Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikos mokykla

QUOTE(zivija @ 2007 05 25, 08:43)
Sveikos smile.gif norėjau paklausti, kaip manote ar ne per anksti leisti muzikos mokyklon 6-metę? Rudenį eis į 1-ą klasę, ir dar sumąstė, kad labai nori groti pianinu... Galvoju ar nebus visko per daug, nes dar lanko šokius  g.gif

Jeigu manęs kažkada nebūtų leidę į muzikos mokyklą tada,kai norėjau,gal po metų būtų ir tas noras praėjęs... g.gif
Atsakyti
QUOTE(zivija @ 2007 05 25, 09:43)
Sveikos smile.gif norėjau paklausti, kaip manote ar ne per anksti leisti muzikos mokyklon 6-metę? Rudenį eis į 1-ą klasę, ir dar sumąstė, kad labai nori groti pianinu... Galvoju ar nebus visko per daug, nes dar lanko šokius  g.gif

Tikrai ne per anksti, ypač pianinui.. Mokytojai sako, kad kuo anksčiau pradeda groti, tuo lengviau pirštukai laksto ir žymiai mažiau pastangų reikia..
Sakau ir iš patirties, manoji vidurinėlė pradėjo lankyti beveik 6metukų.. Labai džiaugiuosi.. Lyg ir daug negroja .. 15-20 min kasdien, o kartais ir mažiau.. Bet kol kas ir noro turi, ir konkursuose nugali.. o dičkė pradėjo beveik 8, tai mokosi neblogai, noro nepraranda, bet pastangų žymiai daugiau reikia.. Todėl dvynukus pradėsiu leisti jau šiemet.. Jiems 6.5 ..
Atsakyti
mika,ar taviskiai visi linke i muzika,ar tu pati nusprendei visus i viena mokykla irasyt?maniskiai visi skirtingu gabumu ir pomegiu,tai man smalsu.
Atsakyti
QUOTE(Liusila @ 2007 06 04, 14:09)
mika,ar taviskiai visi linke i muzika,ar tu pati nusprendei visus i viena mokykla irasyt?maniskiai visi skirtingu gabumu ir pomegiu,tai man smalsu.

Čia turbūt genai... Stovejo mano pianinas... Užsimanė mergaitės... Vidurinioji gabi, o dičkei siaip patinka... Visai smagiai ir dviese pagroja... Ir mes trise porą smagių kūrinėlių atradome... Turbūt užkrėtėme... Mažius bandeme atkalbėti - jokių šansų... Nes ir baseiną lanko.. Ir krepšinio nori.. doh.gif Net į tokią priešmokyklinę grupę leidome, kad įsitikintų, ar tikrai nori..
Pasirinko skirtingus muzikos instrumentus.. Nemanau, kad taps muzikais.. Bet jeigu patinka.. nori.. kodėl ne.. niekada neversiu..lankys tol, kol noro bus.. biggrin.gif

