Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva

QUOTE(Medute35 @ 2010 07 21, 21:46)
Mergaitės,
Ar jums  kai svaigsta galva, rankos naktimis netirpsta?  nail.gif Nes man tai kai tirpsta rankos, tai ir galva susvaigsta, todėl aš tai sieju su kaklo kraujagyslių kraujotakos sutrikimais. Tuomet stengiuosi išvengti tos kaklo padėties, kuri sukelia svaigimą, t.y. tolima važiavimo, šokinėjimo, nebūti ilgai palenkus galvą. Dar nuo streso labai suspazmuoja kaklo raumenys ir užspaudžia ten.
Aš taip manau, kad kai kurie raminantys atpalaiduoja kaklo raumenis ir svaigimas sumažėja. Ar taip negalėtų būti? wub.gif

Medute visko gali būti,man irgi dažnai nakty tai viena tai kita ranka nutirpsta,bet tai gali būti ir magnio trukumas,vertėtu pagerti Magnio prieparatus. Jus labai teisingai aprašėt dėl kuo gali svaigti jums galva rolleyes.gif Norėjau paklausti,o jums kaip suprantu galva svaigsta ne pastoviai o tik užeina galvos svaigimai? Man svaigo PASTOVIAI nuo 5 nėštumo mėnesio iki tol kol nepradėjau gerti antidepresantus ( mažyliui būvo 4 mėnesiai).O šiaip galva svaigsta labai senei,bet svaigo ne pastoviai tik užeidavo svaigimai.
Atsakyti
QUOTE(Medute35 @ 2010 07 21, 21:46)
Mergaitės,
Ar jums  kai svaigsta galva, rankos naktimis netirpsta?  nail.gif Nes man tai kai tirpsta rankos, tai ir galva susvaigsta, todėl aš tai sieju su kaklo kraujagyslių kraujotakos sutrikimais. Tuomet stengiuosi išvengti tos kaklo padėties, kuri sukelia svaigimą, t.y. tolima važiavimo, šokinėjimo, nebūti ilgai palenkus galvą. Dar nuo streso labai suspazmuoja kaklo raumenys ir užspaudžia ten.
Aš taip manau, kad kai kurie raminantys atpalaiduoja kaklo raumenis ir svaigimas sumažėja. Ar taip negalėtų būti? wub.gif


na.. man netirpsta... nebent tik tai ,kad negaliu pvz ranku virs galvos pakelusi miegoti kaip daugelis pastebiu kad miega... tada tirpsta... arba uzgulti pilnai peties negaliu... na tik pusiau ant pilvo,arba pusiau ant nugaros galiu..o pilnai ant sono- tirpsta ranka.,. bet cia jau tiesiogiai "vietiniai" uzspaudimai manau pas mane..ne kaklo g.gif

o del pastovumo tai- man pastoviai unsure.gif tik kartais vyksta paumejimai...o kai svelniai svaigina ,tai pilnai teigiu kad jauciuosi puikiai.. nors is tiesu nesijauciu taip jau nuostabiai su tuo svaigimu.. doh.gif
Atsakyti
Ne, man galva svaigsta nepastoviai. Tada, kai pavargstu, stresuoju..ir kai rankos tirpsta naktimis. Jeigu ir jums rankos tirpsta, vadinasi, reikėtų išsitirti kaklo sritį, pvz., aš pasidariau kaklo magnetinį rezonansą, nustatė kaklo osteochondrozę. Nors galvos svaigimo turbūt gali būti ir kitų priežasčių, pvz., kažkas tai su ausimis doh.gif Man toje vietoje nieko blogo nėra, o va su kaklu, tai susuka, tai svaigsta, tai tirpsta rankos, pusė galvos, nusilpsta viena ar kita ranka ir pan. blink.gif Tai gelbėja specialios mankštos, švelnūs masažai, nes stipraus negalima ir kitos fizioterapinės procedūros. Supratau, kad turiu ligą ar tai būklę visam gyvenimui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute35 @ 2010 07 22, 09:50)
Nors galvos svaigimo turbūt gali būti ir kitų priežasčių, pvz., kažkas tai su ausimis  doh.gif

