Įkraunama...
Įkraunama...

"Paparčio" pradinė mokykla

Sveikos, aš baigiau šią mokyklą. wub.gif

Mokiausi pas Ramunę Strazdauskienę.
Irgi draugiška mokytoja.

Mačiau Kalbėjote Apie Ievutę, ji puiki biggrin.gif
Jaunatviška, kūribinga, žaisminga, tikrai
puikiai elgiasi su vaikais.

Jei ką, kitais metais Ramunė formuos pirmokus mirksiukas.gif
Tai tikrai nenusivilkite jei pas ją vaikas pateks bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, mano dukryte irgi bus pirmoke si rudeni. Dabar lankome Vaivorykstes darzeli ir tikimes patekti i Paparti 4u.gif
O Direktore sake, kad kokios mokytojos bus pirmokams neaisku, nes yra besilaukianciu nestuke.gif
Ir kada paklausiau pas kokia mokytoja geriau patekti, tai atsakymas buvo, kad paziuresim i vaiko akis ir nuspresim pas kokia mokytoja eis lotuliukas.gif
Tik man tokia situacija buvo, kad as nezinojau kad kalbu su pacia direktore blush2.gif
Atsakyti
maniske ir si rudeneli keliaus i pirmaja klase bigsmile.gif ir labai domintu si pradine mokyklele 4u.gif kazi ar bus atviru duru diena kokia g.gif o gal jau buvo unsure.gif
Atsakyti
Kad nebuvo tai jau tikrai,maniškė ten ketvirtoj klasėj dabar,tai seka naujienas, nes mažiukė rudenį bus irgi pirmokė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boni: 20 kovo 2010 - 15:34
QUOTE(Boni @ 2010 03 20, 16:33)
Kad nebuvo tai jau tikrai,maniškė ten ketvirtoj klasėj dabar,tai seka naujienas, nes mažiukė rudenį bus irgi pirmokė  smile.gif

bigsmile.gif butu puiku jei pranestumet jei bus atviru duru diena 4u.gif aciu!
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2010 03 20, 17:39)
bigsmile.gif butu puiku jei pranestumet jei bus atviru duru diena 4u.gif aciu!

Atviru duru diena paprastai buna geguzes menesi.
Atsakyti
Prašom,mamytės 4u.gif

http://www.papartis.kaunas.lm.lt/

Balandžio 22 dieną Atvirų durų diena !
Atsakyti
mokiaus šitoj mokykloj pas mokytoją Aldoną Ž. wub.gif
žiauriai nerealiai pasiilgau aš šitos mokyklėlės,šiaip klasės pačios,ir aišku mokytojos.
labai labai miela mokykla.ir mokytoja. 4u.gif
Atsakyti
Ir aš baigiau šią mokyklą smile.gif
Mokiausi pas Kazimiera D. Labai faina mokytoja 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Norejau paklausti ar rasete prasymuose pas kuri pedagoga noretumete, kad jusu vaikas mokytusi. Ar paparti tai neimanoma( na ta prasme pasirinkti pedagoga)
Atsakyti
Taip tu teisi-neįmanoma smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2010 05 17, 10:33)
Taip tu teisi-neįmanoma  smile.gif

Mes su kita mama uzrasem mokytojos pavarde, tai papuolem pas ja. Pabandyti verta, o kaip jau bus taip smile.gif
Atsakyti