Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva

sveikutes. 4u.gif kaip jauciates? mirksiukas.gif kaip sveikatytes?siandien grazus oras. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 04 25, 08:52)
O kaip tau nustate kad vegetacine krize?is tavo pasakojimu?

Kadangi daugiau kiti daktarai nieko neranda, todėl ir nustatė vegetacinę distoniją. Nors ji buvo linkus kad aš važiuočiau į Kauną normaliai ausis išsitirti, nes man Alytuj buvo nustatytas vestibiulinis sindromas, o nuo jo ir galva svaigsta, bet jei dar ir prisidėjus distonija, tai man dvigubai sunkiau. Jei per mėnesį nepagerės reiks vėl pas LOR eit.
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 25, 11:34)
Kadangi daugiau kiti daktarai nieko neranda, todėl ir nustatė vegetacinę distoniją. Nors ji buvo linkus kad aš važiuočiau į Kauną normaliai ausis išsitirti, nes man Alytuj buvo nustatytas vestibiulinis sindromas, o nuo jo ir galva svaigsta, bet jei dar ir prisidėjus distonija, tai man dvigubai sunkiau. Jei per mėnesį nepagerės reiks vėl pas LOR eit.



furry, o prie ko LORas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 04 25, 17:04)
furry, o prie ko LORas?  g.gif

labutis nova.kur buvai dingus? mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif kaip laikaisi? g.gif kaip as suprantu tai lor ziuri nosi,gerkle,ausis.bet zinokit man ir tas vestibiuliarinis aparatas atrodo susijes su raumenu itampa.man irgi lyg tai ji itare,tipo nuo to galva svaigsta,bet po visu masazu-kaip matot galva tikrai pagerejo.kokios persasi isvados? g.gif siulau pamastyti...................................................... rolleyes.gif kaip sekasi visoms vandenuka gerti?beje siandien vyro mociute parveziau is ligonines,tai gyd.jai liepe daug vandens gerti.aisku apie druska ne zodzio. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 04 25, 16:04)
furry, o prie ko LORas?  g.gif

Nes vestibiuliarinis aparatas(pusiausvyros aparatas), yra giliai mūsų ausyse. Jis reguliuoja mūsų pusiausvyra. Apskritai kiek teko domėtis,tai daktarai greičiausiai jį nustato, tada nereikia net tyrimų daryt... doh.gif
O pagrindinis vaistas - betaserc, aš jį gėriau 3 mėn, bet jis man visai nepadėjo, o ir nepigus.
Papildyta:
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 25, 16:12)
labutis nova.kur buvai dingus? mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif kaip laikaisi? g.gif kaip as suprantu tai lor ziuri nosi,gerkle,ausis.bet zinokit man ir tas vestibiuliarinis aparatas atrodo susijes su raumenu itampa.man irgi lyg tai ji itare,tipo nuo to galva svaigsta,bet po visu masazu-kaip matot galva tikrai pagerejo.kokios persasi isvados? g.gif siulau pamastyti...................................................... rolleyes.gif kaip sekasi visoms vandenuka gerti?beje siandien vyro mociute parveziau is ligonines,tai gyd.jai liepe daug vandens gerti.aisku apie druska ne zodzio. schmoll.gif

Matai pas tave gal nuo raumenų, o pas mane tipo ausų būgneliai surambėję, nuo vaikystėj persirgto ausų uždegimo, dėl to man ausys dažnai užsikišinėja ir t.t. nei pati nesupratau ar nuo to priklauso g.gif nes kai pradėjau daugiau klausinėt, tai LORė pasiūlė studijuot mediciną ir tada viską žinosiu doh.gif
Atsakyti
Sveikos. as geriu biski daugiau vandenuko, bet be druskos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 25, 22:56)
Nes vestibiuliarinis aparatas(pusiausvyros aparatas), yra giliai mūsų ausyse. Jis reguliuoja mūsų pusiausvyra. Apskritai kiek teko domėtis,tai daktarai greičiausiai jį nustato, tada nereikia net tyrimų daryt... doh.gif
O pagrindinis vaistas - betaserc, aš jį gėriau 3 mėn, bet jis man visai nepadėjo, o ir nepigus.
Papildyta:

