Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikos mokykla

Gal ir diktantai natu..Na va,db atsiverciau sasv muzikos,ten mazoro ir monoro struktura,alteracijos zenklai,intervalai.Tai va cia ta jie ir mokinas,is tu visu tokiu dalyku ir nesiseka.As nieko nesuprantu ir negaliu vaikui padeti.Ka ten padesi jei net vat negaliu dorai paaiskint ka mokosi!!... sad.gif Tetis irgi nebaige tu mokslu,irgi nesugeba padet.. verysad.gif Samdysim vel mokytoja..
Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2008 09 23, 15:23)
Na va,db atsiverciau sasv muzikos,ten mazoro ir monoro struktura,alteracijos zenklai,intervalai.


Supratau, teorija. Na, jei vaikas muzikalus, tai šis dalykas tikrai pataisomas, reikia tik mokytojo kantrybės ir vaiko noro - kad pasėdėtų, padirbėtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2008 09 23, 14:56)
Jei galima paklausti, kiek galvojate per mėnesį mokėti už privatų muzikinį ugdymą?


Paklausti galima wink.gif, tik nezinau, ar atsakymas Jus tenkins. Apklausos del kainu dar nesame atlike, mat dar negyvename toje vietoje, kurioje vaikas turetu salygas mokytis muzikos (taciau tai- dienu klausimas). Taigi, manome, kad kaina priklausys nuo pasiulos. Tikimes, kad naujoje musu dislokacijos vietoje norinciu uzsiimti (mokymo prasme) su musu pupa atsiras ir kaina bus abiem pusem priimtina clap_1.gif.
Bet idomu, kokia yra kitu mamu patirtis book.gif?
Atsakyti
Na, man irgi atrodo, kad ten nera aukstoji matematika. Pasedet reikia ir ismokt. O jeigu jai patinka tik groti - tai irgi ne problema, yra juk visokiu bureliu, kuriuose galima ismokti vienu ar kitu instrumentu groti. Ta prasme, net pakeitus mokykla, galimybe groti galima lengvai islaikyti.
Atsakyti
Uz viena teorine pamoka (papildoma,po pamoku,mokykloje,kad pagilit zinias)pernai mokejom 20lt.,siemet nzn,gal brangiau jau..Pora kartu i savaite prasemes..
Atsakyti
Musu vaikas,tikiu,grotu ir be muzikos mokytoju..kaip ir tetis,kuo puikiausias savamokslis.Jei sirdis muzikuoja,tai niekas to neatims.O mokyklos tai labiausiai nesinoretu keisti..Ne del to,kad muzikos nebemokytu,o del seip,vietos keitimo,pokyciu ir tt.Minejau jau,vaikas jautrus,adaptuojasi sunkiai.
Mokykla mums pagal rajona,vaikas muzikalus,su mokslais tik sudetingiau..butent loginiu mastymu manau.Bet va vakar 10 ciela parsinese mirksiukas.gif is lietuviu kalbos.Na cia ne i tema,bet mums svente victory.gif
Tai vat,abydna butu keist vaikui mokymosi vieta,draugus..
Galejome mes ir i kita pradine/vidurine mokykla leisti,na bet kviete,agitavo pasirinkti butent ju mokykla musu vaikui,tai ir neatsisakeme zinoma.O vat sunkumams prasidejus,jau atsifutbolinti siulo..Pasiula vaiku ten didele,tai tik delto manau.
Dar darzelinio amziaus kai buvo,spyriojosi vienu tarpu,kad nebeit.Issiaiskinome priezasti-sunku buvo sugrot dudele,nes pirstukai trumpi buvo,skyluciu nepavykdavo visu uzspaust:)Tai zinoma prisnekinom,padrasinom,kad viskas bus gerai,kad nepasiduotu ir tt.Daugiau ne karto nesuabejojo del mokymosi.Tai nzn,db jei nebus linke mokytojai padet,kaip reiktu vaikui pasakyt,kad tu nebegali mokytis ten?.. verysad.gif
Atsakyti
Mano pirmokėlė jau baidosi verysad.gif muzikos mokyklos... ašaroja, nenori eiti... praeitais metai lankė pauošiąmąją klasę - buvo patenkinta , eidavo su malonumu. Manėm, kadangi jau ir aplinka , ir mokytojai pažįstami, mieli, ir noras dainuot , muzikuot begalinis - nebus jokios prievartos ir verkšlenimų. ir še tau doh.gif , pačioj pradžioj ašaros... rimtai mąstau , kad gal nebekankinti vaiko, jei jau pirmi užsiėmimai nemieli.
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2008 09 25, 12:04)
Mano pirmokėlė jau baidosi  verysad.gif  muzikos mokyklos... ašaroja, nenori eiti...


