Įkraunama...
Įkraunama...

Svetainė

user posted image
Atsakyti
KristiTal nu va, gavosi labai graži svetainė, o jei sugalvosit kilimą, tai man atrodo tiktų šviesus- vienspalvis kaip užuolaidų ir spintelių durelių spalva mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mutti: 10 kovo 2007 - 17:00
KristiTal gavosi thumbup.gif Ir tos grindys netgi visia gražiai žiūrisi, tiesiog man atrodo, kad dabar mada ne ta, tai keistai atrodo, kai prisižiūri visokių žurnalų, bet šiaip thumbup.gif
O ir man tai tas užuolaidų viršus užkliuvo, nu tiesiog pasaka.
Pritariu mutti jeigu kada sugalvosi kilimą tai šviesus bus kaip tik drinks_cheers.gif
Atsakyti
Uzuolaidas dar gal bandysim nuleisti zemyn, nes per daug uzkeleme. Ir dar pakeitimui uzsakiau bordo spalvos uzuolaidas, tik jau su ziedais. Tai kaip atsibos gelsvos, tada keisiu jas.
Atsakyti
KristiTal puikiai čia gavosi su svetaine thumbup.gif ir ta rožytė kamputyje liuks įsipaišo ax.gif o kur užuolaidas siuvaisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vidule @ 2007 03 10, 19:28)
KristiTal puikiai čia gavosi su svetaine  thumbup.gif ir ta rožytė kamputyje liuks įsipaišo ax.gif  o kur užuolaidas siuvaisi ax.gif



Uzuolaidas siuvausi bazeje "Mijoloje"
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 03 10, 00:31)


Labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2007 03 10, 18:21)
KristiTal gavosi  thumbup.gif  Ir tos grindys netgi visia gražiai žiūrisi, tiesiog man atrodo, kad dabar mada ne ta, tai keistai atrodo, kai prisižiūri visokių žurnalų, bet šiaip  thumbup.gif
O ir man tai tas užuolaidų viršus užkliuvo, nu tiesiog pasaka.
Pritariu mutti jeigu kada sugalvosi kilimą tai šviesus bus kaip tik  drinks_cheers.gif


bet sviesus kilimas labau teplus, praktiskiau gal bordo g.gif
Atsakyti
KristiTal, visai graži svetainė! Man ir užuolaidos neužkliuvo, kad per aukštai - gal tiesiog nežinau dabartinių madų, nes man iki užuolaidų dar toli biggrin.gif. O tokio parketo po kilimu neslėpčiau ax.gif . Nesvarbu, kad Lietuvoje dabar būna paprastesnis raštas, užtat pas tave įspūdingai atrodo thumbup.gif . Na, man asmeniškai minkšti baldai kiek per tamsūs, daryčiau dviejų spalvų derinį (šviesi su tamsia), bet tai tiesiog mano skonis toks ax.gif.
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 03 09, 23:31)


Šiaip man gražu thumbup.gif , tik aš irgi būčiau pirkusi šviesius baldus. Nes dabar kambarys labai tamsus atrodo.. Nors gal vakare fotkintas g.gif
Atsakyti
Labai graži tavo svetainė, Kristal
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 03 09, 23:31)

grazu wub.gif
Atsakyti