Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva

Sveikos 4u.gif asirgi turiu tokiu pat problemu kazkaip virpa kojos jauciu stresa ir galvos skausmai kankina labai pavargstu antros dienos pusej tiesiog vaizdas prapuola neprisimenu ka dariau ir net kalba uzstringa kartais net ne risliai galiu pasakyti,anksciau tokia nebuvau schmoll.gif nezinau kas man darosi gal koia depresija kimba ar kokiu vitaminu panaudoti g.gif ar pas gydytoja reikia nueit g.gif aciu labai patarusiems kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif ketvirtadieni mane istiko sokas atsiguliau i lova ir kai pradejo kambarys suktis net pradejo pykinti tai truko neilgai bet man to uzteko doh.gif ir nuo to laiko pastebejau atsitojus galva sukasi ne taip baisiai bet sumeto, atsigulus ir sukasi, pakelus staigiai galva vel tas pats doh.gif doh.gif jauciuosi nekaip ausyse nespengia...nejaugi man ir tas sindromas kur visos rasot unsure.gif unsure.gif sakiau eisiu pas gydytoja bet ji tokia, kad ziures i mane ir nezinos ka atsakyti doh.gif doh.gif tad praradus vilti doh.gif
De Zavu taip pat jau senokai pastebejau, kad "pamirstu" paprasta zodi kaip jis "vadinasi" ir kartais sunku sakini rislu pasakyti po 20sekundziu ta zodi aisku prisimenu, bet kalba tarsi uzstringa doh.gif doh.gif jau pradedu nerimauti, o ypac po galvos sukimosi doh.gif doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergyte_: 09 sausio 2011 - 16:37
QUOTE(mergyte_ @ 2011 01 09, 17:35)
sveikos merginos  4u.gif ketvirtadieni mane istiko sokas atsiguliau i lova ir kai pradejo kambarys suktis net pradejo pykinti tai truko neilgai bet man to uzteko  doh.gif ir nuo to laiko pastebejau atsitojus galva sukasi ne taip baisiai bet sumeto, atsigulus ir sukasi, pakelus staigiai galva vel tas pats  doh.gif  doh.gif jauciuosi nekaip ausyse nespengia...nejaugi man ir tas sindromas kur visos rasot  unsure.gif  unsure.gif sakiau eisiu pas gydytoja bet ji tokia, kad ziures i mane ir nezinos ka atsakyti  doh.gif  doh.gif tad praradus vilti  doh.gif
De Zavu taip pat jau senokai pastebejau, kad "pamirstu" paprasta zodi kaip jis "vadinasi" ir kartais sunku sakini rislu pasakyti po 20sekundziu ta zodi aisku prisimenu, bet kalba tarsi uzstringa  doh.gif  doh.gif jau pradedu nerimauti, o ypac po galvos sukimosi  doh.gif  doh.gif  verysad.gif

Labukas mergyte_ mirksiukas.gif Svarbiausia nepanikuok,suprantu kad lengva pasakyti,bet kuo labiau bijosi,to labiau galvyte suksis. O tau šiaip galva dažnai skauda,kokie tai skausmai? Man irgi pirmą kartą butent kaip tu aprašei namie pradėjo svaigti galva,išsigandau,ne vyrui paskambinau iš baimės. Tik mane nepykino. Tu nusiramink,ir butinai užsirašyk pas neurologą,aišku pradžioje reikės pas savo gydytoją nuėiti,bet nereikia save nuteikti iš karto kad niekas tau nesuteiks pagalbos mirksiukas.gif Dabar patarčiau gerti Magnį Diosporalį,nedaryti staigių judesių,atsikelti ir truputėli pasidėti ant lovos o ne šokinėti iš karto. O koks tavo spaudimas,gal žemas? Parašyk,paskui dar pabendrausim 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(De Zavu Zavu @ 2010 12 05, 18:45)
Sveikos 4u.gif asirgi turiu tokiu pat problemu  kazkaip virpa kojos jauciu stresa ir galvos skausmai kankina labai pavargstu antros dienos pusej tiesiog vaizdas prapuola neprisimenu ka dariau ir net kalba uzstringa kartais net ne risliai galiu pasakyti,anksciau tokia nebuvau schmoll.gif nezinau kas man darosi gal koia depresija kimba ar kokiu vitaminu panaudoti g.gif ar pas gydytoja reikia nueit g.gif aciu labai patarusiems kas atsakys 4u.gif