vidineje ausyje ir randasi butent vestibiuliarinis aparatas,kuris atsakingas uz kuno balansa,lygsvara. kuriam sutrikus kyla svaigimai,"nesiojimas" i sonus, "plaukiojimas po pasauli",nuovargis,irzlumas,depresija 4u.gif ( paksutiniai trys- tai ligos "salutiniai poveikiai" taip sakant ....
Atsakyti
Sveikos,

Prasidejo ir man galvos svaigimai,nei is,nei is to.Paskutinis svaigimu seansas buvo pries tris savaites,tada galva protarpiais prasvaigo savaite laiko.Mastau,kad galbut,tai susije su pervargimu,stresu,nedamiegojimu...kad ir siandien buvo itemptas rytas,nakti buvau blogai miegosi ir va eme svaigti galva,kuri svaigsta jau visa diena,numigau pora valandu,bet vistiek jausmas kaip supuoklese,meto i sonus...bjauri ir varginanti busena.Idomu kada praeis.Kolkas dar niekur nesikreipiau ir tyrimu jokiu nedariau,speju kad pradesiu nuo raminamuju.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

na visom savos bedos...
taip ir as... nzn viskas prasidejo dar vidurinej... ir tesias lig siol...
buna va is niekur nieko uzsvaigsta galova iki negalejimo, uztemsta akyse, pradeda labai spengt ausyse ir viskas, atsijungiu... ir daznai taip... kur tik as nejau, ko tik as nedariau, visus imanomus ir neimanomus daktarus aplankiau, visas proceduras ir tyrimus dariau, neranda nieko nors tu ka... ir ka daryt?


gal kuriai kazkas panasaus ir rado priezasti?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Na man pries pora dienu irgi galva pradejo svaigti g.gif ir skauda jau antra diena,spaudzia tiesiog.. buvau siandien kraujo tyrimus altikti,nezinau,rankos tirpsta, gal mazakraujyste.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Uuoga @ 2010 11 24, 18:52)
Sveikutes 4u.gif

Na man pries pora dienu irgi galva pradejo svaigti  g.gif  ir skauda jau antra diena,spaudzia tiesiog.. buvau siandien kraujo tyrimus altikti,nezinau,rankos tirpsta, gal mazakraujyste.. verysad.gif




o gal nestuke.gif ?? chi chi chi
Atsakyti
As taip pat turejau bedu su galvos svaigimu, tai geriau vitaminus " BRAIN BOOSTER" is ginkmedzio, gama amino rugstis, B vitaminai,tai kompleksas galvos smegenu darbui. Bet man jis labai padejo, kazkaip ir aktyvesne esu, ir svaigimas praejo, ir atmintis sustiprejo.
Atsakyti
o ar brangus tas papildas "brain boster", as noriu kazka tokio mamai padovanoti, nes nuolatos skundziasi nuovargiu, galvos uzimu. Ir kokia ten pakuote kiek ten yra tu vitaminu,ar yra musu vaistinese?
Atsakyti
QUOTE(lauruuuke @ 2010 12 03, 15:39)
o ar brangus tas papildas "brain boster"

http://www.vaistai.l...psules-n30.html
Atsakyti
QUOTE(dommama @ 2010 11 26, 11:26)
As taip pat turejau bedu su galvos svaigimu, tai geriau vitaminus " BRAIN BOOSTER" is ginkmedzio, gama amino rugstis, B vitaminai,tai kompleksas galvos smegenu darbui. Bet man jis labai padejo, kazkaip ir aktyvesne esu, ir svaigimas praejo, ir atmintis sustiprejo.


ginkmedis (kaip ir ženšenis) ne visiems gerai, reikia tą žinoti.
Atsakyti