Matai pas tave gal nuo raumenų, o pas mane tipo ausų būgneliai surambėję, nuo vaikystėj persirgto ausų uždegimo, dėl to man ausys dažnai užsikišinėja ir t.t. nei pati nesupratau ar nuo to priklauso g.gif nes kai pradėjau daugiau klausinėt, tai LORė pasiūlė studijuot mediciną ir tada viską žinosiu doh.gif

gerai furry.pamastykim-jei tu persirgus ausu uzdegimu vaikysteje,tai galva turejo svaigti taip pat vaikysteje.ar as ne teisi? g.gif gyd.lengviausia pasakyti kai nieko neranda-vestib.aparato sutrikimas.reikia ieskoti priezasciu tada kodel jis sutriko. g.gif as pvz.negaledavau masina vaziuodama skaityti,valgyti,zemyn ziureti-is karto bloga pasidarydavo,o dabar jau viskas gerai,net paciai keista.nors gyd.si simptoma man buvo priskyre taip pat prie vest.apar.sind. doh.gif tuo labiau kad tu gerei nuo jo vaistus-nepadejo. verysad.gif man taip pat kaire ausis pastoviai budavo uzgulta,atrodydavo suspausta,paskutiniu metu-prastokai girdejau su ja-dabar jau normaliai. bigsmile.gif tai va.reikia ieskoti priezasciu kodel tas ves.apar.sutriko. g.gif
Papildyta:
QUOTE(vaiddaa @ 2007 04 26, 10:38)
Sveikos. as geriu biski daugiau vandenuko, bet be druskos smile.gif

vaiddaa,negerai kad druskos nevartoji.zinok be jos organizmas nepasiima vandens.tu ji visa palieki tualete,isplaudama ir mineralines medziagas.nematau nieko baisaus per diena suvartoti 0.5 saukstelio druskos-2.5l vandens. schmoll.gif manau mes daugiau visokio slamsto isgeriam,kuris mums ne i nauda. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 25, 16:12)
labutis nova.kur buvai dingus? mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif kaip laikaisi? g.gif kaip as suprantu tai lor ziuri nosi,gerkle,ausis.bet zinokit man ir tas vestibiuliarinis aparatas atrodo susijes su raumenu itampa.man irgi lyg tai ji itare,tipo nuo to galva svaigsta,bet po visu masazu-kaip matot galva tikrai pagerejo.kokios persasi isvados? g.gif siulau pamastyti...................................................... rolleyes.gif kaip sekasi visoms vandenuka gerti?beje siandien vyro mociute parveziau is ligonines,tai gyd.jai liepe daug vandens gerti.aisku apie druska ne zodzio. schmoll.gif


Sveikute, nedingus as, tiesiog buna darbu turiu, tai tik paskaitau, bet nieko nerasau. O laikausi tai net nezinau pati kaip, akis tempia vis kazko. Jautrios. Temperatura tai pakyla, tai nusileidzia. Nezinau nei ka galvot.
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 04 26, 11:56)
Sveikute, nedingus as, tiesiog buna darbu turiu, tai tik paskaitau, bet nieko nerasau.  O laikausi tai net nezinau pati kaip, akis tempia vis kazko. Jautrios. Temperatura tai pakyla, tai nusileidzia. Nezinau nei ka galvot.

tai sakai sveikatyte ne kas.ane? g.gif na laikykis,ir dazniau parasyk. mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 26, 11:22)
tai sakai sveikatyte ne kas.ane? g.gif na laikykis,ir dazniau parasyk. mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif



O kaip tu laikaisi, kaip tavo raumenukai?
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 04 26, 12:26)
O kaip tu laikaisi, kaip tavo raumenukai?

na po truputi auga,auga. blink.gif jau pora dienu skauda nugaros raumenis,net sunku daugiau ikvept-atrodo kad ten man jie suverzti.o sianakt pradejo skaudeti kaires puses raumenis,ypac prie stuburo.jausmas nekoks,atrodo lyg mane kas temptu i skirtingas puses.ir sirdele paplaka,nes jai dabar didelis kruvis tenka.tai va.o pas tave kaip su sirdele viskas gerai? g.gif kaip skrandis?vandenuka geri?
Atsakyti
kaip tu furry laikaisi? mirksiukas.gif
Atsakyti