimo duomenis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 31 sausio 2011 - 21:01
Sveiki,
O jeigu ash pamirshau ne tik forumo slaptazodi, bet ir nebeturiu galimybes prisijungti prie to el. pasto, kuriuo esu uzsiregistravusi?.. mano senasis nickas Maja maja, ar yra galimybe gauti nauja slaptazodi arba bent jau pakeisti el. pasto adresa, i kuri galeciau ieiti?

Aciu
Atsakyti
QUOTE(Dryzuota.lape @ 2008 03 05, 22:49)
Sveiki,
O jeigu ash pamirshau ne tik forumo slaptazodi, bet ir nebeturiu galimybes prisijungti prie to el. pasto, kuriuo esu uzsiregistravusi?.. mano senasis nickas Maja maja, ar yra galimybe gauti nauja slaptazodi arba bent jau pakeisti el. pasto adresa, i kuri galeciau ieiti?

Aciu

parašykit man asmeninę: seną nicką, seną nurodytą el.paštą, naują paštą. Pakeisiu ir parašysiu jums.
Atsakyti
Padelit !!!!!
Siame forume esu jau senai. Prireikia man pasikeiesti elektronini pasta doh.gif . Na ir ka pasikeiciau ir laukiu patvirtinimo laisko jau savaite jau nebeturiu kantrybes. Teko registruotis isnaujo. O noriu naudotis tuo paciu niku. Ir beja ne i one.lt keiciuo. rasiau i forumas@supermama.lt ir is ten tila. Nieks nieko neatraso. g.gif Net jau pikta darosi. padekit ka ? blush2.gif pasto adresas pakeistas i radziukynai@tts.lt o nikas mano anoli .
Atsakyti
Mano sesuo Rykliuke pamirso savo slaptazodi, dareme viska kas cia parasyta, i pasta laiska gauname, paspaudziame ant nuorodos kur reikia suvesti nauja slaptazodi, ivedame ir gaila, bet visuomet gauname tik toki atsakyma:
Atsiprašome, įvyko klaida. Jei nesate tikras, kaip naudotis šia galimybe, arba nežinote, kodėl gavote šį klaidos pranešimą, informacijosa ieškokite pagalbos failuose.
Niekaip neina atgaminti slaptazodzio, ka mums daryti? g.gif

Atsakyti
Atsiųskit man nuorodą į jos profilį až
Atsakyti
Nelabai supratau ka atsiusti blush2.gif Jos profilio nuoroda? Bandau
Atsakyti
Dekui, jau pisijunge. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Invincible: 08 balandžio 2008 - 10:16
QUOTE(anoli1 @ 2008 04 07, 11:15)
Padelit !!!!!
Siame forume esu jau senai. Prireikia man pasikeiesti elektronini pasta  doh.gif . Na ir ka pasikeiciau ir laukiu patvirtinimo laisko jau savaite jau nebeturiu kantrybes. Teko registruotis isnaujo. O noriu naudotis tuo paciu niku. Ir beja ne i one.lt keiciuo. rasiau i forumas@supermama.lt ir is ten tila. Nieks nieko neatraso.  g.gif  Net jau pikta darosi. padekit ka ?  blush2.gif  pasto adresas pakeistas i radziukynai@tts.lt  o nikas mano anoli .



Jūsų keitimas patvirtintas buvo jau po to kai parašėt moderatorei Agai (atrodo), o į forumas@supermama.lt jūsų laiško negavau, vakar kap tik tikrinau.
Jūs galit prisijungti ir anuo vardu, ar yra dar kažkokių problemų. Jeigu negalite, tai dėl ko negalit, parašykit man asmeninę žinutę.

Be one.lt yra dar daug tiekėjų, kurie mūsų el.paštą gali blokuoti, dėl didelio laiškų skaičiaus. Sistema gali "pagalvoti" kad mes siunčiame SPAMą, dėl to nevisi laiškai nueina.
Atsakyti
Mano draugė prisiregistravo kaip nauja forumo dalyvė, gavo patvirtinimą, bet negali dalyvauti forume, nes gauna atsakymą, kad " Atsiprašome, įvyko klaida". Arba "Jūs neturite teisės skelbti atsakymų šioje temoje",
Kodėl taip?
Kas negerai?

Jos vartotojo vardas - Cashmir.

Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2008 04 28, 16:23)
Mano draugė prisiregistravo kaip nauja forumo dalyvė, gavo patvirtinimą, bet negali dalyvauti forume, nes gauna atsakymą, kad " Atsiprašome, įvyko klaida". Arba "Jūs neturite teisės skelbti atsakymų šioje temoje",
Kodėl taip?
Kas negerai?

Jos vartotojo vardas - Cashmir.

Ačiū.


Jau į až parašiau, kad po registracijos gauni el.paštu laikškutį, kuriame reik paspaust ant nuorodos - taip patvirtinama narystė mūsų forume wink.gif
Atsakyti
gal biški ne į tą temą rašau bet kadangi klausymas dėl slaptažodžio gal nieko ax.gif
taigi aš net nebandžiau keisti slaptažodžio kodėl man atejo į pąštą žinutė kad bandžiau ji keist? unsure.gif kažkas bando prisijungt mano vardu? unsure.gif
Atsakyti