Įkraunama...
Įkraunama...

Dėmesingumas jūsų išvaizdai

ot pavydziu toms kurios perka rubus su vyrais/vaikinais smile.gif maniskis tai kai parodys kokius bobiskus baisius batus ar koki skudura net bloga pasidaro ir sugenda nuotaika biggrin.gif o pastebet tai kazinau manau pastebi tik turbut nevisad pasako ka galvoja, nes vistiek jei pasako, kad netinka tada as sakau "ka tu supranti" , o jei pasako, kad grazu sakau, kad baik tu nieko "cia ypatingo ir pan" biggrin.gif zodziu taip gyvenam biggrin.gif
Atsakyti
Man nekyla problemų dėl dėmesingumo...pastebi ir rūbus,ir šukuoseną ir net manikiūrą lotuliukas.gif
Atsakyti
MB tai nepastebi visiškai makiažo, nagų, aksesuarų, atrodo kad pas jį smeenyse ištrinta tokia funkcija lotuliukas.gif o aprangą tai pastebi.. ypač jei paryškinu kažkaip tai kas jam patinka ax.gif
ai o apsipirkimuose mano tai jis dalyvauja, bet nepasakyčiau kad labai padeda.. kažkaip mūsų skoniai labai sutampa, tai ką beišsirinkčiau tas jam gražu, tik atkreipia dėmesį į visokius trumpus sijonus biggrin.gif na tipo "tu tikiuosi supranti kad tokiu sijonu tik su manim eisi?" lotuliukas.gif jam drabužius renkam kartu..
Atsakyti
QUOTE(princesyte @ 2007 02 23, 16:07)
atkreipia dėmesį į visokius trumpus sijonus biggrin.gif  na tipo "tu tikiuosi supranti kad tokiu sijonu tik su manim eisi?" lotuliukas.gif jam drabužius renkam kartu..


O mes ne su tuo pačiu draugaujam? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2007 02 23, 20:00)
O mes ne su tuo pačiu draugaujam?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
laaabai tikiuosi kad ne.. lotuliukas.gif
Atsakyti
niu galiu pasakyti, kad apsipirkti megstam abu. Ir taip daznai pareina namo su kokia dovanele, pvz. kvepalais. Bet aisku buna visko, ir man tenka isgirst "nu ko tau ten" doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pastebi bigsmile.gif bet tai nereiškia,kad jam viskas patinka.Drabužius perku viena arba su draugėm,nes mano vyrui vaikščiot po parduotuves tikra kančiaa. verysad.gif Pagal jį,turėčiau greit įbėgt į parduotuvę pačiupti pirmą pasitaikiusį megztinį ir lėkt kiek kojos neša iš parduotuvės... blink.gif geriau kai jis nedalyvauja pirkime,bet finansuoja.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(princesyte @ 2007 02 23, 17:07)
  na tipo "tu tikiuosi supranti kad tokiu sijonu tik su manim eisi?" lotuliukas.gif jam drabužius renkam kartu..

ajezus, savininkai, ne kitaip..
Atsakyti
aš šiandien parodžiau per kompą, ką užsisakiau sau, tai pirma paklausė kainų. Tai gerai, kad nebuvo brangu blush2.gif Iš džiaugsmo sakiau, kad išpardavimai vyksta doh.gif ir sakau, kad ir jo nepamiršau. parodžiau per kompą ir ką jam užsakiau, tai tooookią šypsena pasirodė. nors nemėgsta jausmus rodyti bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 02 24, 00:44)
ajezus, savininkai, ne kitaip..

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nelabai turi kompetencijos tam sakyti, nei tu mane pažįsti, nei jį, be to nematau, kad būčiau parašius, kaip aš į tokį jo komentarą reguoju.. O mano atsakymas būna "dar pažiūrėsim", tada jis "na angeliuk kam tau tie sijonai", tada aš "kaip norėsiu taip ir rengsiuos" ir taškas, kaip noriu taip ir rengiuos mirksiukas.gif bent iki šiol lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo princesyte: 24 vasario 2007 - 08:32
Kreipiam abu dėmesį, nes mums svarbu, kad būtų malonu žiūrėti viens į kitą . flirt.gif Ir apsiperkam kartu. Mūsų skoniai panašūs. Beto dar srabužis turi užkabinti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(princesyte @ 2007 02 24, 09:30)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
nelabai turi kompetencijos tam sakyti, nei tu mane pažįsti, nei jį, be to nematau, kad būčiau parašius, kaip aš į tokį jo komentarą reguoju.. O mano atsakymas būna "dar pažiūrėsim", tada jis "na angeliuk kam tau tie sijonai", tada aš "kaip norėsiu taip ir rengsiuos" ir taškas, kaip noriu taip ir rengiuos mirksiukas.gif  bent iki šiol lotuliukas.gif

angeliuk biggrin.gif tikrai, kam tau tie sijonai..?? biggrin.gif
Atsakyti