Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas.

QUOTE(pakalnutėL @ 2007 06 13, 19:40)
o kokia kainelė?  4u.gif


As cia airijoij jai neklystu ,tai 25-26 eurus mokejau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 06 13, 21:27)
Na man Lancome tusai yra  first.gif  Anksciau naudojau tik Hypnose, veliau - Fatale, o dabar jau kelios dienos kaip negaliu atsidziaugt naujuoju Cils Design pro  thumbup.gif  wub.gif


Cia kalbi apie ta kur is dvieju galu bigsmile.gif g.gif Parasyk atsiliepimus apie ji bigsmile.gif Geresnis gal ir uz hypnose bigsmile.gif ?? Kokias funkcijas atlieka??? Labai idomu,nes kiek pamenu,tai ir kaina gerokai skiriasi uz tuos kitus Lancomes tusus-taip??? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina-buziene: 13 birželio 2007 - 23:02
QUOTE(kristina-buziene @ 2007 06 14, 00:02)
Cia kalbi apie ta kur is dvieju galu  bigsmile.gif   g.gif  Parasyk atsiliepimus apie ji  bigsmile.gif  Geresnis gal ir uz hypnose  bigsmile.gif ?? Kokias funkcijas atlieka??? Labai idomu,nes kiek pamenu,tai ir kaina gerokai skiriasi uz tuos kitus Lancomes tusus-taip???  4u.gif

Taip, tas is dvieju galu. Man jis geresnis uz hypnose, nes ten galima sakyti ieina 2 tusai. Pirmoji puse tai labai primena Hypnose, blakstienas prailgina ir atskiria. Su antruoju galu blakstienos storinamos ir pasiekiamas netikru blakstienu efektas. Is pradziu siek tiek nemokejau dazytis, bet dabar iseina thumbup.gif Mokejau 120Lt.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 13 birželio 2007 - 23:21
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 06 13, 22:17)


Noriu bigsmile.gif Isivaizduoju koks geras gali buti wub.gif

Reikes prekyboij uzmesti aki bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina-buziene @ 2007 06 14, 23:31)
Noriu  bigsmile.gif  Isivaizduoju koks geras gali buti  wub.gif

Reikes prekyboij uzmesti aki  bigsmile.gif


Šian draugė parduotuvėj bandė jį, bet nei jis, nei Hypnose neprilygo Clinique High Definition Lashes - patankino, paryškino, blakstienos tokios purios atrodė bigsmile.gif va toks user posted image
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 06 14, 21:51)
Šian draugė parduotuvėj bandė jį, bet nei jis, nei Hypnose neprilygo Clinique High Definition Lashes - patankino, paryškino, blakstienos tokios purios atrodė  bigsmile.gif 


Mano neilgos ir retokos blush2.gif Kazin tiktu man jisai??? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 06 14, 23:51)
Šian draugė parduotuvėj bandė jį, bet nei jis, nei Hypnose neprilygo Clinique High Definition Lashes - patankino, paryškino, blakstienos tokios purios atrodė  bigsmile.gif  va toks user posted image

Cia kaip kam bigsmile.gif Pries perkant Cils Design pro, kaip tik rinkausi is sio Clinique. Man labiau tiko Lancome.
Atsakyti
QUOTE(kristina-buziene @ 2007 06 14, 23:56)
Mano neilgos ir retokos  blush2.gif  Kazin tiktu man jisai???  bigsmile.gif


Eikit pardėn ir mėginkit bigsmile.gif

ESLAUDA, tai va, kad neatspėsi kaip kas kam biggrin.gif Šiaip mergina turi ilgas, bet gana plonas blakstienas, tai abu Lancome jas sulipino ir sukryžiavo doh.gif biggrin.gif Ir niekaip nesupratom kodėl - ar kad tušai tokie, ar jau jie pasenę g.gif
Atsakyti
Jetus,nesenai nupsipirkau Maybeline tusa doh.gif Ilginanti...Net,nezinau,kaip klaikiau issireikst doh.gif Kakalas paskutinis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 06 15, 12:00)

ESLAUDA, tai va, kad neatspėsi kaip kas kam   biggrin.gif   Šiaip mergina turi ilgas, bet gana plonas blakstienas, tai abu Lancome jas sulipino ir sukryžiavo  doh.gif  biggrin.gif  Ir niekaip nesupratom kodėl - ar kad tušai tokie, ar jau jie pasenę  g.gif


Jei bande cils design, tai netikiu, kad jis pasenes galejo but, juk ka tik pasirode, as kai pirkau, tai sake vakar tik gavo. O siaip tai tikriausiai priklauso nuo blakstienu, mano ir plonos ir trumpokos, tai man Lancome tusai patys geriausi. Del bandymo parduotuvej, tai irgi gali apsirikt, nes kai namuose dazaisi, kazkaip iskart pamatai kas tinka, o kas ne. O parduotuvej kazkaip ne ta aplinka. Tiesa, o nusipirkus Cils Design, man pirma diena nepatiko kaip padaze, nes nebuvau igudus prie sio tuso bigsmile.gif
QUOTE(Alaja @ 2007 06 15, 14:06)
Jetus,nesenai nupsipirkau Maybeline tusa doh.gif Ilginanti...Net,nezinau,kaip klaikiau issireikst doh.gif Kakalas paskutinis doh.gif

Man panasiai pasirode Max Faxtor 2000 tusas, Lancomas matyt islepino biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 15 birželio 2007 - 13:43
Na dabar nenurimsiu kol ESLAUDOS rekomenduojamo Lancome dvipusio tušo nenusipirksiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 06 19, 15:15)
Na dabar nenurimsiu kol ESLAUDOS rekomenduojamo Lancome dvipusio tušo nenusipirksiu  doh.gif

Ei ei ei, juk yra siuo metu kam pinigelius kaupti biggrin.gif mirksiukas.gif O kad siek tiek nuraminciau, tai galiu pasakyt, kad jis man labai panasiai dazo kaip Fatale. Nebent su juo labai ilgai reik terliotis, tada efektas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fake @ 2007 06 11, 21:12)
aciu 4u.gif  bandysiu everlong, jei nuejus i parduotuve nepersigalvosiu bigsmile.gif

man tas everlong pats blpgiausias tuisu turetu.mano blakstienos ir taip ilgos, su kitais tusais: su hypnose, YSL tankinkinanciu agaliu pasiekt stulbijnanti efekta. o sitas everlong nesusipratimas kazkoks. kaip as sakau - jis patrumpina blakstienas: tusas nuo blakstienu galu labai greitai nutruma - nesamone kazkokia doh.gif
Atsakyti