Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva

Sveikos merginos 4u.gif
Antra diena jaučiuoisi biskį geriau, jei po kelių dienų nebus vėl tas pats doh.gif nes man dažnai taip būna. O tuos didžiuosius svaigimus daktarė įvardijo kaip panikos atakas. O tas vestibiuliarinis aparatas dažnai pakrinka po virusinių ligų, o jei jis ir taip silpnas, tai po virusų virusas nusigauna net iki jo. Pavyzdžiui plaukiant laivu, laivas net vnesiūbuoja,visi jaučiasi normaliai,o aš negaliu net paeit, man atrodo taip jis siūbuoja ir supa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 26, 11:37)
na po truputi auga,auga. blink.gif jau pora dienu skauda nugaros raumenis,net sunku daugiau ikvept-atrodo kad ten man jie suverzti.o sianakt pradejo skaudeti kaires puses raumenis,ypac prie stuburo.jausmas nekoks,atrodo lyg mane kas temptu i skirtingas puses.ir sirdele paplaka,nes jai dabar didelis kruvis tenka.tai va.o pas tave kaip su sirdele viskas gerai? g.gif kaip skrandis?vandenuka geri?



Oi sirdis pas mane konkreciai plaka, pulsas ramybes busenoj beveik 100 doh.gif Sugeriau jau kalio ir magnio kursa, vakar dar Magnio B6 nusipirkau.

Skrandis kazkaip geriau, vis ikalu vandenuko su druska, tai ir troskulys praeina. O dar viena pazistama patare ryte ant tuscio skrandzio isgerti sauksta alyvu aliejaus, tai irgi pasijaute, kad thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(furyy @ 2007 04 26, 14:46)
Sveikos merginos 4u.gif
Antra diena jaučiuoisi biskį geriau, jei po kelių dienų nebus vėl tas pats doh.gif  nes man dažnai taip būna. O tuos didžiuosius svaigimus daktarė įvardijo kaip panikos atakas. O tas vestibiuliarinis aparatas dažnai pakrinka po virusinių ligų, o jei jis ir taip silpnas, tai po virusų virusas nusigauna net iki jo. Pavyzdžiui plaukiant laivu, laivas net vnesiūbuoja,visi jaučiasi normaliai,o aš negaliu net paeit, man atrodo taip jis siūbuoja ir supa doh.gif



As tai nezinojau, kad cia kaip liga skaitos, tas siubavimas... Man tai pastoviai taip budavo, jau ipratau, tai demesio nekreipiu, galvojau visiems taip smile.gif kai maza buvau, tai net masinose negaledavau vazinet, taip supdavo mane, kad maiseliu reikedavo turet po ranka doh.gif o dabar taip kazkaip per saviitaiga isikaliau i galva, kad galiu ir viskas - na ir ka, normaliai kol kas. Buna kartais supykina, kai autobusu vaziuoju (ypac jei gale sedziu ir labai supa), islipi is auto, tai atrodo kojos siubuoja, bloga.
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 04 26, 16:59)
Oi sirdis pas mane konkreciai plaka, pulsas ramybes busenoj beveik 100  doh.gif  Sugeriau jau kalio ir magnio kursa, vakar dar Magnio B6 nusipirkau.

Skrandis kazkaip geriau, vis ikalu vandenuko su druska, tai ir troskulys praeina. O dar viena pazistama patare ryte ant tuscio skrandzio isgerti sauksta alyvu aliejaus, tai irgi pasijaute, kad  thumbup.gif
Papildyta:
As tai nezinojau, kad cia kaip liga skaitos, tas siubavimas... Man tai pastoviai taip budavo, jau ipratau, tai demesio nekreipiu, galvojau visiems taip smile.gif kai maza buvau, tai net masinose negaledavau vazinet, taip supdavo mane, kad maiseliu reikedavo turet po ranka  doh.gif  o dabar taip kazkaip per saviitaiga isikaliau i galva, kad galiu ir viskas - na ir ka, normaliai kol kas. Buna kartais supykina, kai autobusu vaziuoju (ypac jei gale sedziu ir labai supa), islipi is auto, tai atrodo kojos siubuoja, bloga.

va,va.ir man tas pats budavo.jei masinoj kelio nematydavau-tai reikedavo beveik maiselio,nes taip pykindavo.pernai keliausi su keltu is vokietijos,tai taip bloga buvo.ir pries masazus atrodydavo kad as pastoviai supuosi-nors sedziu ant kedes,ar guliu ant lovos.bet ka as noriu pasakyti-po masazu sitos nesamones praejo.vadinasi problema ne vidinej ausyje. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif gyd.lengviausia pasakyti-vest.apar.sutrikimas.o tu nova labai jauti ta sirdies dideli pulsa? g.gif
Papildyta:
QUOTE(furyy @ 2007 04 26, 15:46)
Sveikos merginos 4u.gif
Antra diena jaučiuoisi biskį geriau, jei po kelių dienų nebus vėl tas pats doh.gif  nes man dažnai taip būna. O tuos didžiuosius svaigimus daktarė įvardijo kaip panikos atakas. O tas vestibiuliarinis aparatas dažnai pakrinka po virusinių ligų, o jei jis ir taip silpnas, tai po virusų virusas nusigauna net iki jo. Pavyzdžiui plaukiant laivu, laivas net vnesiūbuoja,visi jaučiasi normaliai,o aš negaliu net paeit, man atrodo taip jis siūbuoja ir supa doh.gif

