Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių

QUOTE(Salomeja @ 2005 05 23, 15:51)
O gal zinot kas gali but , jei skauda keirej pusej apacioj? sakyciau pilva, bet dar zemiau, nors ne kirksny. nu neoku papasaakot, bet gal kas supras.


Na nueik geriau pas daktariuka, kad nebutu gimdos ar pusles uzdegimas koks...
Atsakyti
Na ir eisiu, bet pastaraja avaite nebus kada. na nenumiriau kelis menesius, ir dabar nemirsiu.
Atsakyti
Paaiskinkint man tundrai, kas tos cistos? Nesu kol kas su jom susidurusi, tai nezinau, kas tai per dalykas, bet truputi paskaiciau jusu postu, tai taip suprantu, kad nieko gero...
Atsakyti
Paklausiu is vis juokingo klausimo. Ar pas ginekologe visad buna sesele? Nes man jau ir taip moraliskai reik nusiteikt ir isdryst nueit, tai dar moraliskai reiks nusiteikinet , kad pas du zmones eisiu:(
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2005 05 23, 17:49)
Paaiskinkint man tundrai, kas tos cistos? Nesu kol kas su jom susidurusi, tai nezinau, kas tai per dalykas, bet truputi paskaiciau jusu postu, tai taip suprantu, kad nieko gero...


Nueik i www.sveikas.lt psl, i ginekologijos skyreli, ten rasi placiai aprasyta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2005 05 24, 07:01)
Paklausiu is vis juokingo klausimo. Ar pas ginekologe visad buna sesele? Nes man jau ir taip moraliskai reik nusiteikt ir isdryst nueit, tai dar moraliskai reiks nusiteikinet , kad pas du zmones eisiu:(


O kodel tau moraliskai nusiteikinet? Nesuk galvos, eini juk del savo sveikatos! Man tai dzin ar ten viena jos ar dvi. Na dazniausiai buna dvi mirksiukas.gif pvz daktare apziurineja, o sesele "pildo popierius", na t.y. pastebejimus ir t.t. Eik drasiai!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2005 05 24, 10:01)
Paklausiu is vis juokingo klausimo. Ar pas ginekologe visad buna sesele? Nes man jau ir taip moraliskai reik nusiteikt ir isdryst nueit, tai dar moraliskai reiks nusiteikinet , kad pas du zmones eisiu:(


Nebijok smile.gif Kaip supratau iš tavo kalbos, esi jauna, ir pas ginekologę neini ? mirksiukas.gif Nebijok, jinai, ta seselė nesikandžioja, pildo popierius ir viskas... Na ir daktarė nesikandžioja, juk jinai moteris, supranta tave... Na jei nesi turėjus lytinių santykių, tai išvis prie kompo vedasi tongue.gif Tik nepamiršk paminėti to smile.gif
Atsakyti
jo nesena esu tik 22 metai, bet pas ginekologa nebuvau, tai ir geda. ir kuo amzius didesnis tuo baisiau eiti.
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2005 05 24, 23:21)
jo nesena esu tik 22 metai, bet pas ginekologa nebuvau, tai ir geda. ir kuo amzius didesnis tuo baisiau eiti.


Hm... Apibarsiu aš tave.... nono.gif Kaip tai nebuvai pas ginekologe tokiu metų? Man 21 metai, bet aš per metus 1-2 kartus būtinai nueinu, kad paskui neturėčiau problemų, mano ginekologė džiaugiasi, kad ateinu tik dėl konsultacijos, o ne tik kai prispirta ligų wub.gif
Tad apsirengi ir keliauji, nes paskui tik save galėsi griaužti, kad pavėlavai ar dar kas nors.... Juk jos nesikandžioja.. Tad išsirink geriausia ir keliauk pas ją... Sėkmės smile.gif
Atsakyti
Arba pas kokį privatų blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Fėja-burėja @ 2005 05 25, 10:15)
Arba pas kokį privatų  blush2.gif .


Tikrai, Salomeja, gal eik pas privatu, aisku, jei finansai leidzia, gal geriau jausiesi, nes jie tai tikrai bus malonus biggrin.gif
As ir nustebau, kad dar nebuvus...Tad skubek kuo greiciau, po pirmo karto daugiau nebebijosi, o ir pati ramiau jausiesi.
As taip pat 2-3 kartus tai minimum einu i metus, aisku, jei kokia beda, tai tenka ir dazniau.
4u.gif
Atsakyti
na tai as vis nejau, nejau, o dabar bijau , kad nebertu taip kaip jus:) esu uzsiregistravus dainavos seimos klinikoj( kur vaistine kazkokia buvus). kazi kokia ten ginekologe?
Atsakyti