Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas.

QUOTE(ramintele22 @ 2007 06 12, 14:45)
na jei labiau megsti naturalesni efekta tai hypnose tikrai tau nepatiks o dior show kaip tik tiks nes jei juo tik 1 sluoksniu tepsi tkrai neatrodys rysku net ir antra jei tepsi sluoksni nebus kaip su hypnose va ten tai blakstienas padaro thumbup.gif  na man asmeniskai patinka super ryskios. ysl irgi naturaliai dazo
Papildyta:

cia kalbi apie ta su riestu sepeteliu g.gif

taip .kalbėjau apie tą ,kur su riestu šepetėiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolce Vita @ 2007 06 12, 17:07)
Jeigu nekalbant apie vardinius (Chanel, Dior ir t.t.), tai geriausi tušai mano manymu iš visų bandytų šiai dienai yra GOSH ir ARTDECO. good.gif

o kur prekiaujama gosh kosmetika? sarmose?
Atsakyti
QUOTE
o kur prekiaujama gosh kosmetika? sarmose?

Kosmadoj. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolce Vita: 12 birželio 2007 - 19:53
QUOTE(Dolce Vita @ 2007 06 12, 19:52)

aaaaa.... mastau.gif dekui 4u.gif
Atsakyti
man su tusais amzina problema biggrin.gif tai netinka sepetelis, tai pertirstas, tai per skystas ir t.t. ir t.t.
esu isbandzius daugiausia visokaisiu.
paskutinis pirkinys Lancome Hypnose. ir esu lb patenkinta thumbup.gif
na, nepasakyciau kad savo zvilgsniu uzhipnotizuociau hihihi.gif bet zvilgsnis tikrai israiskingesnis, blakstienos nesulimpa ir lb ilgos bigsmile.gif
Atsakyti
Tai Hypnose labiau ilgina ar labiau tankina??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristyte @ 2007 06 13, 16:19)
Tai Hypnose labiau ilgina ar labiau tankina???  g.gif

man tai jis ir patankina ir pailgina smile.gif
Atsakyti
Taigi ir vėl pagirsiu Lancome- Hypnose tušą bigsmile.gif

Anksčiau jau gyriau ,po to peikiau biggrin.gif Dabar vėl drąsiai sakau, kad man jis geriausias thumbup.gif iš visų kiek esu turėjusi bigsmile.gif

Tik esmė tame yra ,kad po kurio laiko naudojant ,dingsta jo efektyvumas (pasensta) biggrin.gif ..... Todėl senąjį reikia keisti nauju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina-buziene @ 2007 06 13, 20:06)
Taigi ir vėl pagirsiu Lancome- Hypnose tušą  bigsmile.gif 

Anksčiau jau gyriau ,po to peikiau biggrin.gif  Dabar vėl drąsiai sakau, kad man jis geriausias  thumbup.gif  iš visų kiek esu turėjusi  bigsmile.gif 

Tik esmė tame  yra ,kad po kurio laiko naudojant ,dingsta jo efektyvumas (pasensta)  biggrin.gif  ..... Todėl senąjį reikia keisti nauju  4u.gif

o kokia kainelė? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 06 13, 21:40)
o kokia kainelė?  4u.gif

Europos Sarmoje-89 Lt
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2007 06 13, 21:42)
Europos Sarmoje-89 Lt

labai didelis aciuks.gif
Atsakyti
Na man Lancome tusai yra first.gif Anksciau naudojau tik Hypnose, veliau - Fatale, o dabar jau kelios dienos kaip negaliu atsidziaugt naujuoju Cils Design pro thumbup.gif wub.gif
Atsakyti