Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių

QUOTE(filifjonka @ 2005 02 22, 09:03)
pas mane irgi jos veisiasi.  g.gif  tiesa, jos ishnyksta po menesiniu.
gydytoja kaip gydyma siule kontraceptikus pagert, taciau nebegersiu to brudo.  schmoll.gif 
shiaip kazkokiu ypatingu pojuciu nejauciu, tiesiog ciklas nenormaliai ilgas buna ir link menesiniu man tai shona tempia.  g.gif
kiekviena karta galvoju, kad pastojau, bet.... verysad.gif 

antras gydymo variantas - pastoti. tai vat planuojam tongue.gif


Ar tkrai nestumas gali isgydyti, ar tik apgydyti trumpam?
Atsakyti
QUOTE(Barskuole @ 2005 02 22, 10:10)
Na man tai sona ziauriai skaudedavo cry.gif  ir kai paspaudi ta vieta irgi skaudedavo..Tfu tfu dabar lyg viskas susitvarke. Dar tiesa kraujas pasirodydavo laikas nuo laiko-tai man buvo sokas didziausias  sad.gif


O gal krujavimas atsirasdavo pasportavus, persitmpus ar del streso?

Man tarpiniai patepliojimai atsirado kai buvau kokiu 16m - del itemptu treniruociu (2,5val/savaite + stresas del baigiamuju egzu). Po to jau tik del streso - univeritete. O dabar (28m) jau ir del darbinio nuovargio vakare. Mano skausmas - tai daugiau maudimas ir gimdos sukietejimas... matyt bus kazkas kito...
Atsakyti
galiu papasakoti savo trumpa istorija, praeita menesi nuejau pas ginek, ir ji 'pamate' policistine kiauside, gal net ir randa(buvo plysusi viena), ir sunku man tuo patiketi, bet puole daryti onkologini tyrima cry.gif . Dabar laukiu ats, savotiskai jaudinuosi, iki tol niekas apie cistas nebuvo net uzsimines g.gif
o del policistiniu kiausidziu, tai paminejo, kad vienas is budu tai nestumas, sako kartais patvarko jis reikalus
iki siol man paciai pastoti nepavyko
Atsakyti
QUOTE
Ar tkrai nestumas gali isgydyti, ar tik apgydyti trumpam?


Man išgydė visai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kol dar jauna mergelka, netekėjus buvau, diagnozavo policistines kiaušides. Kai pasiskaičiau apie tą ligą tai cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Pirmą kartą pastojau nesunkiai - iš pradžių saugojomės, paskui sakau - tai kurio velnio, jei man pastot problemos rolleyes.gif . Tai kai tik nustojom - bac ir yra nestuke.gif .
Po gimdymo kiaušidėse buvo pavienės cistos. Tada antrą kartą patapau nestuke.gif
Dabar jau 2,5 metų, kaip ginekologas apžiūrėdamas sako - nu viskas kaip vadovėly, negaliu prie nieko prisikabint biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Kas šią bėdą turit - manau svarbiausia ir sunkiausia pirmą kartą patapti nestuke.gif
O paskui turėtų būt vis geriau ir geriau 4u.gif
Atsakyti
O kokiu budu ginekologas gali nustatyti ar yra cistu? Ar yra daroma vaginaline echoskopija? Paprasta echoskopija? Ar paprasta apziura?
Atsakyti
Cistos matosi tiek paprastu tiek vaginaliniu echoskopu. Kai kiaušidės būna policistinės tai vaizdelis truputį kitoks - visa kiaušidė pilna nedidelių cistukių, beto, dar dažnai būna ir pati kapsulė sustorėjus.
O jei pavienės didesnės cistos - tai ir paprastos apžiūros būdu gali apčiuopti.
Atsakyti
QUOTE(Kuka @ 2005 03 04, 21:17)
O kokiu budu ginekologas gali nustatyti ar yra cistu? Ar yra daroma vaginaline echoskopija? Paprasta echoskopija? Ar paprasta apziura?


na man ir habilituoti daktarai ir siaip docentai ziurinejo tyrinejo visaip ir nieko nepamate mad.gifO gydytoja kuri man dare laparospkopija paprastos apziuros metu ir pamate tas cistas doctor.gif
Atsakyti
QUOTE(Barskuole @ 2005 03 07, 12:11)
na man ir habilituoti daktarai ir siaip docentai ziurinejo tyrinejo visaip ir nieko nepamate  mad.gifO gydytoja kuri man dare laparospkopija paprastos apziuros metu ir pamate tas cistas doctor.gif

