Įkraunama...
Įkraunama...

"Paparčio" pradinė mokykla

QUOTE(Rugiirma @ 2010 06 09, 12:15)
Sveiki,
Ir mano dukra šiemet bus pirmokėlė. Pakliuvome pas mokytoją Vitaliją Monkevičienę. Gal kas galite turite atsiliepimų apie šią mokytoją? Dėkoju. smile.gif

Prieš 4 metus baigusioje laidoje mokėsi mano sūnus. Lenkiu galvą prieš šią nuostabią mokytoją 4u.gif . Sūnus ir iki šiol ją tik geru žodžiu mini bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. gal kuri zinote kada pirmokeliams buna pirmosios rudens atostogos.
Atsakyti
QUOTE(bubl @ 2010 07 29, 13:17)
Sveikos mamytes. gal kuri zinote kada pirmokeliams buna pirmosios rudens atostogos.


Pasiziurekit paparcio mokykos tinklalapy, ten bent jau bus surasytos praeitu metu atostogos. Man atrodo rudens atostogos buvo apie velines.
Atsakyti
Gal kas zinot nuo kelintos val siemet antrokeliams pamokos? g.gif Kazkaip neuzsikrauna puslapis mokyklos man. O Rugsejo 1 laikas jau yra paskelbtas ar ne dar? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukasz @ 2010 08 11, 13:19)
Gal kas zinot nuo kelintos val siemet antrokeliams pamokos?  g.gif  Kazkaip neuzsikrauna puslapis mokyklos man.  O Rugsejo 1 laikas jau yra paskelbtas ar ne dar?  4u.gif



Antrokėliai eis nuo 8.00 valandos. O rugsėjo 1-oji greičiausiai bus 10.00 val. Bent jau taip būdavo paskutinius 5 metus ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, gal galite pasidalinti patirtimi apie anglu kalbos mokytojas. Ypac domintu atsiliepimai apie Kersyte.....
Atsakyti
Galiu pasakyti apie Keršytę tiek,kad kai maniškė iš Paparčio nuėjo į gimnaziją tai yra ji viena iš geresnių mokinių anglų kalboje...Žinoma,jei nesimokysi tai ir Keršytė bloga bus ir visos likusios... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zitsuk @ 2010 09 11, 10:57)
Sveikos mamytes, gal galite pasidalinti patirtimi apie anglu kalbos mokytojas. Ypac domintu atsiliepimai apie Kersyte.....

Sveiki, apie Kersyte galiu pasakyti... nieko gero. Jei jau mokytoja leidzia sau pamoku metu lakuotis nagus, gerti kava, tai nemanau, kad ji verta tikros pedagoges vardo. Kersyte sedi po mamytes sparneliu, nes ne viena mokykla atsisake jos pareigu (Direktore Kersiene). Musu ir dar dvieju klasiu teveliai jau renka parasus, kad musu vaiku Kersyte nebemokytu anglu kalbos, nes jau turim n pavyzdziu, kai Kersytes "mokyti" vaikai nueina i penkta klase ir buna kosmaras, nes pagrindu nulis. Taigi, jei tik turit galimybe rinktis kita mokytoja, tai ja pasinaudokit. Tai ne tik mano nuomone, taip manom triju klasiu mokiniu teveliai.
Atsakyti
bigsmile.gif
Nu tikrai nustebus....Kažin tik ar pavyks jums jos atsisakyti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2010 09 20, 14:08)
bigsmile.gif
Nu tikrai nustebus....Kažin tik ar pavyks jums jos atsisakyti... ax.gif


biggrin.gif butent
Atsakyti
QUOTE(Glacier @ 2010 09 20, 13:05)

Na tai nebus lengva, jei buciau viena ar keli teveliai, bet yra trys klases, o tai jau nemazai. Ant Kersienes stalo guli kruva skundu del Kersytes, keista, kad niekas nieko toliau nedaro, bet toleruot nagu lakavima, bandeliu valgyma ir nieko neveikima per pamokas, na man gaila mano vaiko laiko. Ar nekeista, kad praeita savaite jie rase pirma zodziu diktanta, nors mokosi jau antrus metus? As ji priverciu mokytis, nors mokytoja vis sako, kad pasakys, kada reikia zodzius ismokt, bet pagrinde tik nurasyt. Nei tarimu paaiskinimo, nei gramatikos. Kaip pasiziurim kito pogrupio sasiuvinius, tai net miela, o musu per pernai metus 5 psl teparase. Tik piesia ir piesia, arba spalvina... schmoll.gif
Atsakyti
Niu informuokit kaip ten kas,įdomu... g.gif
Atsakyti