De Zavu Zavu kaip tavo galvele? Vitaminai nepadės jeigu neišsiaiškinsi galvos svaigimo priežasčių,reikia butinai nueiti pas gydytoją. O kaip jūsų reikalai su skydliaukę? Aprašytas nuovargis gali buti susietas su skydliakės darbu,arba su depresija. Anščiau irgi netikėjau,kad galvos svaigimai gali buti nuo užslieptos depresijos,bet kai po ilgo "ligų ieškojimo" pradėjus gerti antidepresantus po savaitės galvos svaigimai dingo,nepatikėkis kokia buvau laiminga. Mane galvos svaigimai kankina nuo 22 metų ,dabar man čut virš 30 .
Laikykites mergaitės,laaabai gerai jus suprantu. Ne duok dieve koks tai košmaras gyventi kaip laive. 4u.gif
Atsakyti
sveikos visa gyvenima kiek pragyvenus ax.gif (parasiau kaip senute kokia blush2.gif ) spaudimas yra arba norm arba linkes buti aukstesnis, zemo niekad neturejau schmoll.gif o del galvos skausmo jis man dazniausiai buna nuo skrandzio mirksiukas.gif taip tikrai ne daznai skauda schmoll.gif as jauciu, kad gali man cia buti susija su nervais, depresija g.gif nes smegeneles per daug galvoja doh.gif doh.gif (kas manes laukia, kas bus rytoj ir tt) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte_ @ 2011 01 10, 13:23)
sveikos visa gyvenima kiek pragyvenus  ax.gif (parasiau kaip senute kokia  blush2.gif ) spaudimas yra arba norm arba linkes buti aukstesnis, zemo niekad neturejau  schmoll.gif o del galvos skausmo jis man dazniausiai buna nuo skrandzio  mirksiukas.gif taip tikrai ne daznai skauda  schmoll.gif as jauciu, kad gali man cia buti susija su nervais, depresija  g.gif nes smegeneles per daug galvoja  doh.gif  doh.gif  (kas manes laukia, kas bus rytoj ir tt)  doh.gif

Labukas mirksiukas.gif Na va ,man atrodo atsakei sau į klausymą,esi jautri,o metams bėgant susikaupia labai daug neigiamų emocijų,ir kuo toliau to sunkiau iš jų išsivaduoti.Mano patarimas,eik pas gydytoją,pasakyk kaip ir kas,tegul siunčia tave pas neurologą,paskui žiūrės gydytojas ,gal pas psichoterapeuta išsius.
Atsakyti
pas neurologa tai butina nueiti, bet papildomai manau reikia pagerti ka nors is ginkmedzio. As kuri laika vartojau toki Latviska papilda " Brain Booster" is ginkmedzio, vitaminu b komplekso, folio rugsties,tai tikrai man padejo, nes galva buvo irgi isvaziavus is savo darbo, kazkaip ir sukosi, atmintis pastebejau slubavo blink.gif ,tai man vyras nupirko, gal kokius pora menesiu geriau be pertraukos ir tikrai pajutau galvoje pagerejima. Tai vat pabandykit ka nors pagerti is papildu.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif del galvos svaigimo buna ir nuo skrandzio ir kai patiriu dideli stresa,o ypač darbe,del skydliaukes uzpernai tyriausi,bet nieko nerado,o galva daznai svaigsta tiesiog skauda,bet as ir pati įtariu,kad man depresija,o dar darbas toks blink.gif kad turi visko bijoti,net istinka PA priepuoliai,nieko nenoriu daryti niekas nedomina schmoll.gif atsikeliu ryte pavargusi mieguista,nakti neramiai miegu atvirom akim.Reiks eiti pas daktarą g.gif
Atsakyti
QUOTE(De Zavu Zavu @ 2011 01 10, 20:02)
Sveikos merginos 4u.gif del galvos svaigimo buna ir nuo skrandzio ir kai patiriu dideli stresa,o ypač darbe,del skydliaukes uzpernai tyriausi,bet nieko nerado,o galva daznai svaigsta tiesiog skauda,bet as ir pati įtariu,kad man depresija,o dar darbas toks  blink.gif kad turi visko bijoti,net istinka PA priepuoliai,nieko nenoriu daryti niekas nedomina schmoll.gif atsikeliu ryte pavargusi mieguista,nakti neramiai miegu atvirom akim.Reiks eiti  pas daktarą g.gif