man rodos kad cia pasakos,kad virusas pakenkia tam vest.aparatui.nes mane nuo mazens pykindavo masinose,autobusuose.jei ilgiau pavaziuodavau-tai islipdavau kaip girta.o dabar praejo,pasidarius masazus. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 26, 16:35)
.o tu nova labai jauti ta sirdies dideli pulsa? g.gif


Zinok kartais jauciu, atrodo net oro pritruksta, kaip greit sirdis plaka blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 04 26, 17:40)
Zinok kartais jauciu, atrodo net oro pritruksta, kaip greit sirdis plaka  blink.gif

o tu nuo sirdies nieko negeri?is viso ka dabar geri?kokiu vaistus. g.gif man tai kai plaka sirdis,tai rodos visas kunas taip pradeda tukset,akys ir tos atrodo issoks is orbitu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 04 26, 16:40)
Zinok kartais jauciu, atrodo net oro pritruksta, kaip greit sirdis plaka  blink.gif

Tai va dėl to širdies plakimo man ir įtarė distoniją
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 26, 16:46)
o tu nuo sirdies nieko negeri?is viso ka dabar geri?kokiu vaistus. g.gif man tai kai plaka sirdis,tai rodos visas kunas taip pradeda tukset,akys ir tos atrodo issoks is orbitu. schmoll.gif


Metizoli geriu, o sirdziai endokrine israse Panangin (kalis+magnis). O diena ikalu tablete nuo alergijos, labai jau tikino LORas, kad alergija pas mane. Ir viskas, daugiau nieko unsure.gif

Papildyta:
QUOTE(furyy @ 2007 04 26, 20:39)
Tai va dėl to širdies plakimo man ir įtarė distoniją


Man tai iskart pasake, kad tai nuo skydliaukes ji taip plaka unsure.gif o apie distonija neuzsimine nieko..
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 04 26, 22:09)
Metizoli geriu, o sirdziai endokrine israse Panangin (kalis+magnis). O diena ikalu tablete nuo alergijos, labai jau tikino LORas, kad alergija pas mane. Ir viskas, daugiau nieko  unsure.gif

Papildyta:
Man tai iskart pasake, kad tai nuo skydliaukes ji taip plaka  unsure.gif  o apie distonija neuzsimine nieko..

o kokie pas tave buvo skydliaukes hormonai?
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 26, 22:40)
o kokie pas tave buvo skydliaukes hormonai?



TSH - 0.3. O kitu netyre, sake uztenka sito, pagrindinio. Nors kai paskaiciau, tai daugelis sako, kad ir kitu hormonu "parodymai" turi reiksmes.
Atsakyti
Man pulmonologas buvo išrašęs panangin, pagėriau savaitę ir lyg buvo pagerėję, bet kadangi padarė tyrimą kalio ir magnio buvo norma, tai daugiau aš jo ir negėriau, nors daktaras nieko nesakė ar gert jį toliau ar ne. Kaži ar nepakenks jei per daug bus kalio g.gif gal reiktų vėl juos pagert g.gif nes dar likę nemažai
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 27, 10:06)
Man pulmonologas buvo išrašęs panangin, pagėriau savaitę ir lyg buvo pagerėję, bet kadangi padarė tyrimą kalio ir magnio buvo norma, tai daugiau aš jo ir negėriau, nors daktaras nieko nesakė ar gert jį toliau ar ne. Kaži ar nepakenks jei per daug bus kalio g.gif gal reiktų vėl juos pagert g.gif nes dar likę nemažai


as kai pas alergologa buvau, tai klause, ka geriu, ar galima bus su antialerginiais kartu. Pasakiau, kad Panangina, tai numojo ranka, sako situos mineralus tai galima kiek nori gert, jie niekam itakos neturi. Tai kaip supratau, galima juos ir ilgesni laika pagert.
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 04 27, 10:23)
as kai pas alergologa buvau, tai klause, ka geriu, ar galima bus su antialerginiais kartu. Pasakiau, kad Panangina, tai numojo ranka, sako situos mineralus tai galima kiek nori gert, jie niekam itakos neturi. Tai kaip supratau, galima juos ir ilgesni laika pagert.

Aišku g.gif nors kalio kiek žinau jei per daug tai negerai, magnio tai nebus perdaug, bet kalio g.gif net nežinau
Atsakyti