Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimo kursai suaugusiems

As esu lankiusi piesima pas dailininka Mariju Piekura. Jis bent jau pies kokius gerus 3 metus dirbo ir tikriausiai iki siol dirba ciurlionkej. labai superinis mokytojas.

O tapyba dar lankiau nesenai Mokytoju namuose. ten irgi patiko.labai mokytoja faina. tik dabar nepasakysiu kuo vardu. ten viska duoda - dazus popieriaus teptukai. niu zodziu svarbu ateiti smile.gif tai ten mokejau uz viena karta apie 50lt. bet ten jie ir moko piesimo, dar yra keramikos pamokos.
Atsakyti
Pas M. Piekura as baigiau tapyba, tikrai labai geras mokytojas o mokytoju namuose tapyba mokeisi pas Lapienyte gal ar Baltruna hmmm nepamenu kas ten dirba.... keramikos mokytoje ten buvo Julija Ikamaite, visi sako kad labai gera mokytoja bent man taip daug jos mokiniu sake o kiek as su ja dirbau buvo labai labai smagu.... Piesimo mokytojas ten irgi ypac geras.... nezinau ar vis dar dirba Gytenis Umbrasas, manau, tokiu Europoj vienetai bet pradziamoksli as eiciau mokytis pas Piekura o jeigu jau neblogai piesi tada tikrai pas Umbrasa. Zinoma, prilklauso ka labjau nori pasimokyti ir ko reikia :)bet mokytoju namuose pas Stauskaite gana brangu;)
Atsakyti
Sveiki,

Man 24 metukai ir susigalvojau, kad noriu studijuoti dizaina. Galvoju apie Kauno kolegija, nes pati esu kaunietė, taigi norėčiau, kad kas nors paruoštų stojamiesiems. gal kas žino kur kokie nors kursai organizuojami ar kas privačiai moko? O gal kokia supermamytė dailininkė galėtų man padėti?
Atsakyti
Sveikos,gal kuri zinote kur Panevezyje butu galima mokytis piesimo? aciuks.gif
Atsakyti
Dailės studijų krypties specialybiniai kursai

Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultete 2009-10-01 – 2010-02-01 organizuojami dailės studijų krypties specialybiniai kursai:

PIEŠIMAS, TAPYBA, KOMPOZICIJA

Kursai vyks Kauno kolegijos bazėje - Justino Vienožinskio menų fakulteto auditorijose ir studijose, esančiose Mackevičiaus g. 27, šeštadieniais nuo 9.00 iki 14.00 val.

Išklausius kursus, suteikiami įgytą kompetenciją liudijantys pažymėjimai, kuriuose nurodoma išklausytos temos, kursų trukmė.

Kursų kaina ir trukmė: vienų kursų trukmė 32 ak. val., vienos akademinės valandos kaina 15,- Lt. Į kursų kainą neįskaičiuota naudojamos medžiagos bei vadovėliai.

Kursams vadovaus J. Vienožinskio menų fakulteto dėstytojai.

Būtina išankstinė registracija.

Paslaugos teikiamos pinigus už kursus pervedus į Kauno kolegijos atsiskaitomąją sąskaitą banke „Swedbank“ LT28 7300 0100 0222 9776, pavedime nurodant – JVMF kursai.

Dėl bendros informacijos ir registracijos prašome kreiptis:
Mackevičiaus g-vė 27
LT- Kaunas
Tel.: (8-37) 32 28 19 (8-37) 32 28 19
Faks.: (8-37) 32 28 19 (8-37) 32 28 19
gita.mykolaityte@fc.kauko.lt
Atsakyti
QUOTE(katune @ 2009 09 10, 14:21)
Sveikos,gal kuri zinote kur Panevezyje butu galima mokytis piesimo? aciuks.gif

muzikos mokykloj manau
Atsakyti
Sveikos,

Brandinu tokį norą patapyti, papaišyti, gal ką neįprasto meniško pagaminti. Todėl ieškau studijos ar kursų suaugusiems arba privačiai. Bet neišsirenku kur Vilniuje. Niekur nesiruošiu studijuoti, tik dėl savęs pačios. Anksčiau jau baigiau Vienožinskio mokyklą, dabar dirbu dizainere, todėl kažkoks supratimas yra. Bet pasiilgau dažų kvapo. Kas žino, kur galima kreiptis?
Atsakyti
QUOTE(kregždutė @ 2009 10 30, 16:26)
Sveikos,

Brandinu tokį norą patapyti, papaišyti, gal ką neįprasto meniško pagaminti. Todėl ieškau studijos ar kursų suaugusiems arba privačiai. Bet neišsirenku kur Vilniuje. Niekur nesiruošiu studijuoti, tik dėl savęs pačios. Anksčiau jau baigiau Vienožinskio mokyklą, dabar dirbu dizainere, todėl kažkoks supratimas yra. Bet pasiilgau dažų kvapo. Kas žino, kur galima kreiptis?

Tapybos kursai vyksta Totoriu 22-4 , Vilniuje, Senamiescio menininku dirbtuveje 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės! Kažkaip nesusilaikiau nepakomentavusi piešimo kursų Kaune tema smile.gif Na aš tai pati jau baiginėju architektūrą, tačiau pamaniau kodėl gi neparekomendavus mane išmokiusio piešti mokytojo! Žodžiu man ten labai patiko..kai atejau nieko nemokėjau..na bet išmokau. Mokytojas gana dėmesingas, grupelės nedidelės, Man regis daugiau 6 žmoniu į kursą jis neima, kursai vyksta laisvės alėjoje, taigi - labai patogu rolleyes.gif Ten vyksta piešimo, tapybos kursai suaugusiems bei besiruošiantiems stojimams. Taigi jei norėsite info. parašykite man pievaieva@rocketmail.com mielai parašysiu mokytojo tel. numerį ax.gif
Atsakyti
kur būtų galima pramokti tapybos pagrindų KLAIPĖDOJE? Gal kas žinote ar girdėjote? ax.gif
Su artėjančiu pavasariu kilo noras kurti, tapyti, bet nemoku visiškai blush2.gif

Ačiū jei kas atsakysite 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zino gera dailes mokytoja, ar ka nor baigusi dailes akademija, kas galetu pamokyti akademinio piešimo ir pan blink.gif , nes noriu stoti i interjero dizaina. As dar desimtoke, bet laikas pradet mokytis piest, nes gerai piesti tikrai nemoku. schmoll.gif
Papildyta:
Geriausia Vilniuje, nes vistiek reiktu vazineti ir kad kainele nebutu lb jau didele ax.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikutes
Gal kuri žino kur galima vilniuje papiešti ar patapyti savo malonumui,tik,kad būtų nebrangu.žinau,kad organizuoja mokytoju namuose tik ten man per brangu.
Atsakyti