Patarčiau porą kartų pasėdėti specialybės pamokose ir pažiūrėti, koks specialybės mokytojo (s) santykis su vaiku.
Atsakyti
Na as irgi zinoma jokiu budu nesiulyciau is karto mesti..Muzikos mokykla rimtas dalykas,ne seip tralialia pasidainuot.. ne seip kazkoks dainavimo burelis,kuriu pilna ant kiekvieno kampo..
Jeigu tevai nepaskatins,o is karto mintys "gal mest?"tai ilgai netraukt muzikalkej..Pirmi metai ten idomumai,linksmybes clap.gif Paskui "smagumai"prasideda sokiai.gif Bet tai ir yra ne seip belekas,ko pilna aplink.Visokiu kitokiu pasidainavimu-vaikas ir be teveliu gali atrasti,begales..O cia rimtesni dalykai-reikia teveliu paskatinimo,pradziai bent jau console.gif
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2008 09 25, 12:04)
Mano pirmokėlė jau baidosi  verysad.gif  muzikos mokyklos... ašaroja, nenori eiti... praeitais metai lankė pauošiąmąją klasę - buvo patenkinta , eidavo su malonumu. Manėm, kadangi jau ir aplinka , ir mokytojai pažįstami, mieli, ir noras dainuot , muzikuot begalinis - nebus jokios prievartos ir verkšlenimų. ir še tau  doh.gif , pačioj pradžioj ašaros... rimtai mąstau , kad gal nebekankinti vaiko, jei jau pirmi užsiėmimai nemieli.

Neskubėkit mirksiukas.gif , iš patirties galiu pasakyt, kad kaip ir kitose naujose vietose, vaikas turi adaptuotis.Paruošiamoji klasė tai yra tik žaidimai, o dabar prasidėjo mokslas smile.gif Pasikalbėkit su specialybės mokytoja, ištiesų padalyvaukit ir pamokose, gal kažko nesupranta ir nedrįsta paklaust 4u.gif
Atsakyti
Kadangi mano vaikas jau antri metai lanko muzikos mokyklą, apie kurią aš buvau susidariusi gana liūdną nuomonę, galiu pasidalinti patirtimi. Būdama mama, iš nelabai įdomių pamokų, kurių vaikas nemėgo, padariau pramogą. Visuomet dalyvaudavau pamokose. Užrašinėdavau mokytojo pastabas, įsigijau antrą muzikos instrumentą, kad galėtume groti kartu arba net palenktyniauti, pradėjome kviesti draugus į namus ir rengti jiems koncertus, važinėdavome į svečius su koncertine programa, o už kiekvieną paiekimą vaikas gaudavo prizus. Nepaisant netobulos muzikos mokyklos mano vaikui groti smagu. Didžiausias keblumas buvo, kad mokytojams dėl mano atkaklumo teko persiorientuoti ir įsileisti į pamoką ne tik mane, bet ir brolius ir seseris...
Aš daug svajojau apie idealią mokyklą, bet dabar supratau, kad geriausi mokytojai vistiek yra tėvai. Sėkmės visiems!
Atsakyti
Sveikos mamytes!!! Savo busimai pirmokelei taip pat renku mokykla smile.gif ,galvoju apie Balsio gimnazija! Gal kas lanko sia mokykla ir galetu patarti! Girdejau kad muzikos kruvis labai didelis,o kiti mokslai nukencia! Kaip ten is tikruju yra??? Ir gal galetumet patart kokia gera mokytoja smile.gif Buciau labai dekinka jei kas pasidalintu savo ziniomis 4u.gif
Atsakyti