Jie visi lanko ne tik muziką, bet ir patinkančias sporto šakas.. Džiaugiuosi jų entuziazmu ir leidžiu lankyti viską, ką nori.. Vienintelė sąlyga - kad mokslai nenukentėtų..
Atsakyti
Sveiki smile.gif noriu aš savo muzikavimo istoriją papasakoti. Į muzikos mokyklą užsinorėjau prieš 3 klasę mokykloje (sužavėjo kaimynė, kuri tuo metu jau studijavo, o vakarais ''tampydavo'' akordeoną). Tėveliai, žinoma, bandė atkalbėti (esą neliks laiko net į kiemą išeiti), tačiau mano užsispyrimas nugalėjo. Stojamąjame egzamine surinkau 49 balus iš 50 (reikėjo atkartoti visokiu suplojimus, la-la-la pagrotus pianinu ir padainuoti išmoktą dainelę).Kai pamačiau savo vardą tarp įstojusiųjų, net pravirkau iš laimės wub.gif Tuomet į akordeono specialybę priėme 12 iš 48 pretendentų. Pirmieji metai buvo daug žadantys, muzikos mokyklą lankiau su dideliu užsidegimu, tačiau namuose ilgai ''nerepetuodavau''. Pirmaisiais metais rasdavau laiko ir laisvalaikiui, ir kitiems pomėgiams, tačiau didėjant mokyklos krūviui maniau nebepajėgsiu (atsirado sveikatos problemų, mat visur norėjosi būti pirmūne (maksimalitė iš prigimties)).Mečiau... Bet po poros savaičių supratau, kad noriu grįžti, priėmė. Koncertai, konkursai...Tiesa, scenos baimė, šiurpuliukai išliko, bet nuoširdūs klausytojų plojimai tiesiog žavėjo 4u.gif Žinojau, kad muzikante netapsiu, bet baigti tai, kas pradėta norėjosi. Aštunta klasė mokykloje buvo paskutiniai metai, kai bėgiojau po dvi mokyklas. Diplomas mano rankose, akyse džiaugsmo ašaros. Žinau, kad daugiau nemuzikuosiu, tačiau galiu dėkoti sau ir tėvams, kad radau šią įstaigą, o ne pradėjau bastytis gatvėmis... Dabar man 16, turiu jaunesnę seserį, kuri irgi buvo pradėjusi lankyti muzikos mokyklą, tačiau neilgai trukus metė, vien dėl to, jog matė, kad man sunku. Jūsų teisė rinktis... Štai tokia mano pasaka...
Atsakyti
as pati baigiau muzikos mokykla ir galiu parekomenduot,kad geriausias amzius yra 2 klase,nes pirmokui ir taip sunku apsiprast,o jei dar i muzikalke reikia varinet,tai tikrai keblu. Antrokam ar treciokams lengviau.Zinoma,cia as apie tuos,kurie nesiruosia vaiku leist i profesionalus,nes tada reikia kuo anksciau.
o siiap tai muzikalke tikrai geras dalykas- ismoko planuot laika, susikoncentravimo ties svarbiausiais dalykais+ dar labai padeda matematikoj ir tiksliuose dalykuose,+vaikai tikrai geriau mokosi uz tuos,kurie nelanko,ir zinoma susiranda geru draugu smile.gif
Atsakyti
Perskaiciau visa tema... visos tik raso tik raso kaip sekasi,ka ismoko vaikai, kokios puikios ju mokyklos ir t.t.!
Bet nei viena neparasete atsakymu cia uzklydusioms kitoms mamytems, kurios ieskojo patarimu... Viena klausinejo apie muzikos mokyklas Vilniuje apskritai... Kita klause konkreciai apie Algirdo muzikos mokykla...

Tik ieskodama i tu mamyciu klausimus atsakymu ir skaiciau visa tema... Bet jos liko suignoruotos atrodo... g.gif

Gal vis gi kas nors galite parasyti ka nors toms mamoms, kurios jokiu muzikos mokyklu nelanke ir ju nezino, bet i kazkuria (kokia pasiulytumete), noretu leisti savo vaika... ax.gif

Mane irgi domintu Algirdo mokykla, nes arti namu... Arba dar berods netoli musu yra Liepaites... Neturiu supratimo apie muzikos mokyklas ir kuo jos skiriasi... bet mielai isklausyciau patyrusiu mamyciu nuomoniu... 4u.gif

....jei ir manes nesuignoruosite... tongue.gif

Aciu is anksto!!! biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzbieta @ 2007 09 02, 16:18)
Tik ieskodama i tu mamyciu klausimus atsakymu ir skaiciau visa tema... Bet jos liko suignoruotos atrodo...  g.gif

