Įkraunama...
Įkraunama...

"Lėlės Bratz"

QUOTE(B.Brigitte @ 2007 03 14, 18:22)
man cia net klausimas toks neiskiltu biggrin.gif zinoma as uz simpsonus thumbup.gif

o koks suauges zmogus gali ziuret leles bratz?ten jau grynai vaikams multikas,simpsonai suaugusiems


Bet klausimas apie tai, ką labiau norėtumėte, kad žiūrėtų jūsų VAIKAI, o ne Jūs pati biggrin.gif
Atsakyti
as tai tik uz simpsonus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2007 03 14, 17:27)
as tai tik uz simpsonus  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Aš taip pat drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano mergaitei labiau patinka "Simpsonai", tai ir aš už juos thumbup.gif Manau, kad "Lėlės Bratz" labiau skirtos mažesniems vaikučiams ax.gif
Atsakyti
a.nepastebejau prieraso kad vaikams
zinoma vaikams bratz geriau,simpsonai pasikartosiu ne vaikams,laikas aisku gal nera pats tinkamiausias,nes kaip sykis mokyklinukai buna is pamoku pareje,o tevai darbuose

as cia apie save kalbejau biggrin.gif vaiku neturiu tai is savo varpines ziurejau,man simpsonai isvis superinis multikas,gaila kad visas serijas esu macius,bet ziuriu vistiek biggrin.gif
Atsakyti
aš nežinau ką gero jūsų vaikus moko simpsonai? kad kviečia pasikrušti?? kad mokina duoti į snukį? ar dar ką padulkinti? gal nupjauti kiaušus? smile.gif linksma ir juokinga smile.gif vaikam irgi. per vieną seriją tokią, homeris rėkia savo tėvui, kuris susitikinėja su drauge "ji gi šliundra!!!! ji naudojasi tavim, mesk ją, ji šliundra!" tėvas tuomet atsisuka į mardžę ir sako "na pasakyk, kad ji ne šliundra" mardžė: "labai gaila, bet ji tikrai šliundra" o bartas nubėgdamas šaukia "šliundra, šliundra, šliundra..." kaip juokinga ane??? ypač juokinga kad vaikučiai žiūri ir jiems tas multikas toks fainas, jie juokiasi, o svarbiausia tai juk taip nevaikiška. rolleyes.gif smile.gif

QUOTE(Twista @ 2007 03 02, 21:54)
Nukrypsim truputį nuo temos, bet nemanau, kad "Simpsonai" multikas tik suaugusiem g.gif  Na, bent jau mano dukterėčia juos labai mėgo (13 m.) ir kitiem vaikam jie labai patikdavo biggrin.gif Todėl jiem dabar tos "Lėlės Bratz" atrodo labai vaikiškas filmukas biggrin.gif

Atsakyti
Na maniskei geriau patiko leles Bratz,bet ir simsonus ziuri,bet ten buna tokiu momentu,kad tikrai ne vaikams.. schmoll.gif
Atsakyti
Jau tegu sugražina lėles Bratz, nei dabar kažkokius šlykščius simpsonus pradėjo rodyt doh.gif Veidai jų iškraipyti, įgarsinimas tragiškas mad.gif Ten jie arba labai jau senoviniai arba kažkokia "padielka" schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 04 08, 18:10)
Jau tegu sugražina lėles Bratz, nei dabar kažkokius šlykščius simpsonus pradėjo rodyt doh.gif Veidai jų iškraipyti, įgarsinimas tragiškas mad.gif Ten jie arba labai jau senoviniai arba kažkokia "padielka" schmoll.gif


Man atrodo, kad dėl to dabar "Simpsonai" toki prasti, nes pradėjo rodyti nuo pačių pirmų serijų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 04 08, 19:10)
Jau tegu sugražina lėles Bratz, nei dabar kažkokius šlykščius simpsonus pradėjo rodyt doh.gif Veidai jų iškraipyti, įgarsinimas tragiškas mad.gif Ten jie arba labai jau senoviniai arba kažkokia "padielka" schmoll.gif

o jau tos lėlės tai labai proporcingos, ane. ypač veidai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 04 09, 10:48)
o jau tos lėlės tai labai proporcingos, ane. ypač veidai biggrin.gif


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai taip, Simpsonus rodo nuo pirmųjų serijų.
O šiaip galėtų rasti, kokių kitokių animacinių filmukų. Nusibodo visokie Sonikai, lėlės Bratz, transformeriai, fu blink.gif Nejaugi nėra, ką rodyti mažiesiems.
Atsakyti