Įkraunama...
Įkraunama...

Nedirbanti moteris.Požiūris į ją...

QUOTE(lasara @ 2013 06 09, 23:32)
Nesulauks pensijos.

kodel nesulauks? Kaip tik sulauks. Tie, kur gyvenime vargo nemate, nepersidirbe, streso daug nepatyre kaip tik ilgai ir laimingai gyvena.
Atsakyti
Kaži kodėl diskusija gimė turint omeny tik du variantus, arba jau dirbi tobulą darbą ir visaip kaip tobulėji, arba tik sėdi namie ir žiūri muilo operas. O ką daryt, kai sėdi kokiam pusrūsy ir kiekvieną mielą dieną nuo 8 iki 17 mechaniškai dėlioji jokio mąstymo nereikalaujančius popieriukus - ar tai tobulėjimas? Kai tuo tarpu vietoj šito galėtum lankyti kokius tapymo kursus, mokytis kalbos, keliauti, sportuoti ir t.t.? O jeigu mėgsti savo darbą, gali realizuotis jame, ko gi neuždirbus tuo pačiu dar ir pinigų?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2013 09 09, 12:26)
Kaži kodėl diskusija gimė turint omeny tik du variantus, arba jau dirbi tobulą darbą ir visaip kaip tobulėji, arba tik sėdi namie ir žiūri muilo operas. O ką daryt, kai sėdi kokiam pusrūsy ir kiekvieną mielą dieną nuo 8 iki 17 mechaniškai dėlioji jokio mąstymo nereikalaujančius popieriukus - ar tai tobulėjimas? Kai tuo tarpu vietoj šito galėtum lankyti kokius tapymo kursus, mokytis kalbos, keliauti, sportuoti ir t.t.? O jeigu mėgsti savo darbą, gali realizuotis jame, ko gi neuždirbus tuo pačiu dar ir pinigų?


labai pritariu. ir siaip daug darbu yra kuriuose tam tikra prasme tobuleji tik pirma menesi kol ismoksti tai ka veliau dirbi tik mechaniskai, nieko negalvodamas.
Atsakyti
moteris namuose kaip tik daugiau dirba, nei tos kurios bega i darba, jos del to ir bega kuo greiciau, kad namie nereiktu vargti, bet is kitos puses ziurint, man vaikas yra svarbiau uz darba, kol jis mazas, man svarbu kad as ji matyciau, ugdyciau pati, o ne svetimi,o jei dirbciau, tai vaiko nebematyciau, nes jis eina 21h miegoti, o as tik 20h grizciau is darbo, skaudetu sirdi del to, negaleciau ramiai dirbti svetimiems, kada vaikas butu paliktas jo nemylintiems zmonems.
Tokios mamos turetu tureti galimybe dirbti puse dienos, bet, deja, to musu salyje dar nera.
Atsakyti
QUOTE(letuciukas @ 2013 09 09, 14:32)
moteris namuose kaip tik daugiau dirba, nei tos kurios bega i darba, jos del to ir bega kuo greiciau, kad namie nereiktu vargti, bet is kitos puses ziurint, man vaikas yra svarbiau uz darba, kol jis mazas, man svarbu kad as ji matyciau, ugdyciau pati, o ne svetimi,o  jei dirbciau, tai vaiko nebematyciau, nes jis eina 21h miegoti, o as tik 20h grizciau is darbo, skaudetu sirdi del to, negaleciau ramiai dirbti svetimiems, kada vaikas butu paliktas jo nemylintiems zmonems.
Tokios mamos turetu tureti galimybe dirbti puse dienos, bet, deja, to musu salyje dar nera.


daznai pasvajoju apie darba puse etato. pazistu kas gyvena Danijoje. darbas moteriai puse dienos- ten normalu.
Atsakyti
QUOTE(letuciukas @ 2013 09 09, 15:32)
moteris namuose kaip tik daugiau dirba, nei tos kurios bega i darba, jos del to ir bega kuo greiciau, kad namie nereiktu vargti, bet is kitos puses ziurint, man vaikas yra svarbiau uz darba, kol jis mazas, man svarbu kad as ji matyciau, ugdyciau pati, o ne svetimi,o  jei dirbciau, tai vaiko nebematyciau, nes jis eina 21h miegoti, o as tik 20h grizciau is darbo, skaudetu sirdi del to, negaleciau ramiai dirbti svetimiems, kada vaikas butu paliktas jo nemylintiems zmonems.
Tokios mamos turetu tureti galimybe dirbti puse dienos, bet, deja, to musu salyje dar nera.

