Įkraunama...
Įkraunama...

Obuolių sidro kapsulės

Sveikos. Gal kas bandė obuolių sidro tabletes lieknėjimui? Ar jos padeda sulieknėti? Ar tai tik blefas? g.gif
Atsakyti
Nezinau kaip kitoms , bet man tai visai nieko nepadejo , geriau gal kokius 2-3 men. gerai nepamenu. Tik pinigus ismeciau kaip i bala mad.gif
Atsakyti
kiek zhinau, tai tas pats, kas obuoliu actas, tik SUPER brangiau. stikline vandens su shaukshteliu obuoliu acto ir shaukshteliu medaus, manau poveiki duoda dar stipresni smile.gif kad nuo to lieknejama nelabai tikiu. pati geriau toki gerimuka priesh neshtuma kiekviena ryta ant tushchio skrandzhio - super, zhadina geriau nei kava thumbup.gif kai kam sako pradeda rugshtis kilti ar pan., tada geriau gerti po pusrychiu.
turiu tokia knyga "Gydymasis obuoliu actu", tai ten tiek visokio gerio prirashyta apie ji, bet pirkti jos gal ir neverta. turbut ir dabar dar Maximose pardavineja. uzhtenka tiesiog vietoj pavartyti.
Atsakyti
Geriau gal kokius 3-4 men, tikrai jokio poveikio. Jau geriau buciau svieziu obouliu prisipirkus laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valentinka: 26 lapkričio 2004 - 14:21
Geriau obuoliu sidro kapsules 2 menesius, nenumeciau nei gramo blink.gif, pirko jas dar ir keletas draugiu - irgi nieko sad.gif manau, tikrai neverta pirkti tik bereikalingai ismesti pinigai.
Atsakyti
as naudoju obuoliu acto ekstrakta firmos Bional.tai vaistininke sake kaip naudoti,ji mano drauge,neziuret kas parasyta informaciniam lape,o gert stai kaip .Nuo 18 val. nieko nevalgyt,o 21 val isgert kapsule su didele stikline vandens,ta kapsule skrandyje isbrinksta ir nesinori valgyt.o tai jau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (vituly @ 2004 11 26, 14:32)
Oi dėkui dėkui už info clap.gif clap.gif O aš dar galvojau pirkti, bet dabar tikrai nepirksiu rolleyes.gif rolleyes.gif

ir teisingai darysi, nes ne vienoj vietoj skaiciau ir ne is vienos vaistininkes girdejau kad jei virsysi normas gal ir numesi kazkiek kg bet garantuotai ir skrandi suesi, o paskui kai reikes gerti vaistus skrandziui gydyti, dvigubai tiek priaugsi
Atsakyti
Ir as geriau tas kapsules kokius 3 men., nenumeciau nei gramo, bet tik pinigus isleidau sad.gif Geriausias svorio metimas yra subalansuota mityba ir sportas (kas netingi). O as kadangi tingiu, tai rytais padarau labai trumpute mankstele wink.gif
Atsakyti
vartodama obuoliu sidra mano mama per 2,5 men numete 14 kg....nemazai....gal kaip kam veikia, o valge ji normaliai ir kepta mesyte ir viska......
Atsakyti
QUOTE(vituly @ 2004 11 26, 13:28)
Sveikos. Gal kas bandė obuolių sidro tabletes lieknėjimui? Ar jos padeda sulieknėti? Ar tai tik blefas? g.gif

Obuolių sidro kapsulės yra tik maisto papildas. Sulieknėti padeda tik subalansuota mityba ir sportas, neapgaudinėkit savęs tongue.gif
Atsakyti
Sveikutes ,va čia išties gera temike kai norisi visa tiesa apie tas kapsules išsakyt,
naudojau ir aš jas,bet prieš kokius pora metu,kai vos tik atsirado,buvau 17 metuku sveriau išties nedaug,apie 53-54kg,bet pilvukas atrodė didokas,lašinuku atsirado,tai susigalvojau tas kapsules kaip kokius vitaminus pabandyt,vaistinėje jas labai išgyrė,sakė ir oda pagražės jei gersiu kokius du mėn..
tai aš naivi mergyte ėmiau ir patikėjau.. praktiškai tapau reklamos ir bukos melagės vaistininkės auka.. cry.gif
po tū dvieju mėnesiu prasidėjo skausmai pilve.. bloga būdavo,galvike svaigdavo kartais.. tiesa svoris nukrito apie pora kg,bet kiek užtat sveikatos problemu atsrado..
žodžiu baigėsi tuo,kad nuėjus pas gydytoja išgirdau ilga morala apie tas kapsules,kad tas sidras graužia skrandi..ir išvis tai yra dideliausias blogis,va paskui ir teko per tas kapsules ant košiu pora mėnesiu sedėt.. blink.gif
tai va - patarčiau tikrai nepirkt.
Atsakyti
man sidro kapsules zarnyna pavale ir susinormalizavo smile.gif as geriau new nordic, kur darkazkokiu zoliu yra. ax.gif
Atsakyti