Įkraunama...
Įkraunama...

"Lėlės Bratz"

QUOTE(Sraunius @ 2007 03 02, 21:18)
Bratzes skirtos ne leliukams, kur teletabiai mokino pagrinde daryti tik "gerai" po penkioliką kartų; čia rodo situacijas, klaidas ir kaip iš jų išsikapstyt. Tiesa, tikrosios fifos yra blogdvynės su Maxell Burdina, o Bratzes normalios, šiuolaikiškos mergaitės  bigsmile.gif


jos tai bent tikroviskos, o tos ne ruzavos tai baisiai jau tobulos, viskuom besislyksciansios...
o kad mokintu kazko gero tikrai nemaciau
ax.gif
Atsakyti
Maniškės panelytės abi žiūri ir aš kartais prie jų kompanijos prisijungiu. hihihi.gif Nieko jau ten taip baisaus ir kvailo nematau, nes filmukas skirtas tam tikro amžiaus auditorijai. ax.gif
Atsakyti
Mano leleyte irgi ziuri, labai atsakingai lotuliukas.gif (beja jai 7 m.) Nu ka as zinau nemaciau pati to filmuko, tik istraukas kelias, bet dukrai tikrai nenurodineju ka ziureti iskyrus suaugusiskus filmus biggrin.gif .
Kiek supratau is jusu komentaru, tai ten tipiskas mergaitiskas filmukas. Manau puiku lai ziuri, vis geriau negu baisus filmukai apie mustynes ir pn. Mano subjektyvia nuomone pamokantys filmukai buvo tik tie senieji, kurie buvo kuriami atskirai kiekvienas, su pradzia ir pabaiga, dabartiniai serialiniai filmukai tai tokie apei viska ir kartu apie nieka..... Nu neskaitant keliu animaciniu filmu. Ir keletos filmuku.
O kad fifa augina tai irgi nematau nieko blogo, juk mergaites auginam, o jos juk ir turetu buti pasipuosusios ir pasitempusios tongue.gif ar ne.
P.S. mano mergina turi stipriai daugiau kosmetikos ir papuosalu negu as pati. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano abi panelytės žiūri bigsmile.gif
Aš nė karto nepažiūrėjau kas ten per multikas, po jūsų komentarų susidomėjau, reiks pažiūrėti, ką ten blogo ar gero rodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Silke2000 @ 2007 03 02, 19:16)
Vakar visiškai atisitiktinai pamačiau šitą multiką. Siaubas paėmė. Tuštybių mugė. Su tokiais filmukais tai auginamos fyfos. Siaubas kažkoks. Nemačiau tų digimonų ir pokemonų labai daug, tačiau gal tie filmukai nemokė vaikų tuštybės? "Oi, mano kremas su medum" "Oi, nagą nusilaužiau". Ir tai sako a la mokinukės??? Aš, atvirai sakant, pakraupau.  bash.gif


drinks_cheers.gif mačiau tik kelias ištraukas, bet labiausiai įstrigo "kokia tu stora, tau reik dietos laikytis" ir kažkas panašaus blink.gif tiesą sakant pakraupau, nenorėčiau kad dukra paaugus žiūrėtų tokį multiką schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opusas: 05 kovo 2007 - 18:36
as tai dziaugiuosi kad ju nerodys, o vel simpsonus prades rodyti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Simpsonų kultas erzina ir planuoju rimtam pokalbiui su mokytoja, kuri auklėja serialo principu, nesusitvarko žodžiu, tai liepia visai klasei rašyti "pasižadėjimus" censored2.gif
Bratzės žymiai geriau. Beje, Simpsonai skirti suaugusiems vaikams. cool.gif
Atsakyti
Mačiau, kad per reklamą rodė, jog nuo penktadienio vietoj "Lėlės Bratz" vėl pradės rodyti "Simpsonus", ar tuo džiaugiatės? smile.gif Įdomu jūsų nuomonė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twista: 14 kovo 2007 - 17:18
Žinau tik viena, kad Simpsonai nevaikiškas multikas schmoll.gif
Atsakyti
man cia net klausimas toks neiskiltu biggrin.gif zinoma as uz simpsonus thumbup.gif

o koks suauges zmogus gali ziuret leles bratz?ten jau grynai vaikams multikas,simpsonai suaugusiems
Atsakyti
QUOTE(Mildute @ 2007 03 14, 17:20)
Žinau tik viena, kad Simpsonai nevaikiškas multikas schmoll.gif


Nevaikiškas, bet manau, kad vaikai vis tiek juos žiūri doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Twista @ 2007 03 14, 17:22)
Nevaikiškas, bet manau, kad vaikai vis tiek juos žiūri doh.gif


Aha, žiūri smile.gif
Atsakyti