Ne visos namie daugiau dirba. Nesijaučiau labai jau arianti, kai namie buvau su vaiku. Nebent jūs visus 4 kampus laikot namie, o vyras po darbo lafaaa ant sofutės su alum biggrin.gif Tada suprantama, kad noris bėgt į darbą.
Bet čia ne tik darbo aspektas, bet ir tobulėjimo kaip asmenybės, savirealizacijos, socialinis - ar visa tai pakankamai gaunat sėdėdamos namie?

Beje, mūsų sistema baisėtis neverta, pas mus vienos ilgiausių motinystės atostogų wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 10 rugsėjo 2013 - 18:27
QUOTE(mylimuke @ 2013 09 10, 19:26)
Ne visos namie daugiau dirba. Nesijaučiau labai jau arianti, kai namie buvau su vaiku. Nebent jūs visus 4 kampus laikot namie, o vyras po darbo lafaaa ant sofutės su alum biggrin.gif Tada suprantama, kad noris bėgt į darbą.
Bet čia ne tik darbo aspektas, bet ir tobulėjimo kaip asmenybės, savirealizacijos, socialinis - ar visa tai pakankamai gaunat sėdėdamos namie?

Beje, mūsų sistema baisėtis neverta, pas mus vienos ilgiausių motinystės atostogų wink.gif


nemanau kad visuose darbuose galima tobuleti, namie zmogus gali tobuleti daugiau!!!, nes bet kada gali isijungti interneta, skaityti, to dirbdamas negalesi daryti, nes reiks atlikti konkrecias uzduotis, kurios jokio tobulejimo neduoda, tik alina ir gadina nervus, nebent jus esate vadove ir galite sau leisti narsyti internete bei rasti laisvo laiko sau, o namuose daugiau dirbu todel, kad neturiu nei tarnu, nei vyro. Dirbdama ne namie visiskai neturejau laiko tobuleti, o grizdama po darbo i namus apie nieka negalvodavau, tik kaip greiciau atsigulti ir pailseti, nes pavargdavau ne kiek fiziskai, bet kiek emociskai, jausdavau nuolatini stresa
Atsakyti
Na tai galima daryt išvadą, kad priklauso nuo darbo - vieni tobulina daugiau nei buvimas namie, kiti mažiau. o koks ten tobulėjimas namie, gi pačios rašot, kad labai daug dirbat - apie vaiką šokinėt, maistą gamint, skalbt, tvarkyt, ir t.t.- tai kur čia tobulėjimas? biggrin.gif Ar jau staigiai atsirado begalė laiko sėdėt prie interneto ir tobulintis? Nors dar sėdėjimas sėdėjimui nelygus biggrin.gif pvz. aš darbe nepersidirbu, bet kažkodėl netobulėju prie neto, prie SM sėdžiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(letuciukas @ 2013 09 11, 00:18)
nes bet kada gali isijungti interneta, skaityti, to dirbdamas negalesi daryti, nes reiks atlikti konkrecias uzduotis, kurios jokio tobulejimo neduoda, tik alina ir gadina nervus,


lotuliukas.gif Nu jo, tobulėjimui užtenka įsijungti internetą biggrin.gif , o va jei darbe reikia atlikti konkrečias užduotis pav. žinant gerai įstatymus, mokant dirbti programom, mokant kalbas ir t.t, arba , kad ir gerai siuvant pav. nu sakykim tobula siuvėja turinti daugybę klientų, išmoks siūti internete, sėsėdama ir skaitydama, tik ten tikrasis tobulėjimas vyksta. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke @ 2013 09 11, 08:33)
Na tai galima daryt išvadą, kad priklauso nuo darbo - vieni tobulina daugiau nei buvimas namie, kiti mažiau.

