Įkraunama...
Įkraunama...

Dėmesingumas jūsų išvaizdai

lotuliukas.gif
jo jo - taip suprantu, kad vyrą jau turiu (nors mes dar nevedę, bet nebepabėgs), tai jau galiu apseiti tikriausiai ne tik be sijonų, bet ir be kosmetikos/kremų/kvepalų ir apskritai gal apsieisiu tik su treningais lotuliukas.gif ir būtų tikriausiai gerai kad pora dydžių didesniais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2007 02 22, 10:01)
bet tik uzsidedu ir jau girdziu - "Ko tu ta bjauru megstini dedies!!!"

Aš tai... įsižeisčiau. unsure.gif Yra ir subtilesnių būdų pakritikuoti, pvz. pasiūlyti apsirengti kokį nors jam labai patinkantį megstinį - tada iškart aišku, kad šitas gal tikrai nelabai. biggrin.gif Mūsų tokie epitetai kaip "bjaurus" taikomi nebent parduotuvėje kabantiems rūbams.
Atsakyti
Del drabuziu nuo saviskio irgi anksciau gaudavau pastabu, bet senokai tai baigesi. Dabar nori, kad namie buciau palaidais plaukais, taciau susitarem, kad kai gaminsiu ir tvarkysiu namus-susirisiu blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(klein @ 2007 02 24, 18:52)
Del drabuziu nuo saviskio irgi anksciau gaudavau pastabu, bet senokai tai baigesi. Dabar nori, kad namie buciau palaidais plaukais, taciau susitarem, kad kai gaminsiu ir tvarkysiu namus-susirisiu  blush2.gif .

o kaip jisai namuose vaiksto?
Papildyta:
QUOTE(princesyte @ 2007 02 24, 12:44)
lotuliukas.gif
jo jo - taip suprantu, kad vyrą jau turiu (nors mes dar nevedę, bet nebepabėgs), tai jau galiu apseiti tikriausiai ne tik be sijonų, bet ir be kosmetikos/kremų/kvepalų ir apskritai gal apsieisiu tik su treningais lotuliukas.gif ir būtų tikriausiai gerai kad pora dydžių didesniais lotuliukas.gif

ne, tai kai su juo, tai marafetas butinas irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo helena: 25 vasario 2007 - 10:04
QUOTE(erborista @ 2007 02 22, 12:08)
Maniškis viską viską pastebi  doh.gif Kartais net erzina, apžiūri mane iki paskutinės siūlės. Jei kažkas negerai - būtinai papriekaištaus.Pvz vieną kartą namie apsirengiau palaidinę ant petnešėlių ir po ja liemenėlę su nepermatomom petnešelėm. Man ji patogesnė tiesiog buvo, tuo labiau kai tik namie buvau ir spalvo suderintos buvo biggrin.gif Bet ne, zirzė man kol nepersirengiau, ir taip nuolat. Jei kažkas netinka - būtinai pasakys, bet jeigu gerai atrodau tai irgi pasako  wub.gif Tada visą laiką iš akių neišleidžia ir sako komplimentus. Šiaip aš žinau, kas jam nepatinka. Vienų auskarų jis tiesiog pakęst negali, tai prie jo ir nenešioju biggrin.gif

blink.gif khm.. mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Lamia @ 2007 02 25, 11:36)

cia geras buvo.... doh.gif moterys, ar jus saves negerbiat, sitaip leist diedam ant galvos uzlipt... doh.gif
Atsakyti
ax.gif niu maniškis tai visad pastebi naują rubą, šukuoseną. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dignutte: 25 vasario 2007 - 15:37
mano vyras visad mato pasikeitimus. retai kas jam nepatinka ir NIEKADA nepasako, kad nesirengt ar nesisukuot kazkaip...tik as ji sudrausminu, kad net po namus negalima su nutysusiom kelnem ir kleckuota maike slampinet smile.gif tai jis ir neslampineja kuri laika...kai vel atsileidzia - buna perspetas...
va tik i kirpykla ejau dazyt plauku, bet is ipratimo pasakiau kad kirptis einu, tai paprase labai trumpai nekirpt plauku biggrin.gif as tik 1cm ir taip pakerpu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruta_vyshnia: 25 vasario 2007 - 15:38
Maniskis ypatingai pastabus. Pastebi kiekviena smulkmena, detale. Visada pastebi manikiura, netgi kai antakius susitvarkau pas meistre pastebi. Tai jau nekalbu apie rubus.
Aisku, ir komentaru is jo sulaukiu. Ir geru, ir nelabai. Jeigu jam kuris rubas ar batai nepatinka, jis taip ir pasako. Labiausiai jam nepatinka, kai as trenigus uzsimaunu, sako, kad man netinka. Nors as labai megstu savaitgaliais treninguota buti.
Atsakyti
Mano vyras tai nelabai kišasi į mano apsirengimo stilių ir pan. Na, kai kas naujo, tai pastebi, bet jam visada gražu. Kai perku drabužį, tai paklausiu, ar patinka. O jis man visada sako, kad svarbu man patinka ir gerai. Jam aš visada graži. smile.gif Šiaip nelabai jis mėgsta kai apsivelku trumpus sijonus, na laaaabai trumpus. Sako jam gražu, bet pavydi. smile.gif Nes kiti žiūri. smile.gif
Atsakyti
Mano vyras irgi labai pastabus, taciau niekada nesu iš jo išgirdusi nieko ižeidžiancio, jis visada išsako savo nuomonę ar ji gera ar bloga, taciau daro tai labai subtiliai.Kai reikia visada pataria ar pakritikuoja, lugiai taip pat elgiuosi ir as su juo. Vienintelis dalykas kurio jis prašo, tai kai einu pas kirpėja dazytis plaukų, kad netapciau blondine blush2.gif
Atsakyti
Na maniskis tai man cheminio neleidzia pasidaryti doh.gif bet kartais taip greitai kaip ateina tas noras taip ir praeina lotuliukas.gif bet siaip jis man labai patalkavoja netgi tame, kas liecia plauku prieziura blush2.gif dazausi as plaukus namie, ir dazo juos man mano MB blush2.gif dazu spalva ir pataria jkartais, kai pati negaliu tarp keliu spalvu apsispresti thumbup.gif
Atsakyti