Įkraunama...
Įkraunama...

Svetainė

O as vis nerandu tinkamo staliuko, kad butu dvieju aukstu paprastas ir pailgas ir ne su matiniu stiklu. doh.gif

Na toliau teks kazko ieskoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vovka @ 2007 03 01, 12:23)
taip, cia plyteles  rolleyes.gif butu kaip alternatyva medziui jei jau rinktumemes plyteles.


Mano pusbrolis, kuris nama netoli Varsuvos pasistates, turi visur grindini sildyma. Svetaineje idejo plyteles, tai turiu pasakyti, kad labai nemalonus jausmas vasara vaiskcioti basomis kojomis po tokias plyteles. Salta labai, o be to jos akmens mases, tai tokios nesvelnios. As tai uz medi pasisakau. Mes irgi visur norime grindinio sildymo.
Dar off topic - miegamajame jie pasidare tik kilimine danga, kuria dejo ant cemento, tai visai nieko, jeigu kas megsta siurbti lotuliukas.gif
Atsakyti
ziurinejam svetaines baldus, bet va susidurem su problema, nelabai randam ko norim biggrin.gif Reikia minksto kampo, kad butinai butu miegamas, neuzgriozdintu svetaines, nes musu nedidele, ieskom tokios sekcijytes - zemas horizontalus staliukas su spintelem ir viena vertikali spintele siaurute su matiniu stiklu, kad galima butu taures susideti biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
thumbup.gif na as pagaliau nusipirkau staliuka kokio ieskojau drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Na tik stiklo spalva ne ta, nes reikejo sviesiai gelsvos, bet kada gal iseis uzklijuoti plevele arba kita stikla pakeisti, o visa kita grynai ko man reikejo.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 03 05, 19:28)
thumbup.gif  na as pagaliau nusipirkau staliuka kokio ieskojau drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Sveikinu! 4u.gif O nuotraukoje tavo svetainė?
Atsakyti
QUOTE(kravciukaite @ 2007 03 02, 20:49)




Man tas variantas patiko. Ir kaip suprantu ten ant sienos telikas tipo kaip paveikslas įrėmintas thumbup.gif .
Aš irgi noriu taip telika įsikomponuoti, kad jokių laidų nesimatytu g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 03 05, 21:50)
Sveikinu!  4u.gif O nuotraukoje tavo svetainė?



Taip, mano, su tuo staliuku 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tiffany @ 2007 03 05, 08:50)
ziurinejam svetaines baldus, bet va susidurem su problema, nelabai randam ko norim  biggrin.gif Reikia minksto kampo, kad butinai butu miegamas, neuzgriozdintu svetaines, nes musu nedidele, ieskom tokios sekcijytes - zemas horizontalus staliukas su spintelem ir viena vertikali spintele siaurute su matiniu stiklu, kad galima butu taures susideti  biggrin.gif  doh.gif



Galvoju gal jus internete pirma ieskokite, o paskui jau po parduotuves vazinekite 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Mameluke @ 2007 03 05, 22:23)
Man tas variantas patiko. Ir kaip suprantu ten ant sienos telikas tipo kaip paveikslas įrėmintas thumbup.gif .
Aš irgi noriu taip telika įsikomponuoti, kad jokių laidų nesimatytu g.gif .



blush2.gif net nepastebejau, kad ten TV mirksiukas.gif , o naujai elektra vedziojant tai iskarto TV vietoje padaroma rozete ir antenai, tada nesimato laidu.
Papildyta:
QUOTE(Mameluke @ 2007 03 05, 22:23)
Man tas variantas patiko. Ir kaip suprantu ten ant sienos telikas tipo kaip paveikslas įrėmintas thumbup.gif .
Aš irgi noriu taip telika įsikomponuoti, kad jokių laidų nesimatytu g.gif .



Bet zinai, tada ten TV per aukstai padetas, nes gausis kad ziurisi per daug uzvertus galva, o as kaip suprantu, tai patogiausia kaip sedi, tai akiu aukstyje.
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 03 06, 01:09)
Taip,  mano, su tuo staliuku 4u.gif

Tavo grindys labai gražios wub.gif
QUOTE(KristiTal @ 2007 03 06, 01:09)
Bet zinai, tada ten TV per aukstai padetas, nes gausis kad ziurisi per daug uzvertus galva, o as kaip suprantu, tai patogiausia kaip sedi, tai akiu aukstyje.

Tikrai. Girdėjau, kad televizorius turi stovėti ne aukščiau kaip 50 cm nuo grindų.
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 03 06, 01:19)
Tavo grindys labai gražios  wub.gif




Aciu. Cia temoje "Mano namu interjeras" vyko diskusios apie mano grindis. Na vienos jos grazios, bet tik prie mano interjero nelabai tinka. g.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 07 kovo 2007 - 17:10
QUOTE(X-iuke @ 2007 03 07, 17:44)


Nu kaip nepernesu tokiu lubu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2007 03 08, 10:13)
Nu kaip nepernesu tokiu lubu schmoll.gif
va va, ir man baisu tokios keliais sluoksniais išraitytos lubos drinks_cheers.gif
Išvis, man tie halogenai darosi gražu tik virtuvėj. O kaip visus kambarių kampus prikiša tom lemputėm, tai nea man... Jokio jaukumo. Jokio grožio unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supergirl: 08 kovo 2007 - 10:35