O tai gal galetum parekomenduoti sia gydytoja man? kaip pas ja patekti? Siuo metu sprendziu koki gydytoja pasirinkti. g.gif Nesinori pas bet ka eiti...
Atsakyti
sveikutes

netyci aradau sita tema, pamaniau pasidalinsiu patiritm:

man pries du metus pasalinta lapraskopijos budu dermoidine vienos kaisuides cista + mioma toje pacioje puseje, t.y. jos abi buvo ir beveik leitesi.
sekmingai pastojau si pirmo karto, kai tk suplanavom, dabar va ant dinu lukstensiuosi smile.gif
tik va gimdyti paciai neleis, tipo del miomos operacijos gali buti suplonejusi gimdos sienele, bet del cistos tai nieko butu,

kiek man zinoma, dermoidines cistos neatauga. na ir zinoma, ju nepanaikina nestumas.

o siaip tai nelabai pamenu simptomus, bet man rodos pirma syki kreipiausi pas ginekologus, kad skaudjeo sona, pamaniau akd uzdegimas, o rado cista, tasemes 3 metus kazkur, gyvenau tada Kaune, tai klinikose vos ne mirtina ligone buvo padare, nes vienos gydytojos mate cista, ktios mioma, tai buvau kaip bandomasis triusis. tada spjoviau ir nuvaziavau pas Alisauska i Grybo gatve i Vilniu, liux daktariukas, jis mates ne tokiu ligoniu, todel negasidindavo, tieisog palaukem kazkiek, po to isoperavom, kadangi mioma augo ir stipriai. tiesa, operavausi jau KLP.
taigi jei kam neperbrangu- rekomenduoju Alisauska.
Atsakyti
Sveikutes,
Noreciau atnaujinti sia tema, nes man ji aktuali. Ir tikiu kad ne man vienai. Taigi, pries tris menesius kaireje kiausideje rado cista. Bet jokiu simptomu ir jokiu skaumu nejauciau! Paskyre gerti KT Jeanine. Geriau tris menesius, o si nustojau. Dabar eisiu tikrintis tik birzelio pirmom dienom, kai grsiu i LT. Bet dabar sunerimau, nes jau antra diena man lyg "tempia" ta kiauside. Viskas po to kai pasportavau. Bet tikrai nebuvo tai didelis kruvis, nes sportuoju savo malonumui.
Kazin ar tai reiskia, kad ta cista pas mane dar sedi sad.gif

Ir dar labai padidejo pilvo apimtis! O tai kaip sake daktare tikrai svarus pozymis, nes tikrai nesuvalgau tiek kad tas pilvas ispamptu blush2.gif pirmakart kai rado ta cista tai irgi buvo labai ispustas pilvas.

Dar daktare sake, kad neimanoma pastoti, kai yra cista kiausideje? Bet va cia skaiciau kitu nuomoniu,ir tu, kurios pastojo turedamos cistas, bet gal tai priklauso kokia cista, nu nezinau, apsvieskit mane...
Atsakyti
QUOTE(Eimante @ 2005 05 20, 15:16)
Sveikutes,
Noreciau atnaujinti sia tema, nes man ji aktuali. Ir tikiu kad ne man vienai. Taigi, pries tris menesius kaireje kiausideje rado cista. Bet jokiu simptomu ir jokiu skaumu nejauciau! Paskyre gerti KT Jeanine. Geriau tris menesius, o si nustojau. Dabar eisiu tikrintis tik birzelio pirmom dienom, kai grsiu i LT. Bet dabar sunerimau, nes jau antra diena man lyg "tempia" ta kiauside. Viskas po to kai pasportavau. Bet tikrai nebuvo tai didelis kruvis, nes sportuoju savo malonumui.
Kazin ar tai reiskia, kad ta cista pas mane dar sedi  sad.gif

Ir dar labai padidejo pilvo apimtis! O tai kaip sake daktare tikrai svarus pozymis, nes tikrai nesuvalgau tiek kad tas pilvas ispamptu  blush2.gif pirmakart kai rado ta cista tai irgi buvo labai ispustas pilvas.

Dar daktare sake, kad neimanoma pastoti, kai yra cista kiausideje? Bet va cia skaiciau kitu nuomoniu,ir tu, kurios pastojo turedamos cistas, bet gal tai priklauso kokia cista, nu nezinau, apsvieskit mane...



Man ta tema irgi tapo labai aktuali smile.gif
Nesenai buvau pas savo ginekologe, ir jinai pasakė, kad pas mane yra cistuke. Bet liepė pasirodyti po menstruacijų, pažiūrėti geriau, nes aš buvau prieš. tai sakė kažkodėl skiriasi organizmas g.gif
Prieš išeinat ginekologės patarimas buvo, pasigimdyk ir viskas susitvarkys.. Kažkaip pagalvojau, kaži ar normalu, bet kai perskaišiau čia tiek pasakojimų, žiūriu kad naudinga, bet man tas nestuke.gif dar kaip ir neplanuotas būtų blink.gif
Na kai nueisiu po menstuacijų, bus matyti ką sakys

Atsakyti
O gal zinot kas gali but , jei skauda keirej pusej apacioj? sakyciau pilva, bet dar zemiau, nors ne kirksny. nu neoku papasaakot, bet gal kas supras.
Atsakyti