Įkraunama...
Įkraunama...

"Gama" arba "Šiuolaikinės mokyklos centras"

http://www.atviramok...lt/kas_yra_simc

tik tiek radau smile.gif
man ir mokestis idomu g.gif
jau dabar reik rupintis 2 metu vaiko uzrasymu i mokykla pasirodo g.gif ax.gif
Atsakyti
Aš dabar mokausi šitoj mokykloj, aštuntoj klasėj smile.gif labai dėl to džiausiuosi, nes čia mokausi nuo pirmos klasės mirksiukas.gif jei norit, klauskit visko, pasistengsiu atsakyti i klausimus biggrin.gif 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rasaliepa @ 2009 04 04, 12:46)
Aš dabar mokausi šitoj mokykloj, aštuntoj klasėj smile.gif  labai dėl to džiausiuosi, nes čia mokausi nuo pirmos klasės mirksiukas.gif  jei norit, klauskit visko, pasistengsiu atsakyti i klausimus  biggrin.gif  4u.gif  rolleyes.gif


Labas,

labai smagu, kad galima bus pasiteirauti tiesiogiai to ,kuris ten mokosi. thumbup.gif Mano dukrytei penki su puse. Pradedu galvoti apie mokyklą verysad.gif Mes gyvename prie J. Basanavičiaus. Kyla klausimas, kurią mokyklą rinktis g.gif Gal gal smulkiau parašyti apie mokytojus, mokymosi lygį, reikalavimus? Mokesčius?
Labai įdomu ax.gif
Atsakyti
labas smile.gif nu man paciai tai patinka sita mokykla. mokytojai geri ir draugiski ypac pradinese klasese. Atmosfera sitoje mokykloje yra gana gera, vaikui suteikiama pagalba kai jos reikia, jis cia saugus, o del mokejimu tai siaip nelabai zinau, nes as ejau kartu su dviem sesem i sita mokykla ir mum buvo suteikta kazkokia nuolaida, tai tiksliai net nezinau, bet manu kad apie 350lt menesiui uz viena vaika. Is tikruju tai dideli pinigai, bet manau kad verta, nes tikrai vaikams salygos suteikiamos geros. As pati tikrai dziaugiuosi kad cia mokausi nuo pirmos klases. Dabar jauciu kad kai kurie mokytojai man kaip draugai su kuriais galiu kalbet apie viska ir jie man pades ir supras. Pavyzdziui siais metais pas mus i mokykla atejo nauja , jauna ( 22m.) geografijos mokytoja. Ji tikrai yra labai geras zmogus, kviecia mus savaitgaliais kartu i kavine nueit, sake kad kai tures namus mus pasikvies biggrin.gif ;D skamba keistai, bet is tikruju tai padeda net mokytis, nes tu nebijai kalbetis su mokytoju, katais pasigincyti ar kazka irodyti. Cia mokiniai ir mokytojai elgiasi kaip draugai thumbup.gif rolleyes.gif bet visdelto minusu irgi siek tiek yra: mokymas sioje mokykloje nera labai stiprus, ta prasme kad mokiniai nera verciami mokytis- duodama jiems patiems spresti ir pasirinkti, nes mokytis reikia sau o ne mokytojams, bet tai isryskeja tik vyresnese klasese. dar vienas minusas- mokyklos valgykloje maistas nera pigus ir vaikui per diana tevai duoda apie 10 lt. aisku galima pavalgyt ir uz maziau. ir dar- net nezinau cia minusas ar pliusas, bet musu mokykloje mokosi labai turtingu tevu vaikai. aisku atrodo kas cia blogo- bet is tikruju pasitaiko kad tokie vaikai jauciasi uz kitus aukstesni, giriasi savo finansine padetimi. aisku viskas priklauso ar i ta pacia klase eina tokie turtingu tevu vaikai. ir tie vaikai net nesimoko- juk juos islaiko tevai, piniginga ateitis garantuota ir jiem visai nesvarbu mokytis nes jie zino kad tevai bet kada gali sumoket kruva pinigu kad vaikas patektu i koki kembridza ar oksforda smile.gif biggrin.gif blush2.gif tie vaikai per diena gauna apie 20- 50 liti ir eina i restoranus , palieka arbatpinigius ir siaip svaistosi i visas puses "savo" pinigais. bet cia aisku nevisada ir nevisi taip elgiasi, tik perspeju kad gali pasitaikyti, kaip ir man buvo... smile.gif o siaip labai didelis pliusas kad musu mokykla yra Vilniaus centre, tai tikrai patogi vieta ir tuo labai dziaugiasi mokiniai thumbup.gif drinks_cheers.gif tai tiek , jei kas nelabai aisku galit dar klausti- visai idomu atsakineti biggrin.gif
Atsakyti
Dziugu, kad parasete smile.gif
mum dar tik 2i su biskiu smile.gif pries kiek vaika reiktu uzrasyt, kad papult ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Savannaa @ 2009 04 22, 22:37)
Dziugu, kad parasete  smile.gif
mum dar tik 2i su biskiu  smile.gif pries kiek vaika reiktu uzrasyt, kad papult ? g.gif