Nuo darbo gal ir priklauso, tačiau.Nebūtina kalbėti apie na aukštas pareigas ir tik ten priskirti tobulėjimą. Ta prasme, paimkit auklę, na paprastas lyg darbuotojas. Kurią priimsit į darbą, ta kuri turi patirties su vaikučiais, kažkur dirbo , turi rekomendacijas, ar ta kuri kelis metus internete sėdėjo ir skaitė, bet vaiko nei vienos dienos nežiūrėjo. Pas kurią kirpėją šukuoseną šventei darysit, pas patyrusią, ar pas tą , kuri niekada jos nėra dariusi, bet internete jų daug žiūrėjusi ir mačiusi? Ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2013 09 11, 09:00)
Nuo darbo gal ir priklauso, tačiau.Nebūtina kalbėti apie na aukštas pareigas ir tik ten priskirti tobulėjimą. Ta prasme, paimkit auklę, na paprastas lyg darbuotojas. Kurią priimsit į darbą, ta kuri turi patirties su vaikučiais, kažkur dirbo , turi rekomendacijas, ar ta kuri kelis metus internete sėdėjo ir skaitė, bet vaiko nei vienos dienos nežiūrėjo. Pas kurią kirpėją šukuoseną šventei darysit, pas patyrusią, ar pas tą , kuri niekada jos nėra dariusi, bet internete jų daug žiūrėjusi ir mačiusi? Ir t.t.

Jokiais būdais nekalbu apie aukštas pareigas tik smile.gif
nors asmeninis tobulėjimas juk apima ne tik tai, ką gali panaudoti darbe.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2013 09 11, 07:33)
o koks ten tobulėjimas namie, gi pačios rašot, kad labai daug dirbat - apie vaiką šokinėt, maistą gamint, skalbt, tvarkyt, ir t.t.- tai kur čia tobulėjimas? biggrin.gif 

jau tik nesakykit umn.gif jei moteris istekejus visiskai nemokejo valgyt gamint, o dabar namuose be darbo sededama (su vaiku ar siaip bedarbe) gali isigilinti i maisto ruosima, dometis receptais internete, pirkti knygas, ji gali tapti super gera kulinare ar vireja! Stai ir bus tobulejimas. Kad ir maisto ruosimo srityje. Arba mokytis rankdarbiu, kurti grozybes ir pardavineti. Ar, kad ir knyga protinga perskaityti. Uzsienio kalbos pasimokyti, kad ir savarankiskai. O po darbo gal jau netures nei jegu, nei noro. Juk dirbdama moteris daznai darbe neturi laiko uzsiimti savo hobiu ar kazko naujo mokytis, nes... darbe dirbti turi! Tai kodel sakot, kad namie negalima tobuleti???
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2013 09 11, 20:44)
jau tik nesakykit  umn.gif jei moteris istekejus visiskai nemokejo valgyt gamint, o dabar namuose be darbo sededama (su vaiku ar siaip bedarbe) gali isigilinti i maisto ruosima, dometis receptais internete, pirkti knygas, ji gali tapti super gera kulinare ar vireja! Stai ir bus tobulejimas. Kad ir maisto ruosimo srityje. Arba mokytis rankdarbiu, kurti grozybes ir pardavineti. Ar, kad ir knyga protinga perskaityti. Uzsienio kalbos pasimokyti, kad ir savarankiskai. O po darbo gal jau netures nei jegu, nei noro. Juk dirbdama moteris daznai darbe neturi laiko uzsiimti savo hobiu ar kazko naujo mokytis, nes... darbe dirbti turi! Tai kodel sakot, kad namie negalima tobuleti???

kaip jūs čia gražiai viską piešiat biggrin.gif tai dabar pasakykit, kiek tokių moterų yra, kurios visa tai daro ir realiai tobulėja? nes, žiūriu, moterys dažniausiai jaučiasi neįvertintos, kad taip sunkiai vargsta namuose, ir niekas nesupranta, kaip joms sunku. Na tai atsiprašau, ko čia pykti, kai turi tokią galimybę namuose būti ir tobulėti? Tobulėk sau ir būk laiminga! biggrin.gif

Su tuo gaminimu, tai priminėt man, kai ištekėjau, skambinau mamai klaust, kaip kopūstų sriubą virt lotuliukas.gif močiutė vis juokaudavo, kaip aš vyrą maitinsiu, jeigu net viryklės įjungti nemoku lotuliukas.gif ir ką, susiradau tokį, kuris labai noriai ir labai skaniai man gamina blush2.gif biggrin.gif o aš geriau tobulėsiu už namų ribų lotuliukas.gif
Atsakyti