Mane irgi domintu Algirdo mokykla, nes arti namu... Arba dar berods netoli musu yra Liepaites... Neturiu supratimo apie muzikos mokyklas ir kuo jos skiriasi... bet mielai isklausyciau patyrusiu mamyciu nuomoniu...  4u.gif
Gal nesuignoravo g.gif , gal tiesiog niekas neturi atsakymų į konkrečius klausimus...
Aš apie minėtas mokyklas nieko nežinau. Jei nesiekčiau muzikinių aukštumų, rinkčiausi "Liepaičių" mokyklą mirksiukas.gif , nes, manau, turi tvirtas muzikavimo tradicijas ir neblogą vardą dar nuo tarybinių laikų (kaip ir "Ąžuoliuko"). Vaikas išmoks ir groti kokiu nors instrumentu, ir balsą palavins, ir įgaus teorinių žinių. mirksiukas.gif

O mano panelė kaip nenori šiemet į muzikalkę doh.gif !.. Tik pora metelių telikę, turės baigt!
Atsakyti
Na gal ir perlenkiau sakydama, kad suignoravo.. 4u.gif
Tiesiog kai kalbasi mamos vedancios i muzikos mokyklas vaikus, tai pagalvojau, kad galima pamineti bent jau pavadinimus i kurias veda... ax.gif
Tada aiskiau butu kur ir kokie reikalai... tongue.gif
O Liepaires - tai muzikos mokykla tik mergaitems? blink.gif
(Na kaip Azuoliukas - berniukams)?

Na bandysiu nueiti tiek iki Algirdo ir iki Liepaiciu - gal kas paaiskes... Nes dukra leidziu vien i sporta jau nuo 3 metu, o ji kazkaip pareiske, kad noretu dainuoti, groti.. Va kad nori.. doh.gif

Net nezinau turi ji tam gabumu ar ne.. rimtai nori ar ne.. bet jei sugalvos sporto mokykla pakeisti i muzikos... gal ir nepriestarausiu labai. Ji dabar priesmokyklinej, tai sakiau kad privalo pabaigti dar metelius, o jau nuo pirmos klases galetu keisti sporta i muzika... ar nuo antros klases kaip kazkas cia rase, kad geriau.. smile.gif
Atsakyti
smile.gif paruošiamoji turėtų būti ir muzikos mokykloj ar meno gimnazijoje, pats laikas tuo pasidomė, net suprantu kad mergaitei tik 5 metai, tai jeigu l. gabi- gali jau lankyt paruošiamąją grupę, o po to žiūrėti.
Atsakyti
Na jau apziurejau ir Liepaites ir Algirdo mokykla thumbup.gif
Algirdo muzikos mokykloje yra paruosiamuku grupe, kuria veda maloni tokia jauna moteris Rasa. Sake ir soka ir dainuoja jie ten.. Zodziu lavinasi... kainuoja labai mazai - 20Lt menesiui (du kart per savaite), bet viena didele beda - laikas! Maziukams yra tik 16.30val verysad.gif
Tikrai neturiu kas darbo metu galetu begti ir is darzelio tempti vaika i muzika... g.gif

O Liepaitese palankesne situacija - irgi pora kart per savaite, kainuoja menesiukas brangiau truputi - 50Lt per men, bet valandos yra tinkamesnes 17.30 ir 18.20val....... tongue.gif
Mokytoja Diana, irgi pasirode maloni smile.gif Lavinasi gal be sokiu, bet neblogiau kaip supratau biggrin.gif

Turim dar ir trecia varianta... Bernardinus. Daug apie juos vis girdziu ir kad labai smagiai vaikai ten lanko bei visai puikiai sekasi... Laikas taip pat tinkamas, yra pasirinktinai net sestadieni uzsiemimai, o kainuoja kaip ir Liepaites... ax.gif

Nebezinau.. pasimeciau. doh.gif

Kaip dabar suzinoti pliusus minusus? g.gif rolleyes.gif

Atsakyti
Sveiki,gal kas galit pasakyti kokių atsiliepimų apie Kaune esančią berniukų chorinio dainavimo mokykla "varpelis". Kaip ten užsiėmimų laikas? Ar vaikams ten patinka? Ruošiuosi ten savo vaikiną leisti nuo rudens, bet labiausiai mane neramina užsiėmimų laikas.
Atsakyti