Ištikrųjų tai net nežinau, bet girdėjau , kad jau dabar sudarinėjamos klasės 5 metais į priekį. Tai siūau pasidomėti jau dabar. Šiap pimenybė mūsų mokykloje teikia jau besimokančių vaikų broliams ir sesėms rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano dukra mokosi šioje mokykloje. Tiek aš, tiek ji esame labai patenkintos. Labai gera mokykloje atmosfera, puikūs santykiai. Kaip ir visur yra šiokių tokių trūkumų, bet privalumų, mano nuomone, tikrai daugiau. Manau, kad svarbiausia šioje mokykloje yra pagarba visiems - ir mokiniams, ir mokytojams. Vaikai šioje mokykloje kitokie: drąsūs, pasitinkitys savimi, tolerantiški.
O dėl pažymių pirkimo (kaip kažkas čia komentavo), tai tikrai niekas pažymių neperka. Reikia mokytis, o dauguma vaikų mokosi, nes mokytojai sugeba sudominti. Kartais gal mokytojai šiek tiek nuolaidžiauja, nes mokinių ir mokytojų santykiai labai draugiški, tai vaikai papiknaudžiauja, pavyzdžiui, išprašo, kad nebaustų už nepadarytą namų darbą, o tą darbą atneša kitą dieną ir pan.
Atsakyti
Sveiki,
gal kas siemet vedat i sia mokykla savo pirmokeli? Domina kiek klasiu pirmokeliu siemet yra, kiek vaiku klasese, kokia kaina uz moksla, ar nesikrato aktyvesniu vaiku ar mokytojai humaniski, draugiski ir silti?

Labai buciau dekinga uz informacija
Atsakyti
QUOTE(ingabat @ 2009 10 28, 20:08)
Sveiki,
gal kas siemet vedat i sia mokykla savo pirmokeli? Domina kiek klasiu pirmokeliu siemet yra, kiek vaiku klasese, kokia kaina uz moksla, ar nesikrato aktyvesniu vaiku ar mokytojai humaniski, draugiski ir silti?

Labai buciau dekinga uz informacija



Mano vaikas lanko sia mokykla.
Paziurejau tvarkarasti, tai pirmokeliu siemet yra viena klase.
Mokytojai tikrai silti, humaniski ir draugiski 4u.gif Nesikrato aktyvesniu vaiku, bet agresyviu tai tikrai nelabai noretu, manau g.gif
Del mokesciu tai galiu tiksliai parasyti per AZ, kadangi tokia info nera skelbiama mokyklos psl. tai ir as cia viesinti nenoriu, gal neetiska butu.
Jei tikrai domina, brukstelekit man i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smagumėlis @ 2009 04 27, 14:18)

O dėl pažymių pirkimo (kaip kažkas čia komentavo), tai tikrai niekas pažymių neperka. Reikia mokytis, o dauguma vaikų mokosi, nes mokytojai sugeba sudominti. Kartais gal mokytojai šiek tiek nuolaidžiauja, nes mokinių ir mokytojų santykiai labai draugiški, tai vaikai papiknaudžiauja, pavyzdžiui, išprašo, kad nebaustų už nepadarytą namų darbą, o tą darbą atneša kitą dieną ir pan.


tai tie vaikai ir nepaperka o tiesiog prieina ir sako : arba tu pakeli pazymi arba busi atleistas, tetis tuo pasirupins. o mokytojai bijo ir kelia. o as taipogi nesupratu kam moketi uz mokykla kai topuose jos net nera? tegu eina i jezuitus, liceju i daukanto mokyklas kur tikrai gerai moko.
mano drauge ten mokosi tai bando is ten begti, nes sako kad ten nesamone o mokytojai tikri padlaiziai ir ten eina tik "teveliu vaikuciai", dauguma pasikele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Julytegri @ 2009 11 09, 16:08)
tai tie vaikai ir nepaperka o tiesiog prieina ir sako : arba tu pakeli pazymi arba busi atleistas, tetis tuo pasirupins. o mokytojai bijo ir kelia. o as taipogi nesupratu kam moketi uz mokykla kai topuose jos net nera? tegu eina i jezuitus, liceju i daukanto mokyklas kur tikrai gerai moko.
mano drauge ten mokosi tai bando is ten begti, nes sako kad ten nesamone o mokytojai tikri padlaiziai ir ten eina tik "teveliu vaikuciai", dauguma pasikele smile.gif



Ar bent suprantat, kad tai ka cia paraset yra pletku lygio paistalai. Pateikit faktus, nebutina su pavardem, kokios klases vaikas grasino mokytojui, ka tas mokytojas desto, koki dalyka ir t.t.

O kaip ta drauge bando begti? Bega bega, o ja kazkas vis capt uz uodegos?
Patikekit, niekas prievarta toje mokykloje nelaiko, nepatinka, galima ieskoti kur geriau. Kaip tik atvirksciai, patekti ten ne taip paprasta, nes norinciu daugiau nei laisvu vietu.
Atsakyti
as sioje mokykloje mokiausi nuo pat jos ikurimo 1992m, lankiau Gama, tuomet buvo nerealu, nostalgiska nuotaika, kas liecia menus, atmosfera- tikrai verta ten mokytis. O ziniu bagazas pakankamas, nes ne vienas zmogus istojo i jezuitus vienais pirmu numeriu.
Atsakyti