manau tikrai nueik 4u.gif (nors ir paciai reikia) doh.gif
Brain Booster skaiciau, kad neblogi reikes nusipirkti, aciu uz patarima 4u.gif
Atsakyti
Pabandykit homeopatinį vaistą nuo galvos svaigimo- Vertigoheel.Pas mane būna toks prie puolinis svaigimas,tai tikrai padeda nuimti thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif
Gerai jeigu padeda lengvesni vaistukai: heomopatija,šiaip žolelės,bet deja jeigu liga išsisenėjusi abėjoju kad padės žoliniai vaistai. Negaliu už visus atsakyti,bet pati praėjau tikra pragara su panikos atakom,depresija,baimė ir galvos skausmais ir svaigimais. Padėjo tik psichoterapeuto konsultacija ir antidepresantai. Dar skydliaukės hiperfunkcija nustatė prieš 3,5 metų,gėriau vaistus,bet vistiek galvos svaigimai liko,teko kreiptis pas psichoterapeutą. Dar reikia ištirti stambiosios artėrijos darbą,neurologai visada siunčia pas angrochirurgus ( gal neteisingai parašiau ,bet lig angro... g.gif ). Paskui butinai reikia ištirti akies dugną pas okulistus,ir jeigu viskas gerai reikia ieškoti priežastis nervo sistemoje,vestibiuliariniame aparate.
Mano spaudimas kai svaigo nežmoniškai galva buvo laaabai žemas iki 90/50 ,keleta kartų vos samone nepraradau,dar turiu migrena ,nėštumo metu tris kartus iškentėjau migreninius priepuolius su aura,nieko gero galiu pasakyti unsure.gif rolleyes.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tėtsi: 11 sausio 2011 - 18:46
Sveikos,
aš prieš gerus metus savaitėlę santariškėse pragulėjau (o pasakui dar ir namie teko gydytis kurį laiką), diagnozė - ūmus kochlearinis neuritas. O viskas prasidėjo nuo galvos svaigimo: visą savaitę pasvaigdavo, na mes jau ir apie "gandrus" pagalvojome nestuke.gif Bet kai po savaitės prasidėjo toks svaigimas, kad aš atsistojus griūdavau, sienos sukosi, dar pradėjau vemti, o paskui ir į ligoninę patekau (spaudimas 80/50), vienos ausies prikurtimas ( doh.gif ) Labai džiaugiuosi, kad patekau pas nuostabią daktarę thumbup.gif Pagrindinė ligos priežastis, kaip ir daugelio, dažniausiai stresas arba komplikacijos (tada kiaulių gripas siautė). Dabar, kai tik prisimenu, bėgu atsigerti ax.gif Pasirodo skysčių trūkumas padaro irgi savo. Kuo dažniau gerti (aišku ne alkoholį ir kavą). Ir nedelskite, nes čia nejuokai. Linkiu visoms (ir visiems) BŪKITE SVEIKI thumbup.gif
P.S. Kokius vaistus gėriau jau nepamenu - krūva tablečių, net naktį reikėdavo keltis išgerti.
Atsakyti
Sveikos, su galvos svaigimu susiduriu jau ne pirma karta ir as. Pirma karta tai buvo beveik pries metus, kai buvau treciame nestumo menesy. Neurologas israse kavintono, pakako keliu tableciu-padejo, poto vel svaigimas kartojosi kai dukrai buvo trys menesiukai, tuomet i vena lasino magni, masazai ir elektrines sukos padejo. Bet va praejo dar keturi men ir vel esu siubuojama, atsigulus svaigsta labai galva, girtumo jausmas nerealus. Vel eisiu ieskot prieZasties, o kas baisiausia-tebemaitinu dukrele ir kazin ar bus vaistu nuo sios ligos maitinancioms... ? g.